فقط خوردن انگلستان بازاریابی در تغذیه کشور در طول یک بیماری همه گیر

فقط خوردن به طور معمول طول می کشد هتاک به روش تبلیغات است. در سال گذشته به تنهایی آن را فرستاده تحویل رانندگان به عشق جزیره و لب-همگام سازی بیش از رسمی BT ورزشی فیلم. اما در میان Covid-19 همه گیر این تیم بازاریابی متمرکز شده است در ایجاد پیام های اطراف بهداشت عمومی به جای ساختمان های تجاری حقوق صاحبان سهام.

آنلاین غذای آماده سفارشات یافت در انگلستان در ماه گذشته به عنوان دولت همچنان به التماس مردم به ماندن در خانه’. در خط با این کار فقط خوردن انگلستان مدیر بازاریابی مت Bushby گفت: این برند تا به حال به سرعت انطباق آن تبلیغات است.

“نقش بازاریابی در ماه گذشته تغییر کرده است ما در حال بازی است و بیشتر از یک نقش پشتیبانی از تبلیغاتی نقش او گفت:” در طول مصاحبه به عنوان بخشی از درام را در جریان انتقال دیجیتال جشنواره است.

“ما پیام بازاریابی تبدیل شده است بیشتر در مورد ارائه اطلاعات در اطراف چیزهایی مانند تماس با ما-تحویل رایگان. [ما بازاریابی و comms تیم] همچنین در حال همکاری با رستوران ها و پیک برای کمک به آنها را به درک آنچه در آن به معنی به طوری که آنها پس از آن می تواند کمک به مشتریان درک در درب.”

در ماه مارس فقط خوردن پرده برداری از یک سری از اقدامات طراحی شده برای کمک به آن غذای آماده همکاران پیک و مشتریان. این شامل همکاری با رستوران ها برای کمک به آنها را درک دولت راهنمایی و ارائه آنها را 30 روز اورژانس حمایت مالی بسته است. برای مشتریان آن پرده برداری کرده است ‘تماس با ما’ آستان تحویل و 25% تخفیف برای بیمه خدمات درمانی کارگران است. پیک که نیاز به خود منزوی شده اند ارائه حمایت مالی از کسب و کار.

Bushby گفت: “هیچ روز که همان است و ما تا به حال به سرعت واکنش نشان می دهند چرا که ما در حال بازی واقعا نقش مهمی در تامین مواد غذایی و حمایت از جوامع”

در بسیاری از مناطق محلی این مورد که محلی takeaways تنها چیزهایی باز همراه با داروخانه ها و سوپر مارکت ها پس از آن مهم است برای ما برای حمایت از آنها را از نظر مالی بلکه از طریق مشاوره اطراف چگونه اخیر دولت قانون را به آنها را تحت تاثیر قرار”

وی افزود: “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام ما بیت و کمک به طی فوق العاده دشوار است.”

شما می توانید مصاحبه کامل را در اینجا و مشاهده مطالب بیشتر از درام دیجیتال تحول جشنواره اینجا.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im