جان لستر در توله هم تیمی یو درویش: “این باعث می شود شما حسادت در برابر آنچه که او قادر به انجام’

Category: سانتایمز Comments: No comments

مسا, Ariz. – هنگامی که یو درویش انجام شد و صحبت به ژاپنی ها پس از اول بهار شروع به او انداخت در شیکاگو رسانه ها راه می رفت و به جای آن راه دیگر به سمت محل باشگاه وانجمن.

درست قبل از او به درب او را تبدیل به نویسندگان و لبخند زد.

او پس از صرف بعد از هفت ساعت گفتگو و شوخی به راحتی به او فرمان 98-mph fastball و پنج دیگر رزین در طول برقی دو نوبت در برابر حذفی.

“برای تلفن های موبایل مناسب از او” توله جانباز جان لستر گفت: پس از خود را تیز و سه نوبت در روز بعد در روز یکشنبه.

لستر بود صحبت کردن به طور خاص در مورد تبادل طرف درویش.

“این باعث می شود شما حسادت در زمان با آنچه که او قادر به انجام” لستر گفت. “اگر ما او را مانند ما تا به حال او را در نیمه دوم سال گذشته است که بدیهی است که تنها به ما کمک کند و امیدوارم او می تواند انجام دهد که از یک روز و ما می توانیم نوع پرش در پشت او است.”

بعد یکی ؟ لستر گفت: او فقط صحبت کردن به طور کلی.

اما راه درویش به نظر می رسد این بهار آینده غالب در نیمه دوم تنها چیزی که سمت چپ است برای مدیر David Ross به آن می گویند با صدای بلند.

به عنوان تقویم شیفت به ماه مارس راس نیست و کاملا آماده به فاش کردن فصل خود را باز چرخش حتی اگر او به درویش لستر و سابق عصر قهرمان Kyle Hendricks در یک ردیف به صف در برنامه بهار به زمین به طور طبیعی در سه روز اول از فصل در میلواکی است.

البته که می توان دستکاری به راحتی بین در حال حاضر و پس از آن. و یک روز خاموش پس از باز کن اجازه می دهد تا حتی بیشتر دستکاری اگر مثلا راس می خواهد خوزه Quintana در میلواکی آخر و Hendricks برای خانه, درب بازکن, مارس 30.

دو امتیاز ارزشمند هستند که محرومیت آسیب توله باید گزینه و شاید بیشتر ارزشمند: “من آماده” درویش گفت: حتی قبل از او ساخته شده خود را در بهار اولین.

“او فوق العاده” راس گفت: از درویش عملکرد روز شنبه. “مسائل خود را مناسب است در تاریخ همتراز با او چگونه به پایان فصل در نیمه دوم. من شنیده ام او گفت: [نویسندگان] چیزی در مورد چگونه او در تلاش بود به پرتاب 100 و تنها رو به 98?”

او گفت که.

“اجازه دهید فقط آن را آسان” راس گفت. “ما هنوز در ماه فوریه است.”

لستر امن و قابل اعتماد انتخاب برای درب بازکن جانباز هشت روز باز شروع می شود از جمله چهار با توله.

اما به صورت بالقوه تن-setters آنها هیچ کس دیگری در چرخش است که می آید نزدیک به آنچه که درویش آوردن به تپه پس از کمپ باز – اگر نه از اوایل ماه جولای. و درویش تا به نگاه هرگز بیشتر در سهولت به عنوان یک توله و با اعتماد به نفس.

دانستن او به صورت حذفی در شروع فصل هم راه درویش هرگز در نظر گرفته شده برگزاری هر چیزی در بی معنی بهار بازی – گفت: او شده است پرتاب خود را در قدرت curveball نه سال در لیگ های بزرگ و هیچ کس آن برخورد خوبی نشده است. “بنابراین من می تواند پرتاب است که هر زمان که من می خواهم” او گفت:.

او گفت که او را قادر به پرتاب خود را fastball برای حملات مانند او هرگز در لیگ حرفه ای به دلیل بهتر “چرخش بهره وری” فراهم می کند که بیشتر در اواخر عمر و در نتیجه بیشتر نوسانات و نتواند اعتماد به نفس و فرمان.

در نظر او تا به حال 49 پیاده در 97 نوبت قبل از همه ستاره در سال گذشته و هفت در 81 2/3 پس از شکستن. او strikeout نرخ شروع به پریدن کرد و در نیمه دوم بیش از حد.

جای تعجب نیست که او به نظر می رسد با داشتن بسیار سرگرم کننده که آیا در رسانه های اجتماعی و یا بیس بال رسانه ها و حتی شوخی او نگرانی مردم ممکن است فکر می کنم او در زمان مصرف مکمل در offseason به دلیل سرعت.

“اگر شما می توانید پرتاب حملات در هر زمان شما را بیشتر سرگرم کننده” درویش گفت.

به طوری که با باز کردن سریال در چشم این ماه است که او هنوز آماده برای شغل دوم بازکن?

“من آماده برای بازی 3,” درویش deadpanned.

“خوب” راس گفت. “ما صحبت کردیم. ما به انتظارنشسته بودند تا به او است. من اصلا در مورد که برای بازی سوم. …”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>