Jussie Smollett, اهدا 3,000 ماسک برای کمک در شیکاگو COVID-19 نبرد (به روز رسانی زنده)


آخرین

Actor Jussie Smollett Appears Outside Of Court After It Was Announced That All Charges Have Been Dropped Against Him
Jussie Smollett, اهدا 3,000 ماسک صورت برای طبخ شهرستان بهداشت و درمان بنیاد برای کمک در شیکاگو COVID-19 نبرد.
Nuccio DiNuzzo/گتی ایماژ

Jussie Smollett است.

اما نه در شیکاگو است.

Sneed آموخته سابق “امپراتوری” بازیگر اهدای $5,000 برای خرید 3,000 ماسک صورت برای Cook County, بنیاد بهداشت — بیمارستان خیریه بازو به نبرد شیکاگو COVID-19 بیماری همه گیر.

Smollett نیز در روند بهره گرفتن از دوستان تا حول و حوش و ارسال 1,000 PPE (personal protective equipment) ماسک به بیمارستان هارلم در نیویورک است.

“من زندگی در شیکاگو به مدت پنج سال و می دانم که بسیاری از کارگران ضروری رانندگی اتوبوس مشغول به کار در مراقبت از کودک و یا کار در فروشگاه مواد غذایی — سیاه” اظهار داشت: Smollett از طریق یک بیانیه نوشته شده است به Sneed.

“من هم آگاه 70 درصد از ساکنان این شهرستان که درگذشت از COVID-19 در شیکاگو سیاه” اضافه شده Smollett که به شیکاگو بازگشت و در اواخر بهمن یک بار دیگر وارد یک درخواست از گناه نیست در رفتار آشوبگرانه به اتهام به اتهام برگزاری یک جنایت نفرت حمله در ماه ژانویه 2019.

دریافت کامل حرکت شبیه چمچه زنی از مایک Sneed اینجا.


اخبار

9:00 a. m. به عنوان COVID-19 اسپرد CPD افسران روی میز وظیفه تماس در بیمار بیشتر

بیش از 10 روز دوره در اواخر ماه گذشته به عنوان COVID-19 شیوع مصرف شد برگزاری شیکاگو افسران پلیس به نام در بیمار بیش از 5,300 بار.

داده های به دست آمده توسط شیکاگو سان تایمز از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست نشان می دهد که افسران اختصاص داده شده به یک واحد است که کمی به هیچ چهره به چهره تعامل با مردم به نام محل کار بیش از هر گروه دیگری از افسران بین مارس 16 و 25 مارس.

کسانی که افسران اختصاص داده شده به CPD را جایگزین پاسخ بخش است که با این نسخهها کار به طور معمول از یک شهر متعلق به تسهیلات در 2111 W. Lexington سنت های ساختمانی این شهرستان در بخش بهداشت عمومی. افسران اختصاص داده شده به ARS پاسخ به تماس های تلفنی از اعضای عمومی که می خواهید به گزارش یک غیر اضطراری عمل مجرمانه مانند یک وسیله نقلیه شکستن.

در بخش کارکنان توسط افسران “در دائم نور وظیفه در انتظار انتقال به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از افسران که از آنها نشده قدرت پلیس گفت:” لوئیس Agostini یک CPD سخنگوی.

خواندن گزارش کامل از سام چارلز اینجا.

8:30 صبح مغازه اسلحه ببینید COVID-19 رونق کسب و کار: ‘این است که بسیار متفاوت و وحشت از ما در گذشته دیده می شود’

اسپرینگفیلد — Illinoisans تلاش برای خرید یک تعداد بی سابقه ای از اسلحه در مارس — تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از ماه های قبل و دولت منجر اسلحه گرم صاحبان حمایت گروه می گوید: این همه سوخت ترس از “ناآرامی های اجتماعی” در طول coronavirus بحران است.

Illinois State پلیس گزارش 60,332 سوالات در مورد خرید اسلحه گرم در ماه مارس – بزرگترین عدد در یک ماه تنها پس از آنها شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1992. و نزدیک به 87 درصد از کسانی که استعلام از نمایندگی مجاز و فروش اسلحه در آمد و در دو هفته آخر ماه مارس زمانی که دولت تحت رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش دهید.

