Kanye West فایل در ایلینوی به اجرا برای رئيس جمهور

رپ Kanye West پریدن در انتخابات ریاست جمهوری بسیار دیر ثبت دادخواست به نظر می رسد در ایلینوی 2020 رای گیری روز شنبه ساعت قبل از مهلت.

غرب که مطرح شد در شیکاگو در حال اجرا است یک کمپین ملی و تقلا برای واجد شرایط برای رای گیری وضعیت در کشورهای مختلف مورد نیاز است.

غرب که طرفدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه او را شکست با رئیس جمهور.

غرب در زمینه ایلینوی به عنوان یک نامزد مستقل فقط چهار دقیقه قبل از 5 p. m. مهلت دوشنبه.

رپر ظ بیانیه ای از نامزدی با کمیسیون انتخابات فدرال در ماه جولای 16.

غرب ظ 412 سنتی ورق کاغذ با اصلی امضا گفت: Matt دیتریش سخنگوی دولت آمریکا با هیئت مدیره از انتخابات است.

در یک کمپین تجمع یکشنبه غربی گفت: ماری جوانا باید رایگان باشد و گفت: هر کس که دارای نوزاد باید یک میلیون دلار در تلاش برای آهسته سقط جنین.

او همچنین ranted در برابر شخصیت تاریخی Harriet Tubman در این تجمع گفت: راه آهن زیرزمینی هادی “در واقع هرگز رهایی بردگان او فقط به حال آنها کار را برای دیگر مردم سفید” نظرات کشید که فریاد مخالفت برخی در میان جمعیت.

غرب نیز ارسال شده و سپس حذف یک سری از توییت ادعا همسرش, کیم کارداشیان غرب در تلاش بود خود را “یک پزشک برای من قفل کردن با یک پزشک” با توجه به NPR.

به نظر می رسد در انتخابات غرب تا به حال به نوبه خود در 2,500 امضا از ثبت نام ایلینوی رای دهندگان و برای زنده ماندن باید هر بالقوه اعتراض به دادخواست. اعتراض باید ظ توسط 5 بعد از ظهر جولای 27; دولت هیئت مدیره از انتخابات را تایید Nov. 3 رای گیری در آن جلسه Aug. 21.

کمک: لین شیرین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de