Kanye West دبیرستان هنر است که ارزش هزاران نفر ارزیاب می گوید

طراحی شده توسط Kanye West از زمانی که خواننده رپ شد یک دانش آموز دبیرستانی در شیکاگو در حال حاضر به ارزش هزاران دلار با توجه به ارزیاب.

هنر متخصص لورا وولی ارزیابی پنج پرتره و مناظر توسط غرب و مشخص است که این مجموعه می تواند به فروش در حراج برای تا $23,000 با توجه به یک گزارش. هنر برجسته بود در یک قسمت از سری PBS “عتیقه Roadshow.”

“من فکر می کنم این قطعه نشان دادن امکانات فوق العاده ای به عنوان یک هنرمند است و من به انتخاب این دسته بندی به دلیل آن را نشان می دهد رسانه های مختلف او در” وولی گفت: قبل از برجسته جزئیات از قطعات منحصر به فرد که شامل آثار در گرافیت و scratchboard.

یکی از غرب عموزاده دریافت آثار هنری پس از مادر خود Donda غرب درگذشت در سال 2007. غرب در حال حاضر 42 فارغ التحصیل از شیکاگو ستاره قطبی دبیرستان در سال 1995 و مطالعه هنر در آکادمی آمریکایی هنر و شیکاگو دانشگاه دولتی.

روندا لوی بود که در یکی از دبیرستان هنر معلمان گفت: غرب دو تا از بزرگترین آثار برجسته در آن کلاس تکالیف. او توضیح داد که غرب به عنوان یک استعداد و بینهایت با اعتماد به نفس ،

“این خیلی عجیب و غریب داشتن کمی کنی به عنوان یک دانشجوی سال اول و پس از آن او در حال حاضر یکی از معروف ترین مردم روی زمین” لوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de