کیم فاکس قصد دارد به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه کسانی که نقض مقررات منع رفت و آمد فاکس 32 اخبار و گزارش

Cook County, وکیل دولت کیم فوکس در حال آماده سازی برای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه بسیاری از کسانی که دستگیر و به نقض مقررات منع رفت و آمد در اوایل این ماه در طول روز از اعتراض و ناآرامی های مدنی, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

چگونه بسیاری از این موارد اخراج خواهد شد و یا چه معیار نیاز به ملاقات کرد برای این موارد باید کاهش یافته و شناخته شده نیست اما ایمیل های داخلی به دست آمده توسط فاکس 32 نور در این طرح است.

“موارد به nolled (اخراج) که در آن نقض مقررات یا شهرستان رفتار آشوبگرانه اساس یک توقف که منجر به یک جرم یا بزه مورد” دستیار اول دولت وکیل یوسف Magats این گزارش گفت: در آن ایمیل. “(I)f وجود دارد بزه disorderlies که در آن انجام شد که نظم بود و یک حکومت نظامی نقض این موارد به اخراج” این ایمیل به این نتیجه رسیدند.

سخنگوی دولت با وکیل, دفتر, نیست, تایید صحت ایمیل’ محتوا به شیکاگو سان تایمز روز دوشنبه شب گفت: اداره خواهد شد “ادامه خواهد داد به تمرکز بر منابع محدود ما در پرداختن به جرم و جنایت خشونت آمیز و امنیت عمومی” و این که هر یک از نقض مقررات خواهد بود در بازدید از یک مورد به مورد بر اساس.

“وکیل دولت را اخراج این مسائل در صورت وجود شواهد کافی برای حرکت رو به جلو با دادستان از پرونده” این سخنگو در بیانیه ای گفت به خورشید بار. “شهرداری محلی دارای صلاحیت برای به اجرا درآوردن این شهر فرمان اگر آنها را انتخاب کرد.”

شهردار لری Lightfoot اول صادر سراسر شهر بود 9 بعد از ظهر تا 6 صبح منع رفت و آمد در 30 مه پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در سراسر شهر بود و در اثر آن تا ماه ژوئن 7.

Lightfoot گفت: فاکس 32 او در گفتگو با فاکس در مورد چه چیزی برای انجام با این حکومت نظامی نقض موارد اما روشن نیست که آیا بسیاری از این موارد جهانی خواهد بود کاهش یافته است.

“من می دانم که او به دنبال در همه این موارد است. و من فکر می کنم که وجود خواهد داشت برخی از اخبار در اطراف اعلام کرد که در مدت کوتاهی” Lightfoot گفت: فاکس 32.

مانی راموس یک عضو سپاه در گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش شیکاگو جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *