جفری ریوز: تجربیات از بهترین شیوه های آسیا نشان می دهد یک مسیر رو به جلو در مبارزه با COVID-19

محتوای مقاله در ادامه

در طول چند ماه آینده آسیا و اقیانوس آرام بنیاد کانادا کار خواهد کرد به ترجمه آسیایی, تجربه های همه گیر در سراسر واکنش و مقابله به کانادا زمینه. بنیاد تحلیلگران به بررسی اظهارات سیاست, رسانه ها گزارش و حساب های رسانه های اجتماعی به ارائه مفید هوش از طریق آن آسیای سازمان دیده بان انتشارات به کانادا بخش دولتی و خصوصی در سراسر موثر اقدامات کشورهای آسیایی استفاده کرده اند به آدرس coronavirus چالش است.

در زمانی که کانادا نیاز به یک کل از دولت و کل-از-جامعه رویکرد به مقابله با این بی سابقه ای همه گیر درس های گرفته شده از آسیا ارائه مهمی ورودی به ادامه مذاکرات.

نه همه دروس قابل اجرا خواهد بود البته به کانادا تجربه منحصر به فرد است. در عین حال چالش های Zodov Dolgor چهره ها در مغولستان — او تمدید انزوای اقتصادی و رفاه و سلامت عاطفی — جهانی هستند. در حالی که ممکن است چالش های کانادا هنوز به چهره او حال و روز وضعیت می تواند به ما ارائه یک پنجره به آینده است. در یادگیری از چالش های او چهره ما بهتر می تواند آماده شدن برای چالش های مطمئن به آمده است.

جفری ریوز است معاون رئیس جمهور از تحقیقات برای آسیا و اقیانوسیه بنیاد کانادا و متخصص در اقتصاد و سیاست و امنیت در آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im