اسکاتسدیل, آریزونا – سابق توله مدیر جو Maddon در زمان استعداد خود را به جنوب کالیفرنیا بیش از چهار ماه پیش و او هنوز هم در بر داشت خود را روز شنبه از راه او موفق توله به سمت پایان موفق ترین پنج سال اجرا برای حق رای دادن در بیش از یک قرن است.

او همچنین هنوز هیچ وجه قصد حمایت کردن.

“گوش کن روش من – من آن را انجام می دهند در حالی که گفت:” مدیر جدید از فرشتگان در لس آنجلس به عنوان شیکاگو رسانه ها او را احاطه طول یک کاکتوس لیگ رویداد رسانه ای است.

“من بسیار خوشحال با اجرای ما تا به حال” Maddon گفت. “من واقعا نمی توانم به شما بگویم که در آن می توانست بسیار بهتر است.”

Maddon موفق کوچک-بازار اشعه که حق رای را تنها سری جهانی در سال 2008. هشت سال بعد او موفق توله به اولین سری جهانی از سال 1908 – بخشی از یک تا پنج سال اجرا پیروزی فصل که شامل چهار سفر متوالی به postseason.

اما توله مقابل دفتر روشن است در مورد آن احساس است که در دو سال گذشته باید بهتر شده است – با وجود عامل رایگان whiffs و 95 برنده در سال 2018 و برنده 2019 در صورت شروع تبادل صدمات در طول سال همه ستاره hitter وظیفه صدمات در ماه سپتامبر و با اهرم شکست توسط اغل گاو یا حشم آغاز تا پایان.

مدیر کل Jed Hoyer صحبت سهشنبه در مورد ضعف در تمرکز و توجه به جزئیات به خصوص در سال گذشته با بسیاری از همان هسته است که برنده سری جهانی در سال 2016.

همه ستاره shortstop scott mescudi Baez بستری بیش از آخر هفته که او فکر می کند او و بازیکنان دیگر کاهش یافت و به برخی از آماده سازی بد عادت با پرش اغلب اختیاری در زمینه کار قبل از بازی تحت Maddon فلسفه — چیزی Maddon گفت: بنابراین هیچ نشانه ای از.

که کمتر-است-بیشتر فلسفه شد داغ-دکمه نقطه تضاد به عنوان به طور فزاینده ای نگران در مقابل دفتر به دنبال بیشتر-است-بیشتر رویکرد به عنوان عملکرد تیم تضعیف – در نهایت منجر به تصمیم به آتش Maddon زمانی که او پنج سال قرارداد تمام شده پس از فصل گذشته.

“من هیچ راهی برای رفتن به عقب و می گویند:” آیا برخی از کسانی که همه چیز کمک به ما در مبارزات چند سال گذشته در پایین کشش?’ وجود دارد هیچ راهی برای دانستن این که” هویر گفت: وقتی پرسیده شد که اگر هر مدیر را به دست آورد بیش از 84 بازی با سال گذشته تیم. “اما من فکر می کنم بدیهی است که وجود دارد که ما احساس نیاز به یک کمی بیشتر دست و بحث در مورد برخی از چیزهایی که ما را دیدم.”

این “تفاوت فلسفی” Maddon گفت که او صحبت کردن در مورد زمانی که به نقل از در مورد آنچه که منجر به طلاق از توله با وجود تمایل به بازگشت تا زمانی که این مسائل به سر آمد و در اواخر فصل.

“من به شما اجازه خود را در نسخه است که ایستاده” هویر گفت. “من نمی خواهم به مرتب کردن بر اساس انتخاب یک زخم و یا مطرح کردن مسائل. اما بدیهی است که وجود دارد چیزهایی که در اطراف آن است که من فکر می کنم ما تا به حال اختلافات بیش از.”

این تصادفی نیست یک مضمون مشترک در اردوگاه انرژی و الهام بخش تن سال اول مدیر David Ross به ارمغان آورده است به باز روز از بهار آموزش – حتی به عنوان بازیکن خود را ابراز احترام و محبت برای Maddon.

و Maddon که به میزبانی راس در طول تعطیلات صندوق خیریه-بالا بردن رویداد در Hazelton, پنسیلوانیا در ماه دسامبر همچنان به روان در مورد روابط او با راس بازیکنان هماهنگ می کنیم و تیم رئیس جمهور تئو Epstein – احساس تحسین و دوستی است که به نظر می رسد واقعی و متقابل با تمام حساب های.

اما این بدان معنا نیست Maddon حمایت کردن در مورد عقل از روش زمان آزمایش به عنوان او تلاش می کند به یک سوم تیم به مسابقات جهانی در 13 سال است. یا این که توله در حال حمایت کردن از چشم انداز خود را.

“من می دانم که بچه ها می خواستند ما را در این زمینه کمی بیشتر گفت:” Maddon که ذکر داجرز به عنوان یک تیم است که اتخاذ همین رویکرد در سال های اخیر با موفقیت های استثنائی. “و برای روز بازی من فقط هرگز نمی تواند به آن به توافق برسند. برای من از شما در این کار از چهار سال و تعداد برنده شد خیلی سازنده است.”

تا آنجا که در سال گذشته مجروح-لیست نانامی به بازی به صورت چهار از شروع کوزه و اواخر فصل صدمات به کلید hitters – از جمله از دست دادن Baez آخر ماه (انگشت شست) – شد “اصلی مشکل” او گفت:.

“این هیچ ربطی به کار در این زمینه است.”

هویر و اپستاین تاکید کرده اند که تصمیم به آتش Maddon بود نه در مورد قربانی.

“من می دانم که ما نیاز به دریافت بیشتر از ما استعداد” هویر گفت. “من می دانم که ما می توانیم. که یک مدیر انعکاس آنجا که سازمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im