مدعیان گزارش روز شنبه می تواند آمار 7 میلیون و یا بالاتر

واشنگتن — دولت تنظیم شده است به گزارش یکی دیگر از تکان دهنده سطح نرخ بیکاری پنج شنبه حتی پس از نزدیک به 10 میلیون نفر برای مزایای استفاده شود در دو هفته گذشته به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی از coronavirus. این تعداد به احتمال زیاد خواهد شد افزایش در بخشی به دلیل بسیاری از کشورها هنوز هم پاکسازی از کارهای عقب افتاده از برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری. و با بیشتر شرکت ها در حال اجرا از طریق نقدی خود را بالشتک به عنوان ویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی باقی بماند آنها با توسل به اخراج به صرفه جویی در پول.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

به عنوان کاهش شغل کوه در اینجا پنج جنبه های bleakest آمریکا بازار کار در حافظه است.

برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری افزایش نگه دارید

برخی از تحلیلگران پروژه ای است که دیگر ثبت خواهد شد توسط تعدادی از ادعای ظ برای این هفته به پایان رسید که در مارس 4, خواهد شد که گزارش پنج شنبه از ساعت 8:30 am. جسی ادگورتون یک اقتصاددان در جی پی مورگان چیس پیش بینی است که 7 میلیون نفر به دنبال منافع آن هفته. که بالا هفته گذشته رکورد خیره کننده از 6.6 میلیون.

تا 50 میلیون شغل در معرض coronavirus مربوط به اخراج اقتصاددانان می گویند — در حدود یک سوم از تمام مشاغل در ایالات متحده است. این رقم بر اساس یک محاسبه موقعیت است که تلقی های غیر ضروری توسط دولت های ایالتی و فدرال است و نمی تواند از خانه انجام می شود. آن را بعید است که تمام کسانی که کارگران را گذاشته و یا یک فایل بیکاری ادعا می کنند. اما آن را نشان می دهد فوق العاده بزرگی از بیکاری است که می تواند نتیجه از این بیماری همه گیر.

بث ان Bovino اقتصاددان ارشد در S&P رتبه جهانی گفت: او فکر می کند اخراج خواهد شد ارسال نرخ بیکاری به 15 درصد در ماه آینده با حداقل 13 میلیون شغل از دست داده است. در نظر بگیرید که در طول رکود اقتصادی به پایان رسید که در سال 2009 نرخ بیکاری رفت و هرگز بالاتر از 10٪.

“این باور نکردنی است که من می گویم این” Bovino گفت. “این ذهن ترا درهم میشکنند.”

خود اشتغالی در میان کسانی که در تلاش برای فایل

حتی با برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری فزاینده برخی از تازه بیکاری در حال اجرا به مشکل استفاده از مزایای. دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد گسترش بیمه بیکاری را به گروه هایی که قبلا نبودند واجد شرایط از جمله خود اشتغالی, فرفره کارگران و پیمانکاران مستقل. در عین حال بسیاری از ایالت ها نمی, به روز رسانی وب سایت خود را به منعکس کننده قوانین جدید. این باعث شده است که تنگناها به خصوص در کالیفرنیا که شامل مهم مشروط خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

اقتصاد است که به احتمال زیاد در یک رکود اقتصادی عمیق

داده ها در اقتصاد ایالات متحده نیز تلخ است. با اکثریت قریب به اتفاق کشور پایدار کسب و کار با خاموش شدن ناگهانی فعالیت های اقتصادی کاهش پیدا کرده است و نزدیک به توقف. جانت یلن سابق رئیس فدرال رزرو روز دوشنبه گفت که اقتصاد به احتمال زیاد کوچک در 30 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم — انقباض خواهد بود که بی همتا در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است.

“این یک بی سابقه ویرانگر ضربه” یلن گفت.

است که کشورهای در حال بدترین ضربه ؟

در هفته گذشته گزارش مطلب متحده گزارش افزایش شدید در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته است. یک دلیل کلیدی بود که بیشتر ایالت ها و محلات به تصویب رسید stay-at-home سفارشات در برابر ویروس. چهل و شش از 50 ایالت گزارش افزایش سود برنامه های کاربردی تنها با رود آیلند, مینه سوتا, نوادا و نیوهمپشایر گزارش را رد می کند که به احتمال زیاد ثابت موقت. بزرگترین متحده — کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک — هنوز گزارش بزرگ را افزایش می دهد. در کالیفرنیا ادعا می کند شروع به پریدن کرد و 27 درصد به بیش از 850,000.

را در هفته گذشته رقم تجدید نظر شود ؟

با بیشترین بیکاری در دولت دفاتر swarmed با برنامه های سازمان های دولتی ممکن است ارسال دقیق تر شمارش به کار ایالات متحده, وزارت, که, گزارش ملی آمار و ارقام یک هفته پس از گزارش اولیه. که نشان می دهد که هفته گذشته گزارش 6.6 میلیون مدعیان می تواند تجدید نظر به احتمال زیاد بالاتر است. این رقم که گزارش شده دو هفته پیش از 3.3 میلیون تجدید نظر شده بود کمی بالاتر هفته بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de