سیاستگذاران نیاز به تمرکز بر روی افزایش بهره وری و تسریع سرمایه گذاری در دارایی های که پشتیبانی از نوآوری و پوسته پوسته شدن تا بیشتر B. C.-شرکت های مبتنی بر.

B. C. وزیر دارایی کارول جیمز سابق مدرسه امانت که با آن مواجه خاموش در برابر BCTF درک “میراث شکست” در مذاکرات است. همین کریگ / فایل

وزیر دارایی کارول جیمز برنامه ریزی شده است به جدول خود را دولت در بودجه جدید امروز. خارجی و اقتصادی زمینه برای بودجه سال 2020 است و بی قراری.

اقتصاد جهانی شده است را برای اختلال به سفر تجارت و تولید ناشی از کشنده coronavirus با چین — جهان دومین اقتصاد رنج می برند بیشتر است. در این مرحله مشخص نیست که این ویروس را از اوج تا چه حد آن را گسترش و چقدر خسارت انجام خواهد شد. حداقل نرخ رشد اقتصادی در سه ماهه اول سال 2020 خاصی به پایین مشخص شده اند و چین خود را تجربه یک کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی است. B. C. نیز احساس اثر از طریق کاهش قیمت کالاها کاهش جریان تجارت و کمتر گردشگران از چین و شاید دیگر بازارهای آسیایی.

در ضمن کانادا موفق به خم کردن ناچیز رشد اقتصادی 1.6 درصد در سال گذشته و سال 2020 است به احتمال زیاد برای دیدن تکرار عملکرد. در حالی که بازار کار شده است بسیار قوی کانادا توسعه اقتصادی باقی می ماند unhealthily وابسته به رشد جمعیت و هزینه های به طور فزاینده ای مدیون خانواده. سیاستگذاران فدرال شده اند در انتظار یک “چرخش” است که دیدن رشد اقتصادی پشتیبانی شده توسط پایدار انتخاب کنید تا در صادرات و کسب و کار سرمایه گذاری, اما تا کنون که سناریو موفق به تحقق.

چگونه می توانم چیزهایی که برای نگاه قبل از میلاد در آستانه بودجه ؟ بیش از 12 ماه گذشته بسیاری از شاخص های اقتصادی را نرم. خرده فروشی رکود و رشد کار تقریبا لرزید به توقف در سال گذشته است. ارزش B. C. صادرات کاهش یافت و تقریبا هفت درصد و تولید و حمل و نقل نیز کاهش یافته است.

از سوی دیگر برخی از بخش ها انجام شده است از جمله فن آوری های پیشرفته, گردشگری, علمی و فنی و خدمات حرفه ای. B. C. مسکن شروع می شود شگفت زده صعودی در 2019 اگر چه انتظار می رود آنها را به از دست دادن زمین این سال است. غیر مسکونی, ساخت و ساز شده است, فرار, اما آماده است تا به افزایش 2020-21 با تشکر از LNG کانادا پروژه ادامه کار در سایت C و چندین دیگر از عمده پروژه های سرمایه ای در هر دو بخش خصوصی و عمومی.

مانند کانادا قبل از میلاد است و در حال حاضر با تکیه نامتناسب در افزایش جمعیت به زیر بنای رشد اقتصادی است. جمعیت ما در حال بالا رفتن با نزدیک به 1.5 درصد در سال رانده شده توسط بین المللی مهاجرت. در همان زمان به طور کلی فعالیت های اقتصادی به عنوان اندازه گیری توسط تورم تولید ناخالص داخلی (GDP), پیش بینی افزایش حدود دو درصد از یک سال و رفتن به جلو. مشکل با این حساب است که تولید ناخالص داخلی بر اساس هر نفر است که به سختی در حال رشد ومیگوید پیش رو حدود 0.5 درصد در سال. در این رای آن را به بیش از 130 سال به دو برابر درآمد واقعی هر B. C. ساکن ،

چگونه به منظور بالا بردن نوار در رشد اقتصادی ؟ یک جمعیت بزرگتر خود به خود انجام نمی دهد بسیار به آسانسور سرانه تولید ناخالص داخلی و یا با درآمد متوسط است. در عوض, سیاستگذاران نیاز به تمرکز بر روی افزایش بهره وری و تسریع سرمایه گذاری در ماشین آلات و تجهیزات و فن آوری های دیجیتال و دارایی های دیگر که حمایت از نوآوری و پوسته پوسته شدن تا بیشتر B. C.-شرکت های مبتنی بر.

NDP دولت می گوید که می خواهد برای دیدن بیشتر “ارزش افزوده” تولید و دستمزد بالاتر برای B. C. کارگران است. تحقق این چشم انداز بستگی به قوی تر سرمایه گذاری در بهره وری-افزایش دارایی. آن را نیز نیاز به ایجاد یک محیط که در آن بیشتر از تعداد زیادی از شرکت های کوچک فعال در B. C. رشد قابل توجهی به اندازه کسب و کار. دومی هدف مهم است زیرا شرکت های بزرگتر به طور میانگین سرمایه گذاری بیشتر سطوح بالاتری از بهره وری کارکنان خود را پرداخت بیشتر و بیشتر گرایش به صادرات است.

متاسفانه بهبود بهره وری و پوسته پوسته شدن تا B. C. شرکت شده اند اولویت های دولت در سال های اخیر است. در آینده بودجه دولت باید محوری به سمت یک برنامه است که به دنبال ایجاد B. C. a top-tier صلاحیت برای رشد گرا شرکت جاه طلب کارآفرینان و با استعداد نوآوران. این شرایط تا حدودی متفاوت ترکیبی از سیاست ها از سوی دولت اتخاذ کرده است تا کنون. زمانی که بودجه مطرح ما ارزیابی از آن خواهد لولا در حدی که آن را قرار می دهد و این استان در مسیر آینده ای مرفه.

کن طاووس اقتصاددان ارشد و معاون رئیس جمهور و سوار کار ماهر فینلیسون رئیس سیاست افسر و معاون اجرایی رئیس جمهور با شورای کسب و کار B. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im