Crime Stoppers ارائه اضافی $50,000 پاداش برای جان مکنزی و Cong دینه دوم و سوم در این فهرست است.

در زیر به دنبال جرم و جنایت جلو (در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا): Conor D whatsapp news, 22 (قتل 100.000 دلار پاداش); جان نورمن مکنزی 60 (غیرقانونی در بزرگ 50.000 دلار پاداش); Cong دین 34 (پول شویی $50,000 پاداش); والتون جیمز Firth, 55 (جنایی آزار و اذیت); جک لینکلن کلی 34 (کانادا گسترده ای حکم); Meaz Nour-Eldin, 22 (آدم ربایی و تشدید حمله و استفاده از اسلحه گرم); Paul David لوح 46 (جعلی کارت های اعتباری و شناسایی تقلب); Dyllan جیمز سبز 27 (نشکن را وارد کنید و سرقت و فساد); رایان اسکات Pfeifle, 45 (حمله); و Dusten Ryan پادشاه 41 (کانادا گسترده ای حکم). فرستاده شده / Crime Stoppers

آنچه در حال بریتیش کلمبیا 10 most-wanted مجرمان انجام می دهند برای روز ولنتاین ؟ احتمالا در تلاش برای فرار از دستگیری.

بسیاری از ما می خواهم به ‘خواست’ در روز ولنتاین — اما نه مثل این” Crime Stoppers چهارشنبه انتشار اخبار انگلیسی دوبله, قبل از شمارش B. C. 10 تحت تعقیب جنایتکاران. آنها عبارتند از:

10. Meaz Nour-Eldin می خواستم برای آدم ربایی حبس غیر قانونی و تشدید حمله و استفاده از اسلحه گرم.

9. Paul David لوح می خواستم برای جعل کارت های اعتباری در اختیار داشتن غیرقانونی ID اسناد و تقلب.

8. Dyllan جیمز سبز می خواستم برای شکستن و ورود و سرقت و فساد و عدم حضور است.

7. رایان اسکات Pfeifle می خواستم برای حمله به.

6. Dusten رایان که می خواستم در کانادا گسترده ای حکم.

5. جک لینکلن کلی هم می خواستم در کانادا گسترده ای حکم.

4. والتون جیمز فرث می خواستم برای ارتکاب آزار و اذیت.

3. Cong دین می خواستم برای پول شویی.

2. جان نورمن مکنزی می خواستم برای اینکه غیرقانونی است ،

1. کونور D whatsapp news, می خواستم برای قتل است.

Tipsters ارائه اطلاعاتی که منجر به دستگیری هر می خواستم جنایی ممکن است جمع آوری پاداش به $5,000 اما یک همکاری بین Crime Stoppers و ملی بلو برنامه را به همراه داشت بزرگتر انگیزه برای سه نفر از مردان در این لیست است. 100.000 دلار پاداش برای ارائه اطلاعاتی که منجر به D whatsapp news بازداشت در حالی که Crime Stoppers ارائه شده است 50.000 دلار پاداش برای مکنزی و دینه.

“اگر هر کلمبیایی بریتانیا شد و در مواظب برای این 10 مرد, ما می خواهم که حدود پنج میلیون اضافی جفت چشم برای اضافه کردن به کسانی که از پلیس گفت:” لیندا Annis, جرم, جلو’ مدیر اجرایی. “Crime Stoppers واقعا با این نسخهها کار در پیدا کردن مجرمان مانند این. در سال گذشته ما با دریافت بیش از 5,100 ناشناس راهنمایی جرم و جنایت در مترو ونکوور به تنهایی منجر به 87 دستگیری از جمله پنج تن از اعضای باند و بهبود 10 میلیون دلار ارزش اموال به سرقت رفته و غیر قانونی مواد مخدر.”

هر کسی با اطلاعات در مورد افراد ذکر شده خواسته است به تماس Crime Stoppers ناشناس.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su