گذاشته و کارگران در سایه گلدان گلخانه آماده برای پرواز خانه

شرکت بسته است امکانات در دلتا و Aldergrove و تخمگذار کردن 500 نفر از کارگران. بسیاری از آنها در فدرال کارگر موقت خارجی برنامه.

تاج رشد گلدان مهد کودک در دلتا تخمگذار کردن بیش از صد گواتمالا کارگران مهاجر. فرانسیس گرجستان / PNG

B. C. گلخانه ای کارگران به طور ناگهانی گذاشته این هفته توسط شاهدانه غول سایبان رشد در حال حاضر در حال آماده شدن برای پرواز به خانه به خانواده خود را در گواتمالا در روزهای آینده.

اسمیت می افتد, Ont., شرکت چهارشنبه اعلام کرد که آن را بسته امکانات خود را در دلتا و Aldergrove و خواهد بود تخمگذار کردن 500 نفر از کارگران. بسیاری از آنها مهاجران جدید از هند و کارگران را به اینجا آورده از گواتمالا تحت برنامه کارگران موقت خارجی برنامه که اجازه می دهد تا شرکت ها استخدام کارگران خارجی برای پر کردن موقت کار و مهارت کمبود.

بعد از ظهر پنجشنبه یک واحد گلخانه کارگر ایستاده بود در خارج از شرکت کار در اردوگاه دلتا — یک ردیف از نرم احاطه شده توسط ده ها تن از دوچرخه — شستن کفش های خود را در یک سطل آبی در زیر باران. به زودی پس از حدود ده همکاران پیوست و او را در خارج به بحث در مورد آنچه ناگهانی از دست دادن شغل به معنای آنها. آنها به نظر می رسد روحیه بالا اما صدها نفر دیگر که به تازگی شغل خود را از دست وجود ندارد برای خود صحبت می کنند.

سرجیو باران یک گلخانه کارگر, گفت که او شنیده تخمین می زند که 90 کارگران از کشور خود را از گواتمالا تا به حال شغل خود را از دست در دلتا مرکز و یکی دیگر از 160 در Aldergrove. آنها انتظار دارند این شرکت را به آنها قطع چک به زودی و بلیط خانه در هفته آینده, او گفت:.

الیاس Salomon که در شش سال مجوز خواهد شد اما بازگشت به گواتمالا پس از فقط دو سال تا به حال احساسات متناقضی در مورد اخراج.

“در حال حاضر من فکر می کنم همه بر این درست است ؟ من منتظر (یک) فرصت جدید در این کشور کانادا. شاید من شاید هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “من احساس کمی غمگین اما من هیجان زده به پشت در خانه. آن بوده است مدت زمان طولانی در اینجا. من از دست این خانواده بیش از حد.”

مرتبط

Salomon گفت که در حمایت از همسر و دو فرزند خود در بازگشت به خانه. او گفت: سایبان شده است به دنبال پس از کارگران و نگه داشتن آنها به خوبی مطلع در مورد روند. اما در حالی که او و همکارانش انتظار می رود به در هواپیما هفته آینده خواهد بود سپاسگزار برای این فرصت را به جای ادامه کار بر روی یکی دیگر از B. C. مزرعه, او گفت:.

“این یک کسب و کار تصمیم گیری درست است ؟” او گفت:. “اما آن را بیش از بنابراین در حال حاضر ما در حال انتظار برای پرواز و ما را از رفتن به خانه به زودی.”

از 1.3 میلیون فوت مربع Aldergrove تسهیلات و یکی دیگر از 1.7 میلیون متر مربع. ft. فضا در دلتا را تا دو سوم از سایبان کل مجوز عملیات. این شرکت با صرف 400 میلیون دلار در اوایل سال 2018 به خرید B. C. گلخانه و استخدام صدها نفر از کارگران است. آن امیدوار بود برای “B. C. پشم ونخ راه راه” امکانات آنها به عنوان شناخته شده برای تولید بخش عمده ای از عرضه به پردازش آن ستاد در انتاریو است.

اما زمانی که Postmedia اخبار بازدید تاج را Aldergrove تسهیلات یک سال پیش از آن به نظر می رسد مورد استفاده قرارگرفته است. منابع در آن زمان گفت: این گلخانه ای تلاش شد به مقیاس و مبارزه های مختلف رشد مسائل.

