KFC پرده نوای رضایت بخش و گاهی کثیف, پست, -, مرغ, انگشت کردن زبون زدن

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

اگر نزد کسی را بین انگشتان دست بعد از غذا مجموعه شما بیش از لبه و سپس شما ممکن است بخواهید به جست و خیز KFC آخرین آگهی که جشن عمیقا رضایت بخش پست-KFC, انگشت کردن زبون زدن.

کنتاکی مرغ سرخ شده خبره باید پرده برداری از یک نقطه از دیرین آژانس مادر طراحی شده برای کمک به انگلستان فقط به یاد داشته باشید که چگونه انگشت Lickin’ خوب’ مواد غذایی خود را است.

قرار دادن شعار معروف پشت در قلب آن, خلاق, KFC, آخرین تلویزیون فشار می بیند شوپن را Nocturne op. 9 شماره 2 دوباره این برنامه شامل یک مونتاژ از شام لیس برخی از تنوع 11 گیاهان و ادویه جات ترشی جات خود رقم است. کلاسیک ملودی است مربوط توسط یکی نهایی slurp در انگشت اشاره.

محتوای سری از انگشت lickin’ آداب معاشرت است که به دنبال آنلاین. آه اعدام نیز بهار در سراسر انگلستان است.

فست فود های زنجیره ای را, مدیر بازاریابی, برای انگلستان و ایرلند گفت: “KFC واقعا انگشت lickin’ خوب و این کمپین را دوباره آتش معنای بازگشت به عبارت همه ما می دانیم و بزرگ شده.”

بازگشت به strapline را به پیروی از نام تجاری تاخت و تاز کردن به گیاه خواری در ماه ژانویه است.

KFC نوآوری تیم حدود 18 ماه ایجاد گوشت و فراورده های لبنی-رایگان ویژه cumulating در راه اندازی از دستور اصلی وگان برگر که با افتخار ادعا حاوی ’11, گیاهان و ادویه جات ترشی جات صفر مرغ’.

در 12 ماه گذشته KFC استراتژی از مادر متمرکز شده شعار مرغ زنجیره ای و طعم منحصر به فرد و میراث فرهنگی یک سری از هتاک نقاط از جمله یکی از نشان دادن سرهنگ ساندرز مصرف در انگلستان رشته از تقلید مرغ نقاط.

اضافه شده در 24 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>