اگر تا کنون وجود دارد هر گونه نگرانی که جان لستر نمی خواهد آماده است هنگامی که فصل آغاز شده کهنه left-hander انجام بهترین خود را به سهولت آن ترس است.

لستر به دنبال تایلر Chatwood ستارگان تفرج از روز شنبه با یکی از خود را با پرتاب پنج no-hit نوبت و برنده اولین فصل خود برابر لیورپول در روز دوشنبه. توله برگزار شد در 8-7 پیروزی. هفت توله مسکن را به همراه داشت هفت اجرا می شود در گذشته چهار نوبت. پیشرو 8-5 ورود پایین نهم کریگ Kimbrel اجازه دو اجرا می شود در سمت چپ با پایگاه بارگذاری شده و یکی از. اما جرمی Jeffress در آمد و leadoff hitter وظیفه فیلیپ اروین به اعتصاب نوسانی در پر تعداد و جوی Votto به خط به مرکز پر تعداد.

توله اجازه Lester زمان خود را به ساخت تا در حالی که کار خود را به عقب به بازی شکل در طول تابستان اردوگاه و پس از جامد تفرج در توله نهایی نمایشگاه بازی او نگاه تیز دوباره رو سینسیناتی.

این southpaw تن به تن به تماس و اجازه دفاع از خود انجام بلند کردن اجسام سنگین. لستر ناشی از چهار groundouts و شش flyouts بیش از 76 رزین. او را زده و راه یکی است.

شروع چرخش بوده است در اوایل نقطه روشن برای توله. توله استارت هستند 3-1 با 1.50 عصر 23 strikeouts و فقط سه پیاده روی را از طریق چهار بازی این فصل است.

Contreras می بیند چیزی خاص در Hendricks

کایل Hendricks افتتاحیه روز عملکرد مطمئن شوید که برای گرفتن توجه از طرفداران توله اما کامل خود را-بازی shutout همچنین توجه خود را گیر Willson Contreras.

Contreras که Hendricks روز باز می بیند چیزی آشنا در Hendricks که می تواند منادی از چیزهای خوب به توله.

آن را ستایش بالا برای Hendricks با توجه 2016 شد بهترین سال زندگی حرفه ای خود را. حق دست رفت 16-8 با عمده-لیگ پیشرو 2.16 عصر در 30 شروع می شود و در می رفتن به شروع بازی 7 از سری جهانی.

“به من گفت: Kyle دیروز بعد از بازی که من از دیدن کایل از سال 2016” Contreras گفت. “مایل در هر ساعت به عقب آمد. [جمعه] او پرتاب 88, 89. من معتقدم که کمک می کند تا بیش از 84, 85. او changeup کردم خیلی بهتر از سال گذشته به این سال است. کایل است از نوع changeup که به او کمک می کند تا راه بیشتر از موبایل و کامپیوتر و یا وزنه. … “او بهترین من دیده ام در چهار سال است.”

راس لذت می برد اولین پیروزی به عنوان یک مدیر

مدیر David Ross همیشه به یاد داشته باشید اولین پیروزی خود را به عنوان یک مدیر و خواهد شد تا دوستان و خانواده خود را بعد از جمعه شب پیروزی میلواکی.

“من تا به حال بدست نمی که بسیاری از پیام های متنی پس از بازی 7 از سری جهانی [2016]. وجود دارد بدون شک در مورد آن” راس گفت. “من فکر می کنم من در بیش از 150 در حال حاضر. باحال بود برای من.”

راس دریافت یک هدیه خوب از استارتر جان لستر بازی توپ از نیکو Hoerner و یکشنبه صف کارت از نیمکت مربی اندی سبز در علاوه بر این به مقدار زیادی از تماس های تلفنی و متون.

“فقط پاداش از خانه و بچه ها,” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از استرس همراه با اضطراب و فقط یک مقدار زیادی در رفتن پیشرو به [جمعه] و سپس به خانه و من و همه بچه های من شده است وجود دارد منظورم این است که با ارزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de