جنیفر Hollinshead: ونکوور نیاز به حمایت از سلامت روان خود را خط مقدم کارگران

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: کسانی که در کمک به مشاغل اغلب در معرض استرس زا و پر هرج و مرج در محیط های کار.

کسانی که در کمک به مشاغل اغلب در معرض استرس زا و پر هرج و مرج در محیط های کار. جنیفر Hollinshead مدعی است که ونکوور نیاز به انجام یک کار بهتر از حمایت از سلامت روانی خود را مقابل کارگران خط. نیک PROCAYLO / PNG

بسیاری از مردم فکر می کنم از سربازان که در جنگ زمانی که آنها شنیدن “تروما” یا “اختلال استرس پس از سانحه.” در تروما واکنش اتفاق می افتد به هر کسی که تجربه کرده جسمی یا عاطفی تهدید رویداد بیش از آنها که کمی به هیچ کنترل. یکی دیگر از تصور غلط رایج است که تروما همیشه منجر به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD). در واقع بسیاری از افرادی که تجربه ضربه شدید را تجربه نمی PTSD. همه واکنش به واقعه منحصر به فرد است. چیزی که ممکن است آغاز یک ضربه پاسخ برای یک فرد ممکن است تحت تاثیر قرار نمی در همه.

کمتر شناخته شده فرم واقعه پاسخ نیابتی تروما رخ می دهد که زمانی که به کسی است که به طور غیر مستقیم در معرض تروما توسط empathizing با حساب یک تجربه آسیب زا است. این جای تعجب نیست پس از آن که کسانی که اغلب تجربه نیابتی تروما در کمک به مشاغل — درمانگران پناهگاه کارگران افسران پلیس و پرستاران و غیره. به همین دلیل بسیار مهم است که ما خط مقدم کارگران در حال گرفتن مراقبت از سلامت روان آنها نیاز دارید.

نیابتی تروما نیست باعث منحصرا توسط سازگار تعامل با بازماندگان. این ظالمانه و ناسالم در سیستم های که در خط مقدم کارگران عمل نیز می تواند منجر به نیابتی تروما.

قبل از اینکه من شروع به مشاوره عمل من به عنوان یک تروما مشاور برای یک کمبود بودجه روبرو آژانس ارائه خدمات به مردم در برخورد با اغلب غیر قابل تصور سابقه سوء استفاده. فضای کاری من بود ناراحت کننده dimly روشن و من اغلب دیدم به عنوان بسیاری از مشتریان به عنوان من می تواند به برنامه من. من overworked بودن با کمی حمایت و این در نهایت شروع به پوشیدن در من احساسی انعطاف پذیری است.

کار هر روز با مشتریان که از لحاظ فیزیکی یا تجاوز جنسی و به عنوان یک بازمانده تجاوز جنسی به خودم من شروع به تجربه علائم نیابتی تروما از جمله ترس شدید و اضطراب و کابوس است. من شروع به فکر می کنم “من برش برای این کار” یا “من به اندازه کافی قوی برای کمک به این افراد است.” من احساس یک معامله بزرگ از شرم در مورد تروما واکنش در زمان ساخته شده است که آن را حتی سخت تر برای دریافت پشتیبانی می کند.

متاسفانه کسانی که در کمک به مشاغل اغلب در معرض استرس زا و پر هرج و مرج در محیط های کار. پرستاران به عنوان مثال برخورد شدید با کمبود پرسنل بالا و حجم کار و عاطفی مالیات و یا حتی نا امن محیط کار. در واقع به دلیل استرس بالا و شرایط کاری نیابتی تروما اغلب می تواند تشخیص داده و به عنوان فرسودگی شغلی یا روانی خستگی.

مطلوب سلامت روان پشتیبانی برای کمک به حرفه ای نیز نیاز به سرمایه گذاری در سطوح فدرال و استانی. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری با انتشار گزارشی در ماه گذشته است که نشان می دهد اهالی بریتیش کلمبیا رای خود و سلامت روانی در میان پایین ترین در کشور است. وجود دارد بسیاری از عوامل مختلف است که کمک به سلامت روحی و روانی که این امر می تواند به اشتباه oversimplify علت این. که گفت: این را به عنوان کانون بحران مواد مخدر بسیاری از مردم در سراسر استان در حال متاثر از مواد مخدر, مسمومیت. از آنجا که این, B. C. متکی به خود کارگران خط مسلما بیشتر از هر شهر دیگری در کانادا است.

دکتر هنری باعث می شود برخی از توصیه های بزرگ در مورد چگونگی بهینه سازی سلامت روان که یکی از آنها شامل نیاز به حمایت بیشتر کارگران است. اما فراتر از فقط داشتن حمایت بیشتر کارگران آن نیز مهم است که این کارگران پرداخت شده و نسبتا به خوبی مراقبت گرفته شده است. آنها باید دسترسی به مزایای کامل طرح و زمان پرداخت کردن به منظور مراقبت از خود و بهداشت روان. متاسفانه این است که به ندرت در این مورد.

نیابتی تروما و مسائل مربوط به سلامت روان به عنوان یک کل هستند بیشتر شایع در میان حرفه ای ها که از نزدیک با بازماندگان از تروما. آن را فوق العاده مهم است که ما در حمایت از این کارگران به طوری که آنها می توانید شغل خود را در یک محیط امن و محیط زیست مثبت. قیاس من اغلب فکر می کنم که ماسک اکسیژن تظاهرات قبل از پرواز خود را طول می کشد خاموش — شما نیاز به مراقبت از خود قبل از مراقبت از دیگران است.

جنیفر Hollinshead بنیانگذار و مدیر بالینی ونکوور مشاوره عمل اوج انعطاف پذیری است.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>