کن Baerg: بخش ساخت و ساز — بالقوه چراغ امید در به چالش کشیدن بار

محتوای مقاله

به عنوان جهان مناسب با تمرکز بر مبارزه با جنگ گسترش COVID19 همه ذینفعان در صنعت ساخت و ساز – از جمله اتحادیه ها و اعضای خود را — پیدا کردن خود را در خصوص پویا و uncharted waters.

همه محترم اتحادیه های کارگری صاحبان پروژه و پیمانکاران و کارگران نگه ایمنی کارکنان و افکار عمومی به عنوان بالاترین اخلاق. و محترم هستند اکثریت. اما با اشاره به شعار “اول ایمنی” آیا به اندازه کافی آدرس ظرافت و پیچیدگی های وضعیت فعلی ما. البته ساده ترین راه برای آوردن ترافیک مربوط به صدمات و مرگ و میر به صفر است برای جلوگیری از تمام حمل و نقل. در همان راه ما می تواند پاک کردن تمام محل کار مربوط به حوادث و بیماری ها توسط شکل دهی پایین — به طور دائم. به عنوان تدبیر و غیر عملی به عنوان این ممکن است ما نیز می دانیم که این است که به سختی به cavalier.

پس چگونه ما به عنوان یک جامعه ترکیب رقابت منافع است ؟ و چه طیف وسیعی از عوامل است که باید در نظر گرفته شود در این اقدام بی سابقه ، هیچ الگوریتم ساده در اختیار ما است که بوسیله اسباب گردنده از پاسخ. تمام راه حل های بالقوه و پاسخ برگزار می شود و در تنش است. با که گفت, در اینجا سه عامل است که باید در بالای ذهن:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de