توسط راسل Dorsey

CINCINNATI – آن خواهد بود دشوار است برای کایل Hendricks به تکراری موفقیت خود را از روز افتتاحیه و پس از دو جامد شروع شده توسط توله کوزه قرمز وارد زمین بود نمی توان انکار کرد و برای سومین شب متوالی.

Hendricks ندارد معمول خود را با دقت اشاره کردن کنترل در چهارشنبه 12-7 از دست دادن به قرمز اما او آن را از طریق سه نوبت و بدون اجازه می دهد هر گونه آسیب واقعی.

همه چیز شروع به باز کردن توله’ right-hander در چهارمین دور به عنوان او را ترک 3-2 changeup بیش صفحه به baseman دوم مایک Moustakas که سپرده آن را به سمت راست میدان کرسی است.

“این فقط یک نبرد از امروز شروع واقعا. آن را فقط خوب” Hendricks گفت. “همه چیز بود. من نوعی رو دور با برخی از رزین های اول و دوم دور اولین بار از طریق سفارش. فقط نورد از طریق تحویل. فقط واقعا نمی هر چیزی هست. نمی تواند داخل زمین به طور موثر به طوری که آن را فقط به کار فردا.”

قرمز نگه داشته و با اضافه کردن در پنجم به عنوان آنها به ثمر رساند هفت اجرا می شود از جمله چهار آمدن حسن نیت ارائه میدهد از سابق توله نیک Castellanos’ گرند اسلم را شکست بازی باز است.

Hendricks متهم شد با شش اجرا می شود بیش از 4 1/3 نوبت در دوم شروع فصل با سه strikeouts و دو پیاده روی. این نخستین بار بود که یک توله استارت موفق به رسیدن به پنجم نوبت از روز شنبه.

“من فکر می کنم [این changeup] یک آپارتمان کوچک” مدیر David Ross گفت. “این واقعا موثر اولیه و شبیه آن پهن کردن یک کمی دیر است. که می توانست از خستگی. او در حال اجرا بود از بخار. که چهارمین دور آغاز شده و او به نظر نمی آید به عنوان شدید به عنوان او به طور معمول می کند.”

بزرگ آمریکایی Ballpark را تبدیل به یک کینه جویی به Hendricks طول زندگی حرفه ای او. حق دست این است که در حال حاضر 2-5 با 6.57 عصر در لیورپول ballpark خانه.

“من احساس خوبی در هر روز تا به حال,” Hendricks گفت. “خسته نباشید یا چیزی شبیه به آن. فقط یکی از آن روزها بود. آن را به اتفاق می افتد در بیس بال.”

Quintana پرتاب موفق اغل گاو یا حشم

جثه بدن خود را انداخت اولین اغل گاو یا حشم آنجا تحت عمل جراحی برای ترمیم عصب حسی در انگشت شست چپ. تبادل مربی تامی Hottovy قادر به تماشای او چپ دست پرتاب از طریق FaceTime و پس از 28-زمین جلسه همه چیز به نظر می رسد به رفتن در مسیر درست است.

“خوب بود. او را نگاه خوب است. او قادر به کار بر روی همه چیز” Hottovy گفت. “او انداخت برخی از شکستن توپ و changeups و مسائل. پس واقعا خوب در آنچه که من در نظر اول خود واقعی اغل گاو یا حشم کردن که شما می دانید که در آن او به کار بر روی همه چیز. به طوری که واقعی بود مثبت.

Hottovy می گوید گام بعدی برای بدن خواهد بود برای hitters به ایستادگی در برای شبیه سازی زمین باز یافته برای پیگیری چگونه توپ در حال حرکت است که به احتمال زیاد خواهد شد در روز شنبه قبل از کار به طور منظم پنج روز معمول است.

“واقعیت این است که همه چیز واقعا خوب است که تا کنون فوق العاده هیجان انگیز” راس گفت. “من می دانم که چگونه این چیزها بروید, بنابراین ما همچنان به نظارت بر آن روز-به-روز, اما که می تواند یک مشکل به زمانی که او می شود توانایی به زمین دوباره و بازگشت به جایی که او بود.

“او در یک مکان واقعا خوب من فکر بیرون آمدن از بهار آموزش. … او گرسنه ماندن. او یک پسر خوب به اطراف و ما نمی توانیم صبر کنید برای او به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de