چاقو از مدیر ادعاهای اپل محدود فیلم خائنانی استفاده از آیفون

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

طول اپل آماده است برای رفتن به حفظ آن خوب مرد تصویر شده اند گذاشته لخت توسط مدیر Rian Johnson با وحی که سینمایی خائنانی هستند ممنوع از ظاهر شدن بر روی صفحه نمایش محکم آی فون.

با اشاره به چاقو از همه ستاره رمز و راز قتل Johnson اجازه لغزش یکی از جزئیات خاص است که بینندگان را متوجه نشد در مصاحبه با غرور نمایشگاه اشاره کرد: “من نمی دانم اگر من باید بگویم این است یا نه چرا که آن را به پیچ من در آینده رمز و راز فیلم من نوشتن اما اپل به شما اجازه استفاده از اپل در فیلم اما — و این بسیار محوری اگر شما همیشه در حال تماشای یک رمز و راز فیلم — بچه های بد نمی باید اپل در دوربین.”

عقاب چشم بیننده می تواند در نتیجه اعتصاب کردن Jamie Lee Curtis از خود مشکوک لیست پس از این بازیگر نشان داده شد در یک صحنه برگزاری یک آی فون هوا.

جانسون ادامه داد: “هر فیلم ساز که دارای یک پسر بد در یک فیلم که قرار بود یک راز می خواهد به قتل من در حال حاضر.”

اپل نشده است در پاسخ به ادعای اما چنین سیاستی خواهد بود نشان دهنده آن معاون-مانند گرفتن در راه خود را به محصولات نشان داده شده در تلویزیون و فیلم های با تکنولوژی غول دستورالعمل خود حاکی از این است که آن دستگاه فقط باید نشان داده شود ‘در بهترین نور در یک شیوه یا زمینه است که نشان دهنده favourably در محصولات اپل و اپل’.

اپل goody-دو-کفش-تصویر روی صفحه نمایش منعکس شده است در تعهد خود را به علف هرز از شخص ثالث نرم افزار ردیابی برای آن مرورگر وب سافاری.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>