جری جونز یک سمت جنوب اسقف که قبلا به عنوان دستیار کمیسر Chicago Fire Department بود به اتهام سوء استفاده جنسی سه افراد زیر سن قانونی از جمله دو برادرزاده که جلو آمد سال پس از اتهام سوء استفاده صورت گرفت.

جونز, 71, المپیا زمینه های تبدیل شده خود را به پلیس شیکاگو جمعه شد و به اتهام سه فقره از تشدید جنایی, سوء استفاده جنسی, مقامات گفت.

اسقف جری جونز
پلیس شیکاگو

طول اولیه دادگاه روز شنبه دادستان اشاره کرد که جونز به عنوان یک اسقف از هر دو پاپ مجمع خداوند عیسی مسیح در آنجا سمت جنوب و کلیساهای پنطیکاستی از پاپ ایمان بین المللی است. سایت دومی کلیسا مستقر در لوئیزویل, کنتاکی, توصیف جونز به عنوان وابسته به قلمرو اسقف از آن ایلینوی شورای دولتی.

پاپ مجمع خداوند عیسی مسیح 10708 S. وینسنس Ave. به عنوان یک کمپین توقف برای برخی از شیکاگو سیاستمداران از جمله سابق شهرداری و نامزد وزیر بهداشت ، کارول Moseley براون.

جونز و نمایندگان خود را برای کلیسا و کلیساهای پنطیکاستی از پاپ ایمان بین المللی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دادستان گفت: جونز شروع به سوء استفاده از دو از او برادرزاده زمانی که آنها فقط 5 و 6 سال بود. در آن زمان از اتهام سوء استفاده که کشیده تقریبا یک دهه در هر دو مورد دختران زندگی با جونز و همسرش که خود را قیم قانونی.

در علاوه بر این به گفته دست زدن به قربانیان نامناسب جونز در یک نقطه آنها را مجبور به نوار برهنه و خم شدن به طوری که او می تواند آنها را مجازات برای جر و بحث با یکدیگر دادستان گفت. پسر عموی شاهد آن حادثه و آنها را دیدم ایستاده با جونز, که همچنین با استفاده از کتاب و سنت به “اجبار” آنها را به اتهام اجازه او خود را virginities.

زنان در حال حاضر در سنین 34 و 30 ساکت شد به گزارش سوء استفاده به دلیل آنها نمی خواهند به “تا پایان در سیستم بدون عمه خود را سرپرستی,” دادستان گفت.

در ماه نوامبر گذشته هر دو آنها جلو آمد و به اعضای خانواده دادستان گفت. در ماه ژوئن یکی از آنها نوشت: در Facebook که جونز آزار او و دیگر اعضای خانواده و کلیسا.

یکی دیگر از قربانی به عنوان یک زن 21 ساله زن ابراز علاقه به موعظه زمانی که او شروع به حضور در یکی از جونز’ کلیساها در زمانی که او فقط 10 با توجه به دادستان. جونز گفته شروع نامناسب او و پس از او تبدیل شده 11.

به عنوان بخشی از ادامه سوء استفاده جنسی جونز ادعا شده است که تهدیدی برهنه عکس از دختر و با استفاده از آیات کتاب مقدس به صحبت کردن با او در مورد رابطه جنسی دادستان گفت. سوء استفاده ادامه و تشدید تا زمانی که او 17 هنگامی که او گزارش جونز به یک وزیر که پس از هشدار اسقف را به اتهام.

قربانی در نهایت به سمت چپ کلیسا هنگامی که او و جونز هر دو قرار داده شده در یک “طرح مرمت” است که به دنبال به مجازات هر دو آنها و حل و فصل موضوع داخلی دادستان گفت.

در ماه ژوئن او را دیدم دیگر قربانیان Facebook پست و ثبت گزارش پلیس و دادستان ها گفت. پس از اینکه پلیس تمام مصاحبه سه زن یک حکم تسلیم شد و جونز تسلیم به مقامات جمعه.

جونز’ 28 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک آتش نشان به پایان رسید در سال 2005 زمانی که او بازنشسته و از او دو نقش به عنوان دستیار آتش کمیسر و افسر ارشد تنوع. بر اساس جدول زمانی ارائه شده توسط دادستان جونز’ اتهام سوء استفاده از او برادرزاده رخ داده است در حالی که او هنوز هم برای آتش نشانی.

توماس Breen جونز’ وکیل خصوصی استدلال که مشتری خود را باید منتشر شده از بازداشت در حالی که او در انتظار محاکمه این ادعا که او مطرح نیست یک پرواز خطر و اشاره کرد که او قبل از دستگیری رکورد. Breen اضافه شده است که جونز با رد این اتهامات و ادعا کرد که ممکن است “انگیزه تلافی جویانه” برای آوردن اتهامات در حال حاضر.

قاضی چارلز ساحل مجموعه جونز’ وثیقه در $50,000. تاریخ دادگاه بعدی او راه اندازی شد برای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im