آخرین coronavirus خبر: 2020 سرشماری باید با تاخیر شهردار Lightfoot می گوید


آخرین

Lightfoot می خواهد سرشماری سال 2020 به تعویق افتاد تا بعد از کشور برنده جنگ coronavirus

شهردار لری Lightfoot صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر هال در مورد این شهر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای به تعویق انداختن 2020 سرشماری ایالات متحده استدلال وجود دارد “به اندازه کافی پهنای باند” برای انجام این تعداد در حالی که راه انداختن ملی در جنگ علیه coronavirus.

در سرشماری سال 2010 شیکاگو 66 درصد پاسخ دهی بود “در میان بدترین مشارکت سطوح” از هر شهر بزرگ در کشور است.

این سال را به شیکاگو هدف: بلند پروازانه 75%. برای انجام این کار شیکاگو در حال برنامه ریزی به صرف $2.7 میلیون — $2 برای هر “به تعداد” ساکن — برای برش از طریق چه Lightfoot به نام ابر ترس ایجاد شده توسط مهاجرت حملات و nixed تابعیت سوال.

اما پس از آن در سراسر جهان همه گیر توقیف مدارس و کسب و کار آورده و زندگی روزمره به وقفه.

“ما باید همه دست به دست در عرشه به آدرس این زمان بحران است. و بسیاری از سازمانهای مبتنی بر جامعه — و صراحت مردمی در تیم من شده اند دوباره با هدف تمرکز بر نیازهای مردم در این شهرستان با توجه به کروناویروس موضوع” Lightfoot گفت.

“ما را به عقب براند سرشماری. وجود دارد نه به اندازه کافی پهنای باