مسا – پس از دیگری طولانی بعد از تمرین پنبه حلاجی تمرین و رسانه ها جلسات کریس برایانت تمیز کردن و رهبری کردن درب سمت از توله بهار مجتمع نسبت به خود مرسدس بنز ماشین های ورزشی یکشنبه بعد از ظهر.

لکه بینی یک زن و شوهر از شیکاگو بیس بال نویسندگان در نزدیکی پیاده رو برایانت با لبخند اشاره کرد در خود گفت: “leadoff hitter وظیفه” و سپس در ماشین را بیرون کشیده و از صاحب تام Ricketts’ محفوظ نقطه پارکینگ.

خوردن قلب خود را Dexter Fowler.

Headliner از توله که-آنها-جاوا-تجارت زمستان بزرگ بود تیتر دوباره در کمپ شنبه – اما این بار چون خود مدیر جدید در نظر دارد او را به تیم جدید leadoff hitter وظیفه سعی کنید به حل چه شده است یک پاشنه آشیل برای توله پس فاولر چپ برای کاردینالها به عنوان یک عامل آزاد پس از سال 2016 قهرمانی.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد قرار دادن بهترین بازیکنان بیس بال در بالای این منظور است که ما بهترین بازیکن و من می خواهم برای قرار دادن او را در بالا” گفت: مدیر David Ross که شناور این ایده به برایانت روز او وارد پیچیده شنبه پس از آن دوباره روز شنبه زمانی که آنها برگزار می شود خود را به طور منظم برنامه ریزی شده در اوایل بهار نشست. “او در هیئت مدیره. من در هیئت مدیره. این چیزی است که من شده فکر کردن در مورد طولانی و سخت, و من در مورد آن هیجان زده. … من فوق العاده هیجان زده در مورد آن.”

برایانت که دارای یک حرفه ای .385 بر پایه درصد (.901 OPS) است و یکی از بهترین بازی پایه دونده است چراغ خاموش هفت بار در لیگ حرفه ای (.387 OPB) و گفت که او را دوست دارد ایده در حال حرکت به یک نقطه به leadoff.

“من گفتم:” من اینجا هستم تا به هر آنچه که شما می خواهید. اگر شما نیاز به من بود که مرد برای شما من پسر خود را,’ ” 2016 MVP گفت. “من فکر می کنم من به طرز فکر درست است چون من همیشه از این نوع به بگو به من که پنجم در خفاش چون من آن را می خواهم.’ “

راس پیشنهاد آنتونی ریزو نیز “شاید” حرکت به بالا به شماره 2 نقطه تماس که “خوب 1-2 پانچ در بالای صفحه.”

مدیر همچنین گفت که او انتظار دارد به حرکت برایانت به خود برای بعضی از بازی ها اما پیش بینی او باقی مانده توله اولیه سوم baseman.

برایانت خود را صرف نهایی سال در دانشگاه به عنوان یک leadoff hitter وظیفه قبل از اینکه پیش نویس شماره 2 به طور کلی با توله در سال 2013 به دست آوردن طلا خوشه جایزه به عنوان برترین کالج بازیکن در کشور برای دانشگاه سن دیگو.

“من از نوع نگاه 2 سوراخ به عنوان یکی دیگر از leadoff hitter وظیفه بیش از حد. بنابراین شما می توانید نوع تبادل کسانی که به من گفت:” برایانت توله’ به طور منظم شماره 2 hitter وظیفه در طول زندگی حرفه ای او. “من فکر می کنم سه سال گذشته ما واقعا به حال کسی که گیر کرده بود در leadoff سوراخ و در آنجا ماند. من فکر می کنم ما کاملا در زمان Dexter مسلم در حالی که او در اینجا بود. من قطعا به خاطر او بود که وجود دارد کار بزرگ در خفاش. او همیشه در پایه بالا بر پایه درصد, و من فکر می کنم آن را نشان داد در تعداد افرادی که ضربه پس از او.”

توله led لیگ ملی در اکثر حمله ها با فاولر به عنوان leadoff hitter وظیفه در سال 2015 و 2016.

“من فکر می کنم ما خیلی گردش مالی فقط تلاش برخی بچه ها از شما دریافت نمی که قوام” برایانت گفت. “اگر من نیاز به این است که تا آنجا که رفتن به سازگار باشد و بر پایه من بود که مرد.”

Ross – چه کسی گفت که او “فکر کردم این چیزی که به مرگ و من هنوز هم فکر کردن در مورد آن” – برای تلفن های موبایل متعهد به چسبیده با برنامه ریزی برای تمدید کشش حتی اگر آن را به نگاه دقیقا به عنوان پیش بینی در خارج از دروازه.

“این واقعا آسان برای تغییر ترکیب از جای من, اما من فکر می کنم که فریاد وحشت هنگامی که شما شروع به تغییر همه که گفت:” راس که مشخص برایانت تعهد حتی بیشتر مهم است.

“من دوست دارم حرفه ای در خفاش برای شروع آن و مجموعه ای از تن برای این گروه و آنچه که ما در حال رفتن به انجام. KB یک گزینه بزرگ است.”

جای تعجب نیست که این مرد به نظر می رسد بنابراین مطمئن شوید که او می تواند در اطراف در تمام طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im