‘قتل حوا’ فصل 3 وعده ‘هوا آرامش’

نیویورک — هنگامی که ما در گذشته شاهد تلویزیون شخصیت حوا Polastri او مچاله روی سنگی زمین از برخی از روم باستان خرابه. او به ضرب گلوله کشته شده است.

بنابراین طبیعی به عنوان سوال فصل 3 از لبه تیز تریلر جاسوسی “قتل حوا” شروع می شود در روز یکشنبه است: آیا حوا مرده ؟ پاسخ از سازندگان سری آمار قابل توجهی است: “شوخی می کنی؟”

“Nah” می گوید نشان می دهد تهیه کننده اجرایی سالی وودوارد آرام با خنده دلچسب. طرفداران نیز با نزدیک شدن به بازیگر Jodie Comer که شخصیت شات حوا در پایان فصل 2. “من مانند” ای بابا ، ای بابا!’ من دوست دارم که مردم آنقدر درگیر,” او می گوید.

حوا ممکن است مرده اما او را نگه داشتن مشخصات پایین زمانی که فصل 3 لگد کردن در بی بی سی امریکا و AMC. Comer که برنده یک جایزه امی برای بازی قاتل Villanelle می گوید: اکشن میدارد تا شش ماه پس از تیراندازی در رم.

حوا, بازی های برگزار شده توسط گلدن گلوب برنده Sandra Oh, در تلاش است تا یک زندگی عادی مشغول به کار در یک رستوران, تا حدودی محافظت شده توسط این واقعیت است که Villanelle فکر می کند او مرده است.

“است که بسیار کوتاه زندگی می کردند” Comer می گوید. “وجود دارد یک بازدید کننده از گذشته او را که او است که قطعا انتظار نیست و یا آماده برای. که او را طول می کشد در دوره های مختلف دوباره.” هر حدس بزند که که بازدید کنندگان ممکن است ؟

فصل 2 تکان دهنده پایان یک آینه از راه فصل 1 به پایان رسید که در آستانه سقوط چاقو به Villanelle شکم.

پس از آن حوا زندگی برانگیزتر هم پاشید و حتی بیشتر — و نه فقط ازدواج او با مخفی اطلاعات بریتانیا واحد بلکه اخلاق. فصل 2 دیدم حوا قتل کسی با تبر. (“چگونه آن را احساس می کنید؟” Villanelle از او خواست صادقانه. “مرطوب” حوا صراحت گفت.)

فصل 3 وعده داده می شود کمتر گیج کننده باشد. “وجود دارد خیلی بیشتر از یک درجه از آرامش عجیبی نسبت به فصل گذشته که در آن آنها در حال تعقیب آنها در حال تیراندازی به یکدیگر در پشت” Comer می گوید.

“آنها وارد کرده اید را در محل های مختلف و من فکر می کنم که با توجه به آنچه این زنان با تجربه در این فصل جدا از یکدیگر. هر دو آنها از طریق زندگی-تغییر حوادث است که آنها در مرتب کردن بر اساس راه است.”

آرام می گوید: دو شب و Villanelle نگاه به درون این زمان. قاتل فکر او یتیم بود, اما که ممکن است به صورت و شخصیت های جدید را “سؤال او که او چه کسی است و چگونه تمام او به عنوان یک انسان” آرام می گوید. “و حوا در همان زمان است که همه چیز سوال او شناخته شده است بیش از حد.”

این موش و گربه ادامه خواهد داد ، رابطه بین حوا و Villanelle است پیچیده با عناصر از شیفتگی و احترام متقابل حسادت و نفرت.

صحنه نهایی از فصل 2 شامل Villanelle گفت: به حوا “You love me, من شما را دوست دارم.” که حوا retorted “شما نمی دانید که چه چیزی است.” Villanelle خشمگین در پاسخ با یک گلوله.

Comer می گوید او و آه دائما renegotiating خود را روی صفحه ارتباط است. “این چیزی است که در مورد آن: شما نمی توانید با قرار دادن انگشت خود بر روی آن” او می گوید. “آن را به طور مداوم تغییر و آن را به طور مداوم در حال تغییر است.”

سرب نویسنده و تهیه کننده اجرایی برای سومین فصل سوزان Heathcote و فصل 4 اصلی نویسنده لورا نیل بود که نویسنده برای اتاق های فصل 3. آرام با افتخار از این واقعیت است که نشان می دهد شده است زنان به رهبری, با آغاز فصل 1 showrunner قمر والر-پل.

“این یک عرصه ای که در آن زنان می توانند و نوشتن خود را بهترین و سرگرم کننده ترین, ترین تحریک آمیز کار می کنند اما در همان زمان می تواند یک کمی متفاوت صدای هر زمان” آرام می گوید. “چه شده است خروج است که برای پیدا کردن جدیدتر زن صدای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de