جیمز Whatley: Ofcom در حال حاضر یک وظیفه مراقبت برای محافظت از کودکان خود را آنلاین

در یک حرکت است که بسیاری از تماس طولانی سر رسیده انگلستان رسمی تنظیم کننده برای تقریبا تمام ارتباطات خدمات Ofcom منصوب شده است به عنوان تنها تنظیم کننده برای ‘آنلاین مضرات’. این خود به خود آید از ماه آوریل گذشته را DCMS گزارش در همان موضوع.

قدرت آن است که با توجه به نامشخص است; مجازات است که به دنبال عدم وضوح و Ofcom خود مسلما محزون می خوانی زیر منابع برای مقابله با حجم کار در دست.

اما بدون استخوان را در مورد آن – این است که یک بزرگ گام مثبت در مسیر درست است.

رانش اصلی مطبوعات امروز, مذاکرات در مورد قرار دادن این وظیفه مراقبت از کاربران بر روی پلت فرم ، سیستم عامل است که اجازه می دهد تا به اشتراک گذاری از UGC. از Facebook به انجمن ها و هر ق ،

وظیفه مراقبت از Ofcom کوتاه در مورد نگه داشتن کاربران امن و مقابله مضر و/یا محتوای غیر قانونی و فعالیت است. دومی به معنی تروریسم است. استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده است. محتوای خطرناک است که باید تعطیل شود و مانع از انتشار به طور کامل. که روشن است. محتوای مضر از سوی دیگر – را پوشش می دهد که همه چیز را از قلدری به تصاویر خودآزاری و خودکشی. بزرگسالان جوان و کودکان بودن و برجسته بودن در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این محتوا است. وجود خواهد داشت و مناطق خاکستری – و آنها نیاز به آزمایش می شود.

به عنوان یک طرف توجه داشته باشید: شما می تواند – و باید – پیدا کردن جزئیات بیشتر تحت فصل 7 آنلاین مضرات کاغذ سفید “انجام وظیفه مراقبت” – که به تشریح به طور خاص چه کس دیگری این را پوشش می دهد و چگونه.

این سیستم عامل را به شما بگویم که آنها در حال حاضر انجام این کار – و این تلاش ها تا کنون باید تحسین می شود. اما با هیچ قانون و یا مقررات برای اطمینان از این است که به خوبی اجرا شده و در مقیاس های سیستم عامل تا به حال هیچ پلیس بیش از تعهد خود را و یا روش خود را.

هفته گذشته هافینگتون پست برجسته این موضوع در حال انجام واکسن های مربوط به اطلاعات مندرج در Instagram. مارس سال 2020 نشانه یک سال پس از Facebook متعهد به کاهش آن و در عین حال هنوز هم آن را در مقیاس. این یکی از مسائل بی شمار که پلت فرم مالک باید به طور فزاینده سرمایه گذاری در, و اگر تلقی نمی شود و انجام این کار به اندازه کافی به اندازه کافی باید دولت برای پاسخ به زمانی که آن را نمی کند.

این زمان در سال گذشته من نوشت که سیاستمداران آینده شد. که تفاوت بین آنچه Facebook می گوید و چه Facebook می کند این است که اغلب قریب به اتفاق با سطوح مختلف از کدورت.

داشتن یک تنظیم کننده به تماشای بیش از آن همه چیز خوبی است. آن را نگه می دارد همه چیز تمیز و ساده است. این زمان در سال گذشته مارک زوکربرگ خواستار شد برای قوی تر تنظیم اینترنت. این اولین گامی است که مقررات و یکی از شگفتی چگونه لابی خواهد شد واکنش نشان می دهند.

امروز اعلام می باید به عنوان جای تعجب نیست; آن شده است telegraphed برای ماه – اگر نه سال است.

من تبریک می گویم Ofcom در آن نقش جدید و من آرزو می کنم موفق باشید. آن را به شما به آن نیاز دارید.

جیمز Whatley یک استراتژی است که شریک در Digitas انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر