اردن را بدست آورده و خود را بال – 7 سال درس در شهرت و ثروت و طرفداران

در اصل منتشر شد مارس 28, 1991.

آن شده است یک زندگی سخت و نه با تمام پرتاب زرق و برق و میلیون ها دلار بیشتر از میلیون ها نفر از حتی خود حسابداران می توانید تعداد دفعات مشاهده.

سخت نیست به ستایش نگاه میلیون ها نفر از طرفداران بیش از حد او منجر شیکاگو بولز به

پلی آف NBA با امید بالا در نهایت از مصرف آن را تمام.

اما از آن شده است آسان ،

شما سعی کنید که مایکل جردن.

سعی کنید که 6 پا-6 1/2 به علاوه یک مایل قد بلند زندگی خود را بزرگتر از زندگی به جلو گارد نقطه مرکز

توجه با همه در جهان کشیدن شما هر که راه.

OK OK. شاید شما هنوز هم می خواهم به آن را امتحان کنید.

اما می دانم که تا این حد: شما باید برخی از سختی درس بگیرند.

شما نیاز به سال wising تا

قبل از شما آن را دریافت کنید.

بنابراین در اینجا این است که مایکل جردن هیچ کس بهتر در آنچه او می کند, پنج مستقیم National Basketball Association ثمر رساند عناوین و دوم با ارزش ترین جایزه بازیکن به دلیل ماه آینده, روش سوارکاری, بالا, به عنوان خریداران پایان فصل به طور منظم 61-21 و شروع به اجرا می شود برای جایزه.

پس از آن وجود دارد شادمانی و دور از hoops – هوا Jordans و McJordans های خز, کتهای و زنجیر طلا. این فقط یکی دیگر از تمام ستاره. این است که الویس در صدر.

و که در آن برای اولین بار درس آموخته بود. اردن از همه مردم در حال حاضر می داند که او نیاز به ترکیب و یا حداقل آن را امتحان کنید.

اولین نشانه آمد در اوایل سال 1985 NBA All-Star Game. اردن فقط یک هفته از او 22nd, تولد, رفت و به, Indianapolis, به عنوان بزرگ و فانتزی در مورد آن را به عنوان او می تواند.

او آن را دوست داشتن. او دوست ندارد و آن را برای مدت طولانی.

بازی نمی تواند رفته اند بدتر است. او رفت 2-برای-9 تیر سوخته در دفاع by George Gervin.

اما آنچه در اردن واقعا متوجه شده بود که هم تیمی های خود نمی مجسمه نیم تنه خود تسمه به او کمک کند. و که او را به فکر کردن.

“زمانی که من آمد در لیگ, من چیز زیادی از بازیکنان یک فرصت برای انجام, اما هرگز به نظر می رسید که شجاعت به انجام” اردن گفت: خورشید بار در این ماه.

“کفش من معامله آغاز همه چیز است. آمده در لیگ و خود کفش و لباس line – آن را تا به حال انجام شده است اما نه با نوع نیروی نایک را در آن قرار دهید.

“اما من هرگز فکر نمی کردم برخی از مردم می خواهم حسادت و احساسات متفاوت نسبت به شما. شما نمی فکر می کنم در مورد کسانی که همه چیز.

“هنگامی که شما برای اولین بار به لیگ شما فکر می کنم آن را یک کسب و کار – بنابراین هر کس می خواهد را به استفاده از تمام فرصت های کسب و کار ارائه شده به آنها است.

“من واقعا فکر نمی کنید این تاثیر چگونه مردم درک شده است که – به خصوص همسالان من – تا زمانی که اولین All-Star Game. من فکر می کردم همه چیز ترین بازیکنان NBA می خواهید انجام دهید. هنگامی که من تو را دیدم یک زن و شوهر بازیکنان (به رهبری دیترویت Isiah Thomas) ناراحت با چیزهایی که من از آن واقعا برایم ناراحت کننده است.”

اردن صدای زیرفشار. او سعی کردم به توضیح دوباره آن را.

“یکی از اولین چیزهایی که من هم خرید یک کت خز,” او گفت:. “با خودم گفتم: `اگر من از این همه ستاره بازی این است که چگونه من به شما پاداش ، من تو را دیدم بسیاری از خریداران بازیکنان خز کت و دیگر بازیکنان خز کت. علاوه بر آن سرد بود.

“بنابراین من آن را انجام داد اما من هرگز نمی دانستند که چگونه آن را درک: مرد جوان در یک کت خز یا طلا زنجیره ای من استفاده می شود برای پوشیدن در اطراف گردن من. آن را مانند, `سال اول در لیگ او تمام این چیزهایی که بعضی از بچه ها که در لیگ پنج یا شش سال ندارد.’

“پس از من حمایت کردن. من نمی پوشند هر زنجیره. من نمی پوشند هر کتهای خز. من هنوز هم سعی کنید به خود فرد اما من آگاه تر از من درک توسط همسالان من. که به معنای زیادی به من.

“من تغییر زندگی من به حد معینی می باشد.

و بازی خود را بیش از حد. اردن 28 ساله است و دیگر یک مرد-بری-من-راه نشان می دهد. جلو هوراس گرانت و Scottie Pippen آمده اند راه طولانی, با تشکر از شما و اردن برای اولین بار به اعتراف این تلاش یک تیم است که باعث می شود دستیار مربی جان باخ دفاع کار می کنند.

او ممکن است برنده دیگری به ثمر رساند عنوان این سال – اما او آن را با 31.5 امتیاز یک بازی بالاترین عنوان اعداد در حرفه خود.

او آن را راه خود را, اما تا حدودی بیشتر در درون نظام است.

بازگشت بیشتر به اردن اولین گاو اردوگاه در سال 1984.

در آن زمان اردن فوری به حکیم ، این زمانی بود که او آموخته رهبری را درس اول: او را به می دانم قبل از هر چیز نحوه تنظیم خود را

قواعد خاص خود را دارد و منجر به زندگی خود را.

خریداران فقط به پایان رسید نمایشگاه بازی در پئوریا. اردن دو بار کالج بازیکن سال دبیرستان که شروع به پریدن کرد از کارولینای شمالی به جوانب مثبت یک المپیک با یک مدال طلا در چمدان فانتزی بود و هنوز هم فقط یک rookie بچه در فروشگاه آب نبات.

او رهبری یک حزب در این تیم هتل و دیدم که یک حوله در زیر درب. او زدم دوباره و دوباره قبل از اینکه هم تیمی او اجازه دهید در.

چه او تو را دیدم برخی از هم تیمی های خود مست سنگسار و coked ، چه او به نوبه خود در اطراف و راه رفتن دور.

تصمیم مهم است.

“این ایده از بازی بسکتبال حرفه ای پس از ترک کالج – شما لازم نیست به نگرانی در مورد مدرسه دیگر شما در حال شروع زندگی خود را” اردن گفت. “سپس من راه می رفت در آن اتاق است. آن محیط های ناراحت کننده برای من بود. من تا به حال به دور از آن.

“من نمی خواهم به ارتباط با چیزی است که من شنیده ام در مورد بسیاری از بار. اما آن را به من یک چشم انداز خوب در کسب و کار. این کالج کنه. این است که در آن شما در حال رفتن به pampered شود و این مربی در حال رفتن به می دانم که همه چیز که در جریان است.”

و در حال حاضر با این الگو تنظیم و پس از هفت سال در NBA او احساس می کند آماده به دیگران است.

“در حال حاضر در این مرحله از زندگی حرفه ای من, اگر من تو را دیدم چیزی که من می توانم به آن شخص خاص دانستن که من از طریق این سطح از رهبری و ابراز نظر از این که چگونه آن را در حال رفتن به صدمه زدن به تیم” اردن گفت. “اما که تا به حال به بیش از یک دوره از زمان است.”

سن آنتونیو اسپرز سر مربی لری قهوه ای به رسمیت شناخته شده Jordan جدید قد – راه رفتن در قدم به قدم از Julius Erving به عنوان لیگ دولتمرد – در تابستان گذشته. آن را در یک گلف بازی که قهوه ای خواسته اردن برای برخی از مشاوره.

چه باید به او بگویید که او را ستاره جدید دیوید رابینسون در مورد خواسته های رسانه ای و عمومی ؟

“من مثل مایکل و آنچه که او می ایستد” براون گفت. “آنچه که مایکل رفته از طریق دیوید این است که فقط شروع به تجربه. این آسان نیست و من درک می کنم که.”

اردن مشاوره: رابینسون به توان واقعی خود را.

“به من گفت: لری که دیوید در حال رفتن به قادر به مجموعه ای از استانداردهای خود را خود انتظارات و زندگی می کنند تا به کسانی که به” اردن گفت. “انتظارات و فشار رسانه ها و مردم به مراتب بیشتر از آنچه که او قادر خواهد بود برای به انجام رساندن.”

اهداف خود را تنظیم کنید. آیا بهترین خود را. و آنچه می آید.

هیچ چیز سخت تر خواهد شد را از خروج از بازی – و انظار او لذت می برد به عنوان یک آفتابگردان برخوردار خورشید است.

اما او می داند که آن را به اتفاق می افتد به عنوان او پرواز کردن دادگاه به عنوان او پرواز را از طریق زمان. او در حال آماده شدن برای آن در حال حاضر.

گاهی اوقات اردن فکر می کند در مورد زندگی در سایه.

“زمانی که من بازی را ترک, من می خواهم به ترک زمانی که من هنوز در من اوج,” او گفت:. “و من می توانید ببینید که در آینده بسیار به سرعت. من شده است در لیگ هفت سال در حال حاضر.

“من احساس می کنم من هنوز هم می تواند در سطح بازی من بازی در یکی دیگر از چهار یا پنج سال است. سپس استعداد من شروع به کاهش و یا استعدادهای دیگر شروع خواهد شد به تصویب من.

“من فکر نمی کنم از نظر ذهنی من می تواند در مقابله با آن است.”

و او تا به مجموعه اهداف خود را برای سال او را ترک کرده است.

“من می دانم که هر سال کسی در حال رفتن به در آمده و سعی کنید به چیزی است که من تا به حال برای شش یا هفت سال,” او گفت:. “اما چالش به من می آید به مطمئن شوید که او نمی توانید آن را در حالی که من بازی بازی بسکتبال. این چالش برای من برای بقیه زندگی حرفه ای من.”

و شاید یک قهرمانی NBA? شاید.

“از نظر خودم من واقعا احساس می کنم من قصد دارم به برنده مسابقات قهرمانی جهان در اینجا. و اگر من نمی? من قصد ندارم به عقب نگاه و می گویند من تا به حال ناامید کننده حرفه ای است. من را در آن نگاه کنید و بگویید این معنا نیست که ما در یک زمان خاص هنگامی که من در اوج. بدون توجه به آنچه که من نمی خواهم به بازی گذشته است.”

اردن شناخته شده است برای تأمین انرژی خود از بازی در این پست از فصل است. او NBA all-time حذفی به ثمر رساند رهبر با 35.8-نقطه متوسط در 53 بازی. جری وست دوم در 29.1 امتیاز در 153 بازی.

“ما از او بخواهید به انجام بخش عمده ای از جرم است زیرا او بهترین گلزن و ما مجبور به استفاده از او را به بهتر از آنچه او می تواند برای ما انجام دهد” گفت: سر مربی فیل جکسون. “اما در این سال ما انتخاب خواهد شد و انتخاب فرصت است.”

اردن و امید برای بهترین. او به تماشای برای سایه.

“هنگامی که شما برای اولین بار در لیگ شما احساس می کنید شما برای همیشه می توانید بازی تا زمانی که شما دریافت کنید که آسیب یا چیزی برای باز کردن چشم خود را کمی … “

اما هنوز هم وجود دارد که کسب و کار از بسکتبال و بی پایان کسب و کار بزرگ در سمت و اردن باقی می ماند

شلوغ تر از همیشه در وسط آن است.

گاو او را به پرداخت 3 میلیون دلار در سال است. او باعث می شود 10 میلیون دلار به 15 میلیون دلار بیشتر فروش خود را به نام فردا-فاکس تصویری, Coca-Cola, شیکاگو, شورلت نمایندگی مک دونالد Wheaties و نایک – نه به ذکر است Amurol “قطع زمان” آدامس و یک خط جدید از tuxedos.

وجود دارد Michael Jordan بنیاد جمع آوری پول برای کمک هزینه تحصیلی و تحقیقات پزشکی و کودکان سازمان های خیریه.

وجود دارد و خانواده اش در پارک کوهستانی و دور از انظار. او و همسرش, Juanita, دو پسر, Jeffrey Michael, 2 و جیمز مارکوس به دنیا آمد و آخرین شب کریسمس. او را دوست دارد به نگه داشتن آن خصوصی است. خانواده اش نیست یک خط از کفش.

از طریق آن همه در نهایت می توان گفت: اردن در سهولت با زندگی خود را.

“هنگامی که شما چیزی را در حالی که برای چند بار اول شما آن را انجام دهید آن را یک هیجان,” او گفت:. “این فرصت از طول عمر است و شما هرگز فکر می کنم شما باید یک فرصت به آن را دوباره.

“سپس شما خودتان را به ساخت یک روال. به نوعی شما قادر به کار است که از طریق آن معمول است. ارتباط من با مردم و رسانه ها – این همه در یک روال در حال حاضر.”

شما زندگی می کنند و شما یاد بگیرند. مایکل جردن بعد از این همه سال به نظر می رسد که آن را کردم به پایین.

کمک: Zay N. Smith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر