کندی استوارت: چهار سال در امن عرضه می تواند در نهایت پایان B. C. دیگر اضطراری برای بهداشت عمومی در

محتوای مقاله

برای بسیاری از کانادایی ها واقعیت زندگی تحت اضطراری برای بهداشت عمومی است که هنوز هم نسبتا جدید است. اما اگر شما یکی از هزاران نفر از مردم در سراسر B. C. که از دست یک دوست به مواد مخدر, مارس 14 نمرات چهار سال از مصرف بیش از حد بحران اعلام شد اضطراری برای بهداشت عمومی. بر خلاف سال های گذشته در این زمان وجود دارد چیزی برای جشن گرفتن: امن عرضه است.

فعالان در ونکوور مرکز شهر Eastside باید با استفاده از ابتکار و خلاقیت خود و شور و شوق به فشار دولت استانی و فدرال در نهایت به مجوز و حمایت از تجویز ایمن و قانونی مواد مخدر به جای مسموم عرضه مواد مخدر است که باعث شده بیش از یک هزار مرگ و میر در ونکوور و بیش از پنج هزار نفر در سراسر B. C.

این جامعه رانندگی عمده تغییر سیاست است که صرفه جویی در زندگی در اینجا در سراسر کانادا و در سراسر جهان هیچ چیز جدید است.

در اوایل 2000s, مرکز شهر, Eastside فعالان مبارزه وحشتناک یک سنبله در هروئین و مرگ و میر در باز کردن داوطلب تحت نظارت مصرف سایت های که در آن همسالان می تواند محافظت از کسانی که زندگی با اعتیاد از مرگ از استعمال بیش از حد. در ابتدا این سایت مخالف بودند بسیاری در ونکوور اما در نهایت جامعه را متقاعد دولت برای باز کردن Insite — آمریکای شمالی اولین تحریم تحت نظارت مصرف سایت — در سال 2003.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de