در اصل منتشر شد مارس 21, 1986

بوستون – مایکل جردن را با یک بسکتبال دیروز چه میکل آنژ استفاده می شود برای انجام این کار با یک قلم مو.

آن است که به اندازه کافی برای گفتن مرد به ثمر رساند 63 امتیاز ترین تا کنون در 40 سال از انجمن ملی بسکتبال پلی آف.

او آن را در بوستون باغ حرم که در آن همه کسانی که قهرمانی بنر شهادت به معجزه گذشته است. او آن را در همان سبز-مرز پارکت کف اتاق که در آن Elgin Baylor تا به حال 61 به ثمر رساند برای لیکرز 24 سال قبل است. او آن را قبل از 14,890 فریاد نمازگزاران از مخالفت با خدایان در برابر یک تیم برخی می گویند بهترین از همه زمان.

او نقاشی های خود شاهکار سقف بسکتبال را سیستین و او نمی نیاز به یک داربست برای بلند کردن او وجود دارد. مایکل می تواند پرواز کند.

حتی مخالف, مربی, K. C. جونز گفت: “من خوشحالم که من آنجا بودم به تماشای آن. وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف آن است.”

پس از مقایسه اردن به, پرنده, Kareem و سحر و جادو سلتیکز مربی تا به حال برای رسیدن به فراتر از ورزش خود برای تشبيهات به باب هوپ مونولوگ یک سیناترا آهنگ.

این نویسنده به پیدا کردن کلمات. به نحوی آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد لنگ به فقط می گویند آن را به بهترین بسکتبال عملکرد من دیده ام. جهنم آن را ممکن است بهترین بسکتبال عملکرد کسی دیده است.

برخی به کنایه گاو نمی برد که سلتیکز برنده در دو overtimes, 135-131. اردن خود طرف با آنها: “من می خواهم به تمام نقاط عقب اگر ما می تواند برنده. من می خواستم برای برنده شدن خیلی بد است.”

دیگران استدلال می کنند او به گراز توپ به 41 عکس که خریداران ممکن است مجبور به ثمر رساند اگر او تا به حال گود آن بیشتر است. اما هر کسی که دیده است و دیگر گاو شلیک می داند با شانس بهتر است با اردن است. جعبه نمره به ما می گوید که او رهبری تیم خود را با شش کمک می کند.

گفت: سلتیکز Danny Ainge: “زمانی که شما یک بازیکن مانند Michael Jordan, آن را سخت به توپ به او. به (دیگر) بازیکنان تقریبا احساس گناه به ضرب گلوله کشته است.”

و اردن ساخته شده 22 از آن 41 عکس هر چند بسیاری از آنها به سادگی غیر ممکن است. آنها را دور او تا به حال به پرتاب دو سر تقلبی شانه ظاهری جنباندن باسن خود را و تکان دادن گوش خود را فریب آمیزی قبل از darting در اطراف دنیس جانسون یا Ainge و سپس طاق به هوا چرخ زدن یک بار پمپ دو یا سه بار در جداگانه جهت پیچ و تاب خود را به یک شور و آتش از طریق سلاح های مانند کابل آویزان از سد بالن به نام Kevin McHale, رابرت پریش یا بیل والتون.

گفت: awed جونز: “او شاخه های 8-پاورقی است که بسیار سخت تر از 15 – یا 20-پاورقی به پایین net. او نقش زیادی در دفاع hustles می رود به تخته. همه در یک عملکرد فوق العاده.

جونز گفت: اردن بازی “78 دقیقه.” آن را تنها به نظر می رسید که راه. پنجاه و سه نفر به اندازه کافی به بازنویسی کتاب رکورد. فوق العاده او در بازی گذشته 39 بدون کمک.

شما نمی خسته مایکل ؟

“نه. در یک بازی حذفی شما نمی توانید خسته می شوند. من حتی فکر خسته.”

در اینجا است که یک پسر که به ثمر رساند 49 امتیاز پنج شنبه شب در حالی که مبتلا به یک ویروس برخی تماس بگیرید آنفولانزا. کمیته ای از پزشکان و گاو صاحب جری رینسدرف بود و تلقی او نا مناسب برای بازی در همه این سال با این استدلال شکسته پا مورد نیاز ماه از مرمت.

سلتیکز گسترش بار تلاش به قفس این شبح. جانسون برای اولین بار به گارد او را خراب کردن. بنابراین والتون. پرنده محله و Ainge با پنج خطا بسیاری از آنها ناشی از اردن.

رقابت های آتشین Ainge و جیوه اردن کلاسیک بود. Ainge گل 24 امتیاز همه حاصل کار دو تیم پس از, حتی اگر او به اشتراک گذاشته و در نهایت به ارث برده مسئولیت امنیت اردن است. او به ثمر رساند 11 در آخرین 2 1/2 دقیقه از دوره سوم به لطف یک سکته مغزی از مربیگری موفق باشید.

جونز فرستاده بود جری Sichting به بازی به Ainge مکی اما Sichting جایگزین جانسون به جای. “آن را تبدیل به یک اتفاقی حرکت” جونز گفت.

آن Ainge که سوار خط به کراوات نمره در 125 با 12 ثانیه به بازی در وقت اضافه. “حق با او رفت و گذشته من” اردن گفت. “نود درصد از تقصیر من بود.”

همچنین اردن که از دست رفته باز شات از 20 فوت که می توانست برنده آن برای خریداران در ثانیه مرگ است که برای اولین بار اضافه کاری. “من به یاد داشته باشید که من از دست رفته” اردن گفت. او گفت: این احساس خوب, ترک دست خود را فقط نمی افت.

فقط به نشان می دهد او نبود کامل او نیز از دست رفته دو از 21 پرتاب آزاد – پی در پی. اما crazies در غرفه بودند که با جیغ و تکان دادن تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن, او گفت:. “نه من کاملا تمرکز.”

او می تواند بخشیده شود که دست از آن دو هنگامی که شما در نظر بگیرید این دو را در tautest لحظه از بازی که کشیده اعصاب برای پیانو-سیم تنش به مدت سه ساعت و پنج دقیقه.

او خراب توسط McHale به عنوان او تلاش تاریخ و زمان آخرین شات از قوانین و مقررات با سلتیکز جلوتر 116-114. McHale کف سر خود را با هر دو دست در ناباوری داور در اد میدلتون gutty تماس بگیرید. حتی اردن شگفت زده شد در منچستر را عصبی.

“من بسیار شگفت زده شد” مایکل گفت. “من خراب. معمولا در یک بازی حذفی وجود دارد هیچ خطا را در پایان بازی.”

او با آرامش غرق هر دو عکس با هم در این ساعت و با ارسال آن به اضافه کاری.

گفت: Ainge: “من فکر کردم او یکی از بهترین بازیکنان در لیگ قبل از این سری است. او را بهتر از من فکر کردم. نه تنها او آن را انجام دهد اما در این راه او آن را ندارد. او آنقدر به دنبال. گاهی اوقات شما خودتان را فقط تماشا و رفتن: `گاو مقدس!’ “

Ainge تا به حال در کنار صحنه ورزش نگاه به یک معجزه است. پنجاه سال از هم اکنون کودکان و نوجوانان بودند که در روز گذشته جمعیت را به نوه های خود آنها را دیدم مایکل جردن پرواز بدون بال قابل مشاهده پشتیبانی تنها با هنرمندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im