NBA All-Star Weekend سه روز جشن پر از شور و هیجان به عنوان بسکتبال جامعه می آید با هم به افتخار برخی از بهترین بازیکنان در لیگ.

اما در این سال ها خلق و خوی متفاوت است.

این سه هفته پس غم انگیز هلیکوپتر حادثه در کالاباساس کالیفرنیا در زمان زندگی کوبه برایانت خود 12-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر. و احساسات در میان بازیکنان و طرفداران هنوز بسیار خام است.

“ما می دانیم که او را به تماشای بیش از ما” لیکرز ستاره LeBron James گفت: روز شنبه در All-Star رسانه های بعد. “من واقعا نمی خواهید به نشستن در اینجا و بحث در مورد آن بیش از حد. این یک موضوع بسیار حساس اما او با ما در هر روز است.”

“این بسیار دشوار موضوع برای من به ادامه بحث در مورد” گفت: دوایت هاوارد که بازی با برایانت در فصل 2012-13. “این چیزی است که هنوز هم لطمه می زند امروز. من فکر می کنم در مورد آن هر روز. و من فقط می خواهم به مردم در حالی که شما در اینجا بر روی زمین لذت بردن از همه لذت بردن از هر لحظه ای که شما و مهربان بود و مهربان چون شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آن می تواند خود را آخرین. و من واقعا آرزو می کنم من تا به حال شانس به او بگویید که چگونه سپاسگزار من [برای دوستی].”

بسیاری از بازیکنان در این لیگ در حال حاضر نگاه کردن به برایانت زمانی که آنها جوان بودند و سعی در ترکیب بازی خود به خود.

“در حال رشد او بت من — نه فقط بت من اما احتمالا این نسل را” دیگران ستاره Giannis Antetokounmpo گفت. “برای ما [کوبه] بود مایکل جردن از نسل ما.”

NBA برنامه ریزی شده است به افتخار برایانت یک سال 2020 فینالیست برای یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت در سراسر آخر هفته.

برای استارت تیم Antetokounmpo می پوشند شماره 24 به افتخار برایانت در حالی که LeBron تیم را می پوشند شماره 2 در روز یکشنبه All-Star Game. همراه با پیراهن شماره هر دو تیم نیز پوشیدن تکه های نه ستاره به نمایندگی نه قربانیان.

کمیسر آدم نقره نیز روز شنبه اعلام کرد که همه ستاره بازی جایزه MVP شده است به طور دائم به نام بعد از برایانت که موفق به کسب یک رکورد بستن چهار All-Star Game MVP جوایز.

“کوبه برایانت مترادف با NBA All-Star و مظهر روح این جشن جهانی نوروز از بازی ما” نقره گفت. “او همیشه لذت می بردند از این فرصت برای رقابت با بهترین ها را از بهترین و در بالاترین سطح انجام برای میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.”

برایانت میراث ادامه داد: حتی پس از بازنشستگی اش در سال 2016. او را تشویق ورزشکاران نخبه برای در بر گرفتن بی امان خود را “مارهای زهردار مناطق گرمسیر ذهنیت” و دست از چالش های منحصر به فرد. برای Antetokounmpo خود 2017 چالش بود که برنده MVP. پس از او بود که در سال 2019 برایانت به چالش کشیده یونانی عجایب به برنده مسابقات قهرمانی.

“هر زمان که من نیاز به چیزی است که من فقط می تواند به او برسد و او واقعا همیشه وجود دارد اگر من نیاز به چیزی او را به متن من [یا] تماس با من” Antetokounmpo گفت. “او یکی از آن دسته از بچه ها که به بازگشت به بازی بسیار, به, بازگشت به, بازیکنان, بسیاری از مردم زمانی که آنها آنقدر بزرگ آنها که نمی کنند. … و او قطعا می خواهد از دست رفته است.”

Dinwiddie می اندازد سایه در گاو

اسپنسر Dinwiddie می میرم یک گاو نر. به جای این تیم قطع او پس از پنج فصل بازی در سال 2016 و فرستاده او را به G-لیگ که در آن شبکه را برداشت تا دو ماه بعد.

آیا گاو را یک اشتباه است ؟

“منظورم این است که من 20-نقطه-یک-بازی بهترین گلزن در NBA و تنها 20-نقطه-یک-بازی بهترین گلزن آنها بازی نمی موقعیت من” گفت: Dinwiddie که شرکت در روز شنبه All-Star مهارت های رقابت. “پس ژاک [LaVine] من عشق را به بازی با شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im