JCDecaux و S4M اعلام جهانی, تبلیغات, مشارکت, افزایش رسانه بهره وری و هم افزایی بین آه و موبایل

JCDecaux SA (Euronext پاریس: DEC) شماره یک تبلیغات شرکت در سراسر جهان امروز اعلام کرد همکاری خود را با S4M درایو به فروشگاه پلت فرم را قادر می سازد تبلیغ به ترکیب خود را در خارج از خانه (OOH) و تبلیغات تلفن همراه فعالانه به درایو ذخیره بلند.

این پیشنهاد که در دسترس خواهد بود در ابتدا در هشت بازار در سراسر جهان از جمله فرانسه, آمریکا, اسپانیا, ایتالیا, بلژیک, هلند, سنگاپور و مکزیک اجازه خواهد داد که تبلیغ به خرید درایو به فروشگاه مبارزات هر دو در JCDecaux را آه شبکه در تلفن همراه با استفاده از S4M پلت فرم. با استفاده از هر دو رسانه های مارک می تواند هدف حوضه آبریز مناطق اطراف خود را از فروشگاه های رسیدن به چشم انداز بیشتر از آنها خواهد با یک کانال به تنهایی. S4M درایو به فروشگاه قابلیت همچنین اجازه می دهد تا تبلیغ به راحتی اندازه گیری بلند تحویل داده شده توسط خود آه و موبایل مبارزات.

آزمایشات نشان می دهد که از ترکیب آه و تلفن همراه درایو به فروشگاه افزایش 2.5 X در مقایسه با کسانی که دو کانال فعال می شود به طور جداگانه. این افزایش می تواند یک راه حل ضروری برای برندها نیاز به جلب مصرف کنندگان دور از خرید آنلاین و فیزیکی خود را به آجر و ملات فروشگاه.

به تقویت این منحصر به فرد راه حل S4M متصل خواهد شد به VIOOH دیجیتال بازار را قادر می سازد تبلیغ برای دسترسی به حق بیمه آه موجودی واجد شرایط در بازار.

Jean-Charles Decaux رئیس هیئت اجرایی و همکاری مدیر عامل شرکت JCDecaux توضیح داد: “آه در قلب تحرک در خیابان و دیده می شود هر روز. همان درست است برای موبایل, همین دلیل است که این ترکیب باعث ایجاد چنین تقویت تاثیر است. آه یک رهگیری رسانه و هنگامی که در ترکیب با تلفن همراه را افزایش می دهد تعامل با نام تجاری و افزایش کمپین های بهره وری. این استراتژیک جهانی همکاری بین S4M و JCDecaux شرح زیر است ما 2-صفحه نمایش استراتژی برای فعال کردن تبلیغ به اهرم آه و تلفن همراه اجرای کمپین. با تشکر از JCDecaux شبکه در سراسر جهان و S4M درایو به فروشگاه فن آوری, نام تجاری خواهد شد ارائه یک تجربه منحصر به فرد به مشتریان خود در حالی که بر روی بروید و افزایش ترافیک به فروشگاه خود را. این محصول جدید نیز کمک خواهد کرد JCDecaux رشد اکوسیستم آن از همکاران فن آوری برای گسترش خدمات آن را ارائه می دهد و به سازمان ها و تبلیغ کنندگان.”

کریستف Collet S4M مدیر عامل شرکت گفت: “S4M ارائه تبلیغات است که درایوهای بیشتر مشتریان به فروشگاه. ترکیب درایو ما-به-store فناوری با JCDecaux جهانی OOH شبکه در حال رفتن برای کمک به خرده فروشان دریافت بیشتر از کمپین های تبلیغاتی خود و رسیدن به اهداف کسب و کار خود.”

François-Xavier Pierrel رئیس اطلاعات افسر JCDecaux نظر: “این مشارکت نشان می دهد کار بزرگ ما داده بخش در حال انجام اعمال نفوذ در داده ها برای اتصال جهان آنلاین و آفلاین. S4M فنی تیم شده است یک شریک بزرگ به منظور توسعه یک ارزش به رهبری راه حل سازگار با همه نوع تبلیغ که آیا آنها عمل به صورت محلی و یا در سراسر کشور. توسط نورد این راه حل در 8 بازار آن را اثبات نقطه JCDecaux ظرفیت و جاه طلبی از نظر اطلاعات.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد JCDecaux لطفا jcdecaux.com.

Join us on Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram و یوتیوب.

شرکت ارتباطات: Agathe Albertini

+33 (0) 1 30 79 34 99 – [email protected]

روابط سرمایه گذار: Arnaud Courtial

+33 (0) 1 30 79 79 93 – [email protected]

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im