زن سبک و جلف گسترش آن رهبری تیم با دو استخدام های جدید

راب نایت و بنیامین Gisvold پیوستن به پلت فرم آژانس توسعه, زن سبک و جلف برای تقویت آن و ارائه به عنوان یک وب سایت طراحی و توسعه سازمان است.

راب نایت می آید در هیئت مدیره به عنوان مدیر عامل از Dentsu Aegis که در آن او به عنوان مشتری شریک مدیریت حساب از جمله هوندا یورواستار و John Lewis. شوالیه های تجاری بزرگ بازاریابی دیجیتال تجربه بیشتر خواهد زن سبک و جلف اعتبار برای ساخت بهترین در کلاس عملکرد متمرکز بر وب سیستم عامل و ابزار.

“زن سبک و جلف است که به سرعت در حال رشد طراحی وب سایت و توسعه سازمان با یک نمونه کارها فوق العاده از کار در سراسر برخی از بزرگ خانواده نام مشتریان. من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن بیش از راس در یک زمان هیجان انگیز در رشد آن گفت:” شوالیه.

Gisvold می پیوندد به عنوان مدیر فنی. او مسئول خواهد بود برای ارائه ویژگی های برتری و مشاوره و راهنمایی به مشتریان با تمرکز بر تجارت الکترونیک و بروشوری سیستم عامل به درایو مشتری موفقیت است. او می پیوندد از Vaimo انگلستان که در آن او کار می کرد با امثال Agent Provocateur و L ‘ Oreal.

به عنوان بخشی از TIPi, گروه, زن سبک و جلف تصفیه شده و تخصص خود را در عملکرد بازاریابی – تضمین که هر پلت فرم آن ارائه نتایج راست از جعبه. زن سبک و جلف همچنین توسعه یک مجموعه از عملکرد ابزارهای بازاریابی برای کار اتوماسیون و تجزیه و تحلیل داده ها طراحی شده به مارک های لبه در بازاریابی خود را.

TIPi گروه مدیر عامل و موسس الیور اسقف گفت: “پیوستن به در این مرحله در زن سبک و جلف توسعه شوالیه” مترقی سبک رهبری و Gisvold قوی مهارت های فنی ارائه زن سبک و جلف با skillsets مورد نیاز برای گسترش کسب و کار و زن سبک و جلف رو به جلو است.”

هر دو در حال حاضر پیوست زن سبک و جلف در TIPi گروه را در برنرز خیابان در مرکز لندن.

// در این مقاله برجسته

TIPi گروه

این TIPi گروه هستند یک متخصص شبکه ساخته شده است در عملکرد و سودآوری با یک مشترک جاه طلبی برای شکل دادن به آینده است. دریافت در تماس باشید.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im