نیاز فوری به یک پلت فرم تجارت الکترونیک قادر به افزایش تقاضا برای PPE, Mediworld منصوب زن سبک و جلف به مشورت و ساخت یک راه حل است.

Mediworld نیاز به یک راه حل است که می تواند رسیدگی به افزایش کاربر و حجم فروش ارائه شده دروازه پرداخت امن راه حل و ارائه قابلیت های خود را در خط با زمان استفاده از وب روند. جاه طلبی – به رشد سهم بازار از طریق بهبود UX و بهبود دیجیتال دید در یک گام بیشتر به صورت دیجیتالی مدل کسب و کار متمرکز.

کار با Mediworld زن سبک و جلف است راه حل برای ساخت یک فروشگاه جدید با استفاده از BigCommerce باز SaaS به طور کامل پاسخگو تجارت الکترونیک پلت فرم.

Mediworld لوازم پزشکی و تجهیزات علمی به طور مستقیم به مصرف کنندگان و همچنین تهیه و نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد بیمارستانها مانند بیمارستان ولینگتون (لندن) و شرکت از جمله منچستر یونایتد و بانک مرکزی امریکا. Covid-19 تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در Mediworld وب فروش سال به روز با افزایش 5,750% (سالانه) که ایجاد شده نیاز به تغییر تمرکز به تجارت آنلاین.

شهزاد خان مدیر در Mediworld محدود توضیح داد: “به عنوان مستند قوانین در حال از رده خارج وجود دارد یک مسئولیت تمرین رفتارهای که جلوگیری از گسترش ویروس مانند sanitising و با پوشیدن ماسک ، وب سایت جدید را کمک یک آرایه وسیعی از مصرف کنندگان و توانایی خود را برای به دست آوردن محصولات و تجهیزات است که در حال حاضر در تقاضا است.”

راب نایت مدیر عامل در زن سبک و جلف اضافه شده: “Mediworld نیاز به یک جدید تجارت الکترونیک راه حل سریع است. به عنوان یک BigCommerce شریک ما می توانید امن اولویت دسترسی به BigCommerce راه حل معماران از طرف مشتریان و به عنوان یک نتیجه, ما قادر به راه اندازی به طور کامل عملکرد سایت کامل با بیش از 1500 محصول در کمتر از 3 هفته! این فعال Mediworld را به استفاده از افزایش در تقاضا برای محصولات.

“ما واقعا افتخار می کنم به کار با یک نام تجاری مانند Mediworld کمک به بازسازی کسب و کار خود و موقعیت در بازار و نگاه به جلو به ادامه این رابطه به توسعه بیشتر پلت فرم.”

زن سبک و جلف کار با مشتریان در سراسر بخش های مختلف و فن آوری برای ایجاد سفارشی راه حل های وب سایت. آن را یکی از چهار سازمان را تشکیل می دهند که متخصص شبکه های دیجیتال, TIPi ، گروه مستقل نیز خانه صدای متخصص آژانس خرگوش & گوشت خوک عملکرد بازوی کباب و دیجیتال مشاوره بازار است.

// در این مقاله برجسته

TIPi گروه

TIPi گروه برنده جایزه شبکه متخصص دیجیتال سازمان است. ما سازمان های ساخته شده در عملکرد و سود دهی و به اشتراک گذاری جاه طلبی به استفاده از قدرت دیجیتال برای شکل دادن به آینده است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im