هیچ بخش تولید کاملا هیجان به بازی های ویدئویی در میان مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان به طور یکسان.

86 درصد از کاربران اینترنت در سطح جهان گفت: آنها بازی در حداقل یک دستگاه در حالی که بازار بازی سال گذشته آمار $152bn یک 9.6% در سال بیش از سال افزایش, با توجه به یک گزارش از Facebook.

در ضمن بیشتر سرمایه گذاران از جمله شرکت های تبلیغاتی هستند که در این بازی است. در تابستان گذشته WPP, Bitkraft Esports سرمایه گذاری و Axel Springer سرمایه گذاری در اسرائیل راه اندازی به نام Anzu متخصص در یکپارچه تصویری بازی تبلیغات. به عنوان درام گزارش Anzu توسعه فن آوری قادر به قرار دادن آگهی فرمت های از جمله عکس ها و ویدئو در یک محیط مجازی بدون منحرف بازیکنان و یا تداخل با هسته گیم پلی.

موج جدید کسانی — از جمله گوگل یوتیوب و Stadia اپل, بازی ها, ضربه محکم و ناگهانی بازی ها, آمازون, حرکت یا کشش ناگهانی مایکروسافت میکسر و ایکس باکس Facebook و Facebook Games, ESPN و Venn.tv — یعنی حتی بیشتر وجود دارد در این رده. کمک به رانندگی در این بازار رو به رشد است علاقه esports — اساسا بازی های ویدئویی با میزان زیادی از رقابتی چند نفره تعامل است. Esports را به خود جلب کرده 201 میلیون بازیکن در سطح جهان است و پیش بینی شده برای رسیدن به $1.6 میلیارد دلار در درآمد 2021, Wavemaker گفت: در یک گزارش.

با مقیاس فعلی و ادامه رشد در زمان صرف شده در بازی و esports آن است که هیچ جای تعجب است که فرصت های کسب درآمد در حال رشد نیز هست. که گفت:, بازی و esports adjacencies باید طلیعه در برخی از منحصر به فرد ملاحظات در مورد نام تجاری ایمنی با توجه به یک سری از عوامل در میان آنها تکه تکه شدن تجربه فقدان استانداردهای اندازه گیری این چالش به طور فعال نظارت در برنامه فعالیت در مقابل وب سایت و محبوبیت livestreaming و چت زندگی می کنند که در حال به چالش کشیدن به مانیتور به طور موثر در زمان واقعی است.

پس از شکست منجر پولی فرصت ها در بازار بازی های ویدئویی و برخی از توصیه های برای بازاریابان به دنبال به قلاب به مطلوب بسیار درگیر جامعه در حالی که مارک های خود را امن:

رسانه خواص

شرکت های رسانه ای باید مرتب برای درج آگهی catered به طیف وسیعی از فرصت های تجاری از جمله فردی گیم پلی جریان esports محتوای گزارش جهان از esports مارک سیستم عامل برای ثبت بازی توزیع و حمایت و پخش حوادث. انواع شایع با نام تجاری یکپارچگی با رسانه خواص شامل پاداش ویدئو interstitials و آگهی ها.

تبلیغ کنندگان باید با استفاده از استانداردهای وب باز در مورد متنی با نام تجاری, ایمنی, آگهی تقلب و viewability که در آن قابل اجرا است. همچنین هر جا که ممکن است آنها باید اهرم لیست های سفید و یا حداقل انحصاری لیست برای تم تلقی نامناسب برای یک نام تجاری.

ناشران و عناوین بازی

ناشران خود IP برای عناوین بازی و کنترل اکثر اگر نه همه از Esports و گیم پلی اکوسیستم برای هر عنوان است. نمونه شامل کولاک, Electronic Arts, شورش, بازی, سونی, Tencent, شاه و یوبی سافت. مجموعه ای از بازی های محبوب از این ناشران شامل Minecraft, دو هفته یکبار, World of Warcraft, Madden, Grand Theft Auto و لیگ از افسانه است.

شناسایی نوع سبک که بهترین آینه خود را با نام تجاری و ارزش نام تجاری مناسب است. در حالی که زمان واقعی رقابتی اکشن ترین پیش بینی شده زمان صرف شده را افزایش می دهد و اساس بسیاری از esports لیگ بسیاری از عناوین شبیه سازی خشونت گاهی اوقات گرافیکی در حالی که ورزشی پازل و چیزهای بی اهمیت بازی ها را می توان بیشتر خانواده پسند.

تیم ها و بازیکنان

تیم های حرفه ای بازی رقابتی در های مختلف esports لیگ و وقایع و جریان زنده و یا ضبط شده از گیم پلی. قابل توجه تیم های شامل ابر 9 تیم مایع FunPlusPhoenix و Fnatic در حالی که برخی از معروف ترین بازی شخصیت شامل نینجا افسانه Tfue Dr بی احترامی f0rest, کاهش یافته است, Xizt, Faker یوزی و TheShy. ادغام با نام تجاری و حمایت از تیم ها و همچنین تاثیر گذار در بازاریابی معاملات با بازیکنان محبوب در میان بازاریابان.

مانند تاثیر گذار بازاریابی در رسانه های اجتماعی فضایی در بازی وجود دارد ملاحظات مهم برای علامت های تجاری است که شامل تصویر عمومی از بازیکنان یا نه بازیکنان مناسب با نام تجاری و اثبات عملکرد و همچنین به عنوان اساس هزینه و دسته انحصار. بسیار شبیه به دیگر ورزش های حرفه ای لیگ تیم متشکل از بازیکنان که می توانید با توجه به دلایل اشتباه. با توجه به نام تجاری و شايستگي درک بازی که در آن تیم/بازیکنان شرکت بسیار مهم است.

لیگ ها و مسابقات

Esports لیگ حوادث و قهرمانی از ویژگی های تیم های برتر رقابت و توسط ناشران به طور مستقیم و یا شخص ثالث رویداد اپراتورها از جمله ESL بازی شبکه سرپرستی لیگ, لیگ از افسانه, Eleague (با نام مستعار ال) و Intel Extreme Masters. ادغام با نام تجاری/حمایت های مالی با تیم های بزرگ و تاثیر گذار در بازاریابی معاملات با لیگ ها و مسابقات بسیار محبوب در میان بازاریابان.

به عنوان با تیم/بازیکنان و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی, مهم, ملاحظات تصویر عمومی از بازیکنان و اینکه آیا یا نه بازیکنان مناسب با نام تجاری. محتوای مشکوک مانند زبان است نه به عنوان یک عامل در اینجا به عنوان گیم پلی دارای ارزش تولید بالا و حرفه ای از مفسران. برندها باید ساعت گیم پلی برای درک این که آیا آن است که یک محیط امن برای آنها.

با توسعه درک درستی از فرصت ها و همچنین خطرات ناشی از فرهنگ بازی با نام تجاری بازاریابان ایستاده به نفع خود و پیروزی بزرگ است.

Kieley تیلور رئیس جهانی اجتماعی برای MPlatform (بخشی از GroupM)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im