دولت آمریکا با پلیس کاهش یافته است به حدس و گمان در یک دلیل برای آنچه که آژانس به عنوان “یک تعداد بی سابقه ای از سلاح گرم انتقال سوالات” اما دولت آمریکا با Rifle Association اشاره کرد و مستقیما در coronavirus بیماری همه گیر.

“هنگامی که وجود دارد یک فرصت برای ناآرامی های اجتماعی … مردم می خواهید می شود قادر به محافظت از خود را از آنجا که آنها واقعا نمی اعتماد دولت به حفاظت از آنها گفت:” ریچارد پیرسون مدیر اجرایی ایالتی ایلینوی Rifle Association.

خواندن گزارش کامل از نیل یرلی در اینجا.

8:00 a. m., New York منطقه walloped به عنوان جهانی coronavirus مرگ و میر تصویب 100,000

نیویورک — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسید گذشته 100,000 جمعه به عنوان اپیدمی در آمریکا کاهش گسترش نوار طریق نه فقط شهر نیویورک اما تمام سه دولت شهری منطقه 20 میلیون نفر متصل شده توسط یک درهم و برهم کردن از مترو و قطار و اتوبوس.

در اتاق خواب جوامع در سراسر رودخانه هادسون در نیوجرسی به شرق در لانگ آیلند و شمال به کانکتیکات مقامات ضبط شد برخی از بدترین شیوع بیماری در این کشور حتی به مقامات بهداشت عمومی ابراز خوش بینی که با سرعت از عفونت به نظر می رسد به کاهش باشد.

به عنوان پنج منطقه متروپولیتن نیویورک اختصاص بیش از نیمی از ملت را بیش از 18,500 مرگ و میر با دیگر نقاط داغ در مکان هایی مانند دیترویت, لوئیزیانا, و, واشنگتن d. C.

“هنگامی که آن را به شهر وجود دارد بنابراین بسیاری از مسافران و سفر آن را می شود در همه جا گفت:” مت Mazewski یک دانشگاه کلمبیا اقتصاد دانش آموز که سعی کردم به دور از کانون ترک آپارتمان خود در نزدیکی شهر نیویورک پردیس برای خانه پدر و مادر خود در دره, New Jersey.

تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان در حالی که آنها پیشی گرفته و نیم میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر رسیدن به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد مرده هر چند درست و ارقام در عفونت و زندگی از دست رفته در سراسر جهان بر این باور هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست, دولت, پوشش یو پی اس های مختلف و شیوه های شمارش.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

7:15 صبح دیرین 911 اپراتور می میرد COVID-19

دیرین شیکاگو اپراتور 911 درگذشت از عوارض ناشی از کروناویروس در ماه گذشته.

Rusell Modjeski, 60 بود مرده حدود 7:15 صبح 29 مارس در دفتر معاینات پزشکی گفت. مقامات جمعه اعلام کرد که او از COVID-19 عفونت مبتلا به دیابت و فشار خون بالا به عنوان عوامل موثر بر آن.

“همه در اطراف فرد خوب و دوست به بسیاری از اهل روسیه خواهد بود از دست رفته” شیکاگو دفتر مدیریت اضطراری و ارتباطات نوشت: در یک صدای جیر جیر جمعه. “ما همدردی بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و همکاران.”

برای او کار می کرد برای بیش از 20 سال با توجه به یک OEMC Facebook post.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:28 صبح برای افراد جوان از رنگ coronavirus سه گانه whammy با فقر و خشونت

دهه های گذشته مردم از رنگ زندگی می کردند در نوک شمشیر از سلامت و نابرابری.

در حال حاضر در شیکاگو ساکنان این شهر از جنوب و غرب به طرف ابتلا و مرگ از COVID-19 در نرخ بالاتر است.

هفتاد و دو درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در شیکاگو بودند و بیش از نیمی از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت هستند با توجه به جدید ترین شهرستان داده است.

تنش های روزانه از بازمانده بالا هستند توسط COVID-19. آن تلفات عاطفی می تواند به عنوان خطرناک به عنوان بیماری است. شما نمی توانید خود را نجات بدن بدون صدا داشته باشید.

در روز پنج شنبه جوان Chicagoans جمع آوری شده برای مجازی تاون هال به تشریح سه گانه whammy از خشونت و فقر و مير که آفت جوامع خود. این یک طاعون شده اند زندگی بسیار فراتر از سال خود را.

جزئیات لورا واشنگتن کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im