Kristian آلفونسو به پایان می رسد 37-سال-اجرا بر روی ‘روز از زندگی ما’

Kristian آلفونسو که ستاره دار در ان بی سی “روزهای زندگی ما” برای بیش از سه دهه است که خروج طولانی مدت از صابون.

آلفونسو که پیوست نشان می دهد به عنوان شخصیت محوری امید بردی ویلیامز در سال 1983 با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت او نمی خواهد به هنگام نمایش رزومه تولید در سپتامبر. 1 پس از تعطیل شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. گذشته از دو معافیت های کوتاه, او بازی کرده است شخصیت بیش از 37 سال اجرا شود.

“روز” که در فیلم ماه در پیش از پخش است که هنوز پخش قسمت های جدید و در حال حاضر فیلم برداری آلفونسو نهایی ظاهر. کوردی محصولات که تولید این نمایش در ارتباط با Sony Pictures Television, تایید آلفونسو خروج است اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد زمان و شرایط از شخصیت خداحافظ.

من احساس پر برکت و افتخار دعوت شده اند به خانه های مردم را برای بیش از سه دهه است. آن است که در حال حاضر زمان برای من برای نوشتن فصل بعد. من نمی خواهد به بازگشت به روز هنگامی که آن رزومه تولید در ماه سپتامبر” آلفونسو گفت: در بیانیه ای. “من در حال حاضر فیلم برداری آخرین قسمت چند ماه پیش.”

مهلت اولین گزارش اخبار دوشنبه. آلفونسو پس از آن نوشته شده بیانیه در Instagram.

در این بیانیه آلفونسو با اشاره به “روز” به عنوان “یک بخش حیاتی از هر دو شخصی و حرفه ای سفر” و قدردانی به صورت “مادام العمر دوستی با من فوق العاده با استعداد castmates” و “یکی از سخت ترین کار خدمه در تلویزیون بسیاری از آنها را تبدیل به بخشی از خانواده من.”

او همچنین تشکر شده نشان می دهد طرفداران اختصاص داده شده.

“در نهایت — به فوق العاده طرفداران وفادار از روز — بسیاری از شما با من بوده است در این سفر از ابتدا. من می توانم شما به اندازه کافی برای خود و سخاوت و عشق و حمایت است. من نمی تواند آن را انجام داده اند بدون شما!!!” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *