شهرستان دریاچه که در مرز ایالت ایلینوی خط آخرین به اتخاذ ماسک دستور

INDIANAPOLIS — مقامات در ایندیانا دومین شهرستان و یکی از بزرگترین ایندیاناپولیس حومه به تصویب رسید ماسک صورت حکم برای ساکنان و کسب و کار در تلاش برای s کم coronavirus گسترش یافته است.

این حکم در سراسر شمال غربی ایندیانا را Lake County اثر در زمان دوشنبه در حالی که سفارش برای شهرستان از ماهیگیران فقط در شمال شرقی ایندیاناپولیس خواهد اثر را جمعه.

این مناطق پیوستن به یک لیست در حال رشد از شهرها و شهرستانهای سراسر کشور اعمال ماسک مورد نیاز است. کالیفرنیا ، اریک هولکوم کاهش یافته است به صدور یک ایالت دستور حتی در حالی که تشویق ماسک صورت به عنوان دولت دیده اخیر رشد در تعداد coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

شهرستان دریاچه را وزارت بهداشت صادر نیاز برای دهان و بینی صورت پوشش داخل یک کسب و کار و یا دیگر اماکن عمومی که در آن مردم می توانند با حفظ حداقل 6 فوت اجتماعی فاصله. مقامات شهرداری در گری و مرریللویلل هر دو در لیک شهرستان به تصویب رسید دستور مشابه.

مرریللویلل شهر رئیس شورای ریک بلا گفت: اعضای شورا مورد بحث بود که نیاز به ماسک برای حدود یک ماه.

“در بسیاری از نظرات مختلف در مورد آن, اما افکار ما بودند ‘سلام اگر کسی می تواند جلوگیری از بیمار شدن آن را فقط به خوبی به ارزش آن را” بلا گفت.

یک ماسک نیاز نیز اثر چهار شنبه در روستایی در شمال ایندیانا را Starke شهرستان است. مشابه سفارشات صادر شده برای شهرهای Indianapolis, Evansville و غرب لافایت همراه با LaPorte سنت جوزف Elkhart و لاگرانژ در شهرستانهای شمالی و ایندیانا شهرستان مونرو که شامل بلومینگتون و ایندیانا پردیس اصلی دانشگاه.

دولت در بخش بهداشت و درمان در روز سه شنبه گزارش داد 734 جدید تایید موارد COVID-19 با ایندیانا هفت روز به طور متوسط روزانه جدید تایید موارد در 752 است که بالاترین در هر نقطه ای از این بیماری همه گیر. همچنین گزارش شده 21 مرگ و میر بیشتر از افراد با تایید و یا فرض عفونت های بسیاری از آن اتفاق افتاده بین جمعه و شنبه و مطرح دولت تلفات به 2,846 از اواسط ماه مارس.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان نیز با کاهش اندکی به 803 همانطور که از روز گذشته باقی مانده است که بالاتر از سطح گذشته دیده می شود در اواسط ماه ژوئن. ایندیانا تا به حال دیده می شود کاهش مداوم در بستری از آنجا که بیش از 1400 روز تا آوریل به اوایل ممکن است قبل از اخیر روند رو به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im