RICHMOND, Va. — یک مجسمه Jefferson Davis پاره کردن همراه ریچموند, ویرجینیا, مشهور بنای تاریخی خیابان در شب چهارشنبه.

مجسمه ای از رئیس جمهور از کنفدراسیون سرنگون شد و مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب است و در روی زمین در وسط تقاطع رسانه های خبری گزارش شده است.

ریچموند پلیس در صحنه است.

در پورتسموث معترضان سر بریده و سپس پایین کشیده چهار مجسمه که بخشی از یک Confederate monument روز چهارشنبه با توجه به رسانه ها.

ویرجینیا-خلبان گزارش می دهد که تلاش ها برای پارگی یکی از مجسمه های پایین آغاز شد و حدود 8:20 p. m., اما طناب آنها استفاده شد جامعی.

جمعیت بود نا امید شده توسط پورتسموث شهرستان شورای تصمیم به قرار دادن خاموش در حال حرکت بنای تاریخی است. آنها روشن به پرتاب آجر از پست برگزار شد که پلاک آنها کشیده بود پایین به عنوان آنها در ابتدا کار می کرد به جست و خیز کردن مجسمه.

خلبان گزارش می دهد که آنها پس از آن شروع به از بین بردن بنای یک قطعه در یک زمان به عنوان یک گروه راهپیمایی در خیابان ها و دیگر معترضان رقصید.

یک پرچم به بنای تاریخی روشن شد در آتش و شعله های آتش سوخته به طور خلاصه در پایه یکی از مجسمه ها.

یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و پس از آن مستغرق به یک دریاچه در سه شنبه. رسانه های خبری گزارش داد این رقم سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار برای این مجسمه را به پایین گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im