اینگرید مندز و بایرون کروز از واتاری مشاوره و پشتیبانی خدمات جامعه ملاقات با تاج کارگران چهارشنبه و شنیده های بسیاری دلخراش داستان. گفتند تاج در گواتمالا کارگران درآمد B. C. حداقل دستمزد — $13.85 در هر ساعت — که آنها را به خانه به خانواده خود را.

“آنها (شرکت ها) ترجیح می دهند به استخدام افراد با کودکان و نوجوانان و خانواده ها از آنجا که آنها می دانند که آنها بیشتر در معرض خطر و سپس آنها را نوع شکایت نیست درست است؟” کروز گفت. “بسیاری از این کارگران و خانواده های آنها برای اولین بار سازمان ملل در گواتمالا. آنها مردم بومی. این چیزی است که من می دانم.”

یک گروه بزرگ فقط به کار برای سایبان در ماه دسامبر — بسیاری از آنها را زنان — پس از مصرف در بدهی برای پرداخت هزینه بلیط اتوبوس کاغذ بازی و هزینه های شارژ توسط استخدام, ادارات, بازگشت به خانه گفت: کروز و مندز. آنها گفت: کارگران که در گلخانه ها به سال بیشتر نگران تاثیر این کار ضرر و زیان در آن تازه واردان.

“رویاهای خود و امید به آینده در اینجا — آنها رفت و به بدهی به مطمئن شوید که آنها می تواند رسیدن به آنها را — در حال حاضر آنها رفته اند” مندز گفت.

واتاری دوباره دیدار با کارگران جمعه همراه با محراب سلامت به بحث در مورد کارگران دسترسی به غذا و مسکن بیش از ماه آینده و همچنین چگونه آنها می توانید در صورت اشتغال بیمه.

این برنامه اجازه می دهد کارگران موقت خارجی است که به منظور کمک به کارفرمایان پر کردن پست های خالی شغلی که کانادایی ها در دسترس نیست. دولت قرار است به مطمئن شوید که کارفرمایان با استفاده از این برنامه به پاسخ تنها به کمبود نیروی کار اما نگرانی های مطرح شده بارها و بارها در طول سال در مورد کارگران مهاجر بودن به کارفرمایان که مورد آزار قرار گرفته اند و آنها را ساعات طولانی کار برش خود را paycheques دلخواه با هزینه ها و ارائه شرایط بد زندگی.

در سال 2017, با توجه به آمار دولت در مورد 35,000 کارفرمایان کردم اجازه را در کارگران موقت برای 97,000 موقعیت.

ونکوور وکیل سوزانا بلدرچین گفت: کم ترین دستمزد کارگران مهاجر تمایل به آمدن به کانادا در بسته اجازه کار به معنی آنها تنها می توانند به کار برای یک کارفرما. زمانی که اخراج اتفاق می افتد, آن می تواند ماه قبل از آنها قادر به شروع به کار دوباره.

“اگر کسی در حال کار بر روی یک بسته اجازه کار است که هنجار و سپس آنها خواهد شد یا مجبور به ترک کشور و یا آنها را مجبور به پیدا کردن یک کارفرمای جدید خواهد شد که از طریق کل فرایند دوباره برای گرفتن تایید به استخدام آنها و سپس دریافت اجازه کار به آنها را استخدام” بلدرچین گفت.

او گفت: در طول زمان آن طول می کشد برای به دست آوردن جدید اجازه کار می تواند به طور گسترده ای متفاوت است اما به طور معمول بین چهار تا شش ماه است. ضمن کسانی که کار کرده اند به اندازه کافی ساعت ممکن است واجد شرایط برای EI اما نمی واجد شرایط برای کمک های اجتماعی.

گذاشته و کارکنان است که نمی داده پیشرفته متوجه حق فسخ پرداخت تحت حداقل استانداردهای اشتغال استانداردهای قانون که در سال قبل از میلاد است یک هفته پرداخت برای کسانی که شاغل به مدت سه ماه و دو هفته پرداخت برای کسانی که به کار برای یک تا سه سال است.

—با فایل های پست مالی و کانادا مطبوعات

[email protected]

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im