در این بازی یک سم شناسی استاد فضل گدار (نزدیک) و آن کارگر Aqeel Saleemi (Praneet Akilla), آغاز بررسی 63 ساله و سرد مورد مربوط به یک مرد مرده در بر داشت در ساحل در نزدیکی ویکتوریا چراغ تپه پارک.

Praneet Akilla و الن نزدیک ستاره در هنرهای باشگاه/سرگیجه neo-noir درام جرم در Granville Island مرحله تا 7 مارس. برای شان کانر داستان. [PNG Merlin بایگانی] PNG

رمز

که: تا 7 مارس

که در آن: Granville Island مرحله

بلیط: از 29 دلار در artsclub.com

Occam را تیغ می گوید که ساده ترین راه حل این است که همچنین به احتمال زیاد. در شیفتگی ما با واقعی جرم و جنایت سرد و موارد این گاهی اوقات می شود از دست رفته در سر و صدا.

این است قضیه یا یکی از محوطه — پشت رمز جدید تولید مشترک بین هنر و کلگری سرگیجه تئاتر.

سرگیجه متخصص در تولید اسرار معمولا در حال حاضر بخشی از تئاتر کانن است اما در سال های اخیر باز به اصل آفرینش. Cipher توسط Calgary-بر اساس نویسندگان/بازیگران الن نزدیک و برادن Griffiths, چنین یک قطعه. هر دو نزدیک و گریفیث نیز انجام در رمزنگاری.

در بازی یک سم شناسی استاد فضل گدار (نزدیک) و آن کارگر Aqeel Saleemi (Praneet Akilla), آغاز بررسی 63 ساله و سرد مورد مربوط به یک مرد مرده در بر داشت در ساحل در نزدیکی ویکتوریا چراغ تپه پارک. بیشتر آنها بررسی و از نزدیک آنها را وادار به حل رمز و راز این مشکل بیشتر آنها بر خود را — و بیشتر از نزدیک رابطه خود را شروع می شود به آینه ای که از مردم در قلب چندین دهه مورد.

دوم این جنبه است که یکی از جذاب ترین و موفق از تولید. با مربیگری از ونکوور طراح رقص تارا شایانی Friedenberg بازیگران در زمان حرکت در مورد مرحله در ترکیبی از mime و رقص. مدیر Craig Hall (که همچنین کارگردانی 2015 Arts Club/سرگیجه نئو-نوآر, Farewell, My Lovely) و بازیگران از جمله ونکوور دلیا برت و آرش خاکپور — استفاده از جنبش و فیلم نوآر استعارههای به هر دو منعکس کننده و اضافه کردن رمز و راز اصلی داستان است. در یک نقطه و حرکت در مرزهای کمدی بزن و بکوب به عنوان خاکپور (با بازی مرموز مرد مرده در مرکز مورد سرد) mimes راه های ممکن که او ممکن است فوت کرده اند در حالی که فضل توصیف تئوری های پشت سر خود مرگ است.

وجود شوخ طبعی بیش از حد در عمل دوم زمانی که co-writer Griffiths به نظر می رسد به عنوان Clive یک مشکوکی دوستانه دولت عامل. “من نفرت memes,” او می گوید. “چرا نمی توانید همه چیز فقط خنده دار بود یک بار؟” گفتن فضل که “من آن را دریافت کنید ما همه اشتباهات” او اذعان می کند: “من یک بار متعلق به یک پوسته puka گردنبند.”

و Akilla جرقه روی صحنه به عنوان فضل و عقیل. یکی از بسیاری از لذت های رمزنگاری است که خود را در شیمی و (spoiler alert) عاشقانه است که توسعه. هر دو باور هستند که به عنوان flinty پروفسور و جذاب (به عنوان او را نگه می دارد اطلاع رسانی فضل) مرد 10 سال سوم که موفق به برنده شدن او را بیش از.

این طراحی حرکت است که نه تنها خلاق قصه گویی دستگاه در این چند لایه رمز و راز است. مجموعه (توسط Narda McCarroll) است که عمدتا متشکل از پانل است که عمل به عنوان صفحه نمایش برای پیش بینی (توسط Arts Club, طرح, طراح جیمی Nesbitt). گاهی اوقات این مجموعه صحنه هایی از اقیانوس و یا یک بار در زمان های دیگر آنها نمایش بگذارد اینترنت سوراخ خرگوش را به آن قهرمانان راه اندازی خود را. طراح صدا/آهنگساز Torquil کمپبل استخدام انفجار glitchy دیجیتال سر و صدا به عنوان فضل و عقیل نزدیک شدن به منطقه خطر است.

صحنه با شخصیت در مقابل لپ تاپ ها اغلب به طور چشمگیری بی اثر اما این اعتبار به نزدیک و گریفیث ” کاری که آنها قادر به نگه داشتن این جالب بر روی یک کاراکتر سطح به عنوان به خوبی. رمز یک محکم اسکریپت هوشمند (آن 2018 جایزه بزرگ برنده آلبرتا نمايشنامه نويسي رقابت) و بسیار سرد بازی است که نشان می دهد خود را به اطلاعات بیشتر در مورد احساسات از منطق است. فضل به خوبی انجام داده اند به توجه به توصیه های او می دهد دانش آموزان خود را در بالای رمز: اغلب ساده ترین راه حل این است که یکی از سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im