Kanye West اهدا به خیریه شیکاگو ارائه وعده های غذایی به سمت جنوب سالمندان

Category: سانتایمز Comments: No comments

Kanye West در حال کمک به شهر خانه خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

رپر-کارآفرین به گفته یک سخنگوی ساخته “یک کمک مالی سخاوتمندانه” به ما زنان توانمند جنوبی, سمت, اجتماعی, ابتکار متعلق به ژوزفین “مادر” در اب راه رفتن.

این سازمان ارائه شده است سه وعده غذا روزانه به سالمندان ساکن در چتم وودلاون, Washington Park, South Shore, Grand عبور Englewood, Hyde Park, Grand بلوار Auburn گرشام و آوالون پارک.

Josephine “Mother” Wade, owner of Josephine’s Southern Cooking, is photographed earlier this year at her establishment.
ژوزفین “مادر” وید صاحب ژوزفین جنوبی, آشپزی عکس است در اوایل این سال در او ایجاد.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

“امروز که من کردم که تماس که Kanye West می خواستم برای کمک به سالمندان در شیکاگو و او را انتخاب زادگاه خود در جنوب, سمت, خود, محله های قدیمی, من فراتر از کلمات” گفت: در اب راه رفتن را از طریق بیانیه. “و در یک تماس تلفنی در یک نمونه امروز جهان ما تغییر کرد. او حتی ممکن است متوجه, اما من می دانستم که مادر او و من استفاده می شود برای کمک به آنها در بسیاری از سال پیش. همه می توانم بگویم این است با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما.”

وید خدمات تحویل مواد غذایی, Josephine, جنوبی, آشپزی, است, امید به ادامه خدمات مواد غذایی به سالمندان برای آینده قابل پیش بینی.

اگر شما می خواهم برای کمک به/اهدا بازدید www.wewomenempowered.org, www.josephinescooking.net

غرب ساخته شده مشابه اهدای لس آنجلس مبتنی بر رویای مرکز L. A., یک درایو از طریق خدمات غذا عامل هفت روز هفته در حال حاضر در خدمت 7,000 وعده های غذایی در روز است.

مقدار از غرب کمک مالی اعلام نشده اما به گفته یک سخنگوی این است که “قابل توجه و با توجه به هر دو سازمان های خیریه کمک مالی خود را ارائه خواهد شد صدها نفر از هزاران غذا و آنها را قادر به ارائه مواد غذایی برای بسیاری از هفته و یا به احتمال زیاد ماه به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>