کیم کارداشیان غرب صحبت می کند در مورد Kanye مسائل مربوط به سلامت روانی

کیم کارداشیان غرب است که صحبت کردن در مورد اهمیت مراقبت از کسانی که با بیماری های روانی در میان شوهرش Kanye West عمومی مبارزه با اختلال دوقطبی.

غرب, 43 ارسال یک مجموعه از نگران کننده توییتهایی دوشنبه و سه شنبه شب پس از آشکارا گریه بیش از آخر هفته خود را درهم و برهم در انتخابات ریاست جمهوری کارولینای جنوبی است.

“من درک کنی منوط به انتقاد چرا که او یک شکل عمومی و اقدامات خود را در زمان می تواند باعث قوی عقاید و احساسات” Kardashian West نوشت: در طولانی Instagram بیانیه چهارشنبه. “او درخشان است اما پیچیده کسی که در بالای فشارهای بودن یک هنرمند و یک مرد سیاه پوست که تجربه دردناک از دست دادن مادر خود و برای مقابله با فشار و انزوا است که در اوج خود اختلال دو قطبی. کسانی که از نزدیک با Kanye می دانم که قلب خود را و درک کلمات خود را برخی از زمان ها نمی همسو با مقاصد خود.”

این “Keeping Up With the Kardashians” ستاره 39 گفت: او تصمیم گرفت به صحبت کردن “به دلیل انگ و تصورات غلط در مورد سلامت روان” با وجود Kardashians ماندن معمولا کم حرف در مورد مسائل خانواده.

در دوشنبه tweet storm غرب پیشنهاد او در وایومینگ در مرتع پرورش احشام و مقاومت در برابر مداخله تلاش های همسر کیم کارداشیان, خانواده و متخصصان پزشکی.

“کیم تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم به خاطر من گریه در مورد صرفه جویی در من زندگی دیروز” غرب توییتی دوشنبه قبل از حذف آن. در حال حاضر حذف شده توییتهایی او گفت که او تا به حال شده است در تلاش برای گرفتن طلاق و متهم کارداشیان خانواده و مادر خود را در قانون Kris Jenner از تلاش “برای قفل کردن من.”

تأمل در “فوق العاده پیچیده و دردناک” طبیعت زندگی یا دوست داشتن کسی که زندگی با بیماری روانی همسر خود را به یاد پیروان که خانواده از یک فرد بزرگسال است که “ناتوان” را به کمک کند مگر این که فرد به میل خود درگیر “در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

“زندگی با اختلال دو قطبی را کاهش و یا باطل خود و رویاهای خود را در ایده های خلاق, مهم نیست چقدر بزرگ یا unobtainable آنها ممکن است احساس به برخی از” Kardashian West نوشت. “است که بخشی از خود نبوغ و همانطور که همه ما شاهد بسیاری از رویاهای بزرگ آمده اند درست است.”

کارداشیان غرب خواسته است که “رسانه عمومی” به خانواده لطف و محبت و همدلی” برای دریافت از طریق زمان دشوار و تشکر کسانی که رسیده و ابراز نگرانی کرد.

غرب بدستآمده نگرانی در مورد سلامت روان خود را پس از چند روز تظاهرات به حمایت از او اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. پوشیدن یک توپخانه ضد هوایی قنتد, ژاکت که به عنوان خوانده شده “امنیت” در غرب فریاد زد بدون میکروفون گریه و ارائه عمیقا شخصی اظهارات در مورد همسر و خانواده خود.

در بحث سقط جنین در غرب نوسان به زندگی خصوصی خود با Kardashian توضیح داد که آنها در نظر گرفته فسخ بارداری اول خود را. او احساسی گفت که کارداشیان به پایان رسید تا مبارزه برای حفظ جنین و تولد به دختر شمالی در سال 2013.

“بنابراین حتی اگر شوهر به طلاق من بعد از این سخنرانی او به ارمغان آورد شمالی به دنیا حتی زمانی که من نمی خواهم به” غرب به جمعیت گفت. “او محافظت می شود که کودک است.”

During a discussion on abortion this past weekend in a South Carolina campaign rally, Kanye West veered into his private life with his wife, explaining that they considered terminating her first pregnancy. He emotionally said that Kardashian ended up fighting to keep the unborn child, and gave birth to daughter North (pictured with Kanye) in 2013.
در بحث سقط جنین در این آخر هفته گذشته در ایالت کارولینای جنوبی کمپین تجمع Kanye West نوسان به زندگی خصوصی خود را با همسر خود توضیح داد که آنها در نظر گرفته فسخ او اولین بارداری. او احساسی گفت که کارداشیان به پایان رسید تا مبارزه برای حفظ جنین و تولد به دختر شمالی (در تصویر با Kanye) در سال 2013 است.
گتی

غرب را شکست گریه صحبت کردن در مورد خود مادر Donda غرب که همان انتخاب شد. “پدر من می خواستم برای سقط جنین من. مادر من زندگی من را نجات داد. وجود دارد که هیچ Kanye West چون پدر من بیش از حد شلوغ بود.”

“من تقریبا کشته شدن دختر من” او فریاد کشید نه پنهان کردن اشک های خود را.

غرب در بیمارستان بستری شد در نوامبر 2016 برای “روانپزشکی اورژانس” بعد از پلیس نامیده می شدند به خانه شخصی خود, دکتر. باقی مانده خرما در سن پابلو تور لغو شد.

او باز در مورد بهداشت روانی او را به مبارزات و قرار می گیرد در غیر ارادی روانی نگه دارید در طول یک سال 2019 مصاحبه با دیوید لترمن. گفت: او مبتلا به بیماری دو قطبی اختلال دو سال قبل در غرب توضیح داد که چه آن را مانند به یک قسمت جنون.

“شما احساس می کنید هر کس می خواهد به شما را بکشند شما تقریبا به هر کسی اعتماد نمی کند و آنها باید این لحظه که در آن آنها دستبند شما آنها مواد مخدر شما قرار داده و آنها شما جدا از همه شما می دانید,” او گفت:.

او نیز منعکس شده بر اهمیت مصرف دارو را: “اگر شما نگاهی به دارو هر روز به شما در حفظ و در یک دولت خاص شما باید یک پتانسیل به سطح شیب دار بالا و این می تواند شما را به یک نقطه که در آن شما حتی می توانید در نهایت در بیمارستان است.”

غرب گفته فوربس در سال 2019 که خود اختلال دو قطبی شد و خود را “ابرقدرت” است که باز تخیل خود را و در مورد انگ بیماری روانی است. “‘دیوانه’ یک کلمه که میخوام استفاده آزادانه در آینده,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم که به نام شده است که ‘C’ کلمه ای که به پایان رسید تا در این (مجله) را پوشش میدهد.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de