جنیفر لوپز: Super Bowl halftime show message ‘زنان در بالای جهان’

جنیفر لوپز است که تأمل در آخر هفته گذشته را در Super Bowl halftime show و به اشتراک گذاشته است که او می خواست عملکرد رهبری دو آمریکای لاتینی — او و شکیرا — به توانمندسازی پیام برای زنان است.

در طول روز جمعه ظاهر در “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon,” او توضیح داد که چرا او لگد کردن بخش های ایستاده در بالای یک ماکت ساختمان امپایر استیت است.

“من می خواستم آن را به مانند زنان در بالای جهان ما در بالای جهان در حال حاضر. در بالای ساختمان امپایر استیت و انجام “جنی از بلوک'” لوپز گفت Fallon.

یکی دیگر از به یاد ماندنی بخشی از حاصل کار دو تیم نشان می دهد لوپز قطب رقص.

“بود که من کمی با سر اشاره کردن به “زرنگ” من مثل این بود ” من آموخته برخی از قطب چیز lemme دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد ما می توانیم آن را در وجود دارد,’,” او گفت: در مورد این فیلم که در آن او نقش یک دوست که او کلاهبرداری وال استریت مشتریان.. “و من احساس دوباره آن را بسیار قدرتمند حرکت می کند.”

لوپز قطب رقص ترکیب پیچیده طراحی رقص از او و شکیرا نمی نشستن به خوبی با برخی از مردم است. پس از خود را پر انرژی و عملکرد این دو موجب یک بحث آنلاین: یک نمایش پر از خسیسانه چادری زنان مطرح رقص حرکت می کند و قطب رقص توانمند سازی, objectifying و یا چیزی است که باید با والدین” ،

“من فکر می کنم که صادقانه حماقت,” لوپز گفت: تنوع در روح مستقل جوایز در روز شنبه.

او ادامه داد: “هر دوی ما واقعا احترام نوازندگان که مادران و کودکان و نوجوانان هستند و بسیار آگاهانه از آنچه که ما انجام دهد. ما نشان می دهد که به اعتقاد من یک جشن زنان و لاتین فرهنگ است که من فکر می کنم واقعا به خوبی محفوظ است. و کوچک که جناح از افرادی که می خواهید به توان منفی در مورد آن من حتی نمی توانید اجازه دهید چرا که این چنین شگفت انگیز شب.”

لوپز گفت: او را به افتخار او و شکیرا عملکرد و که آن را تحویل داده و توانمند سازی پیام.

“پیام ایستاده تا برای خود زن بودن, این چیزی است که من می خواهم برای انتقال به دختران کوچک… همه چیز در مورد شما — افتخار آن را,” او گفت:. “من بسیار افتخار از عملکرد آن شب.”

The Super Bowl halftime show همچنین شامل یک مهمان ویژه که به سرقت نور افکن — لوپز 11 ساله دختر Emme Maribel Muñiz.

پس از لوپز انداخت و آن را به عقب با یک عملکرد از “جنی از بلوک” و “حق” او ملحق شد توسط کودکان گروه کر که شامل دخترش. Emme خوش خواند بروس اسپرینگستین را “متولد شده در ایالات متحده آمریکا” به عنوان لوپز بازگشت به مرحله بخور در دو طرفه پر پورتوریکو و پرچم ایالات متحده است.

“انتظار برای امشب” هنرمند مشترک دخترش نبود حداقل کمی عصبی قبل از او حاصل کار دو تیم اولین بازی.

“او عملکرد ژن است. او اجازه نمی دهد آن را در ذهن خود چگونه است و یا چگونه از آن می ترساند شما” لوپز گفت Fallon. “او است که ژن ژن که از من راحت تا اینجا.’ … من آرزو می کنم من احساس بیشتر شبیه به او.”

او افزود: “او خوب است و من هرگز او آن را انجام دهد اگر آن را تا کنون ساخته شده او را ناراحت کننده در هر راه است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر