به ما بپیوندید برای یک پاینت در درام اسلحه در لندن تبلیغات هفته اروپا

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

وجود دارد بسیاری از بحث پانل را انتخاب کنید در تبلیغات هفته اروپا است که می توانید آن را بسیار گیج کننده دانستن آن به حضور و کدام یک نه گفتن به.

در عین حال یکی از چیزهایی که شما قطعا باید از دست ندهید در این است که گرفتن رایگان پاینت را در درام سلاحما pop-up میخانه که فقط پنج دقیقه پیاده روی از Picturehouse مرکزی در ملکه سر میخانه در Denman خیابان.

در حال اجرا در سراسر تبلیغات هفته اروپا (16-19 مارس) درام اسلحه است که همکاران از جمله 4C, جنس زنبق و سوسن و ما فرصتی برای منفجر کردن برخی از بخار و شبکه با دیگر بازاریابان و طراحان. و برای این سال را تبلیغات هفته اروپا و برخی از درام تسلیحات ” موضوعات کلیدی را شامل خلاقیت و اعتماد مصرف کننده و نام تجاری ساختمان شفافیت با بحث مناسب در اطراف بازاریابی بالقوه برای تغییر جهان است.

در سال گذشته بیش از 6000 نفر ثبت نام شده برای حضور در درام اسلحه در سطح جهان با 1000 در تبلیغات هفته اروپا 2019 به تنهایی و شما می توانید ثبت نام برای پیوستن به ما در دود مخفیگاه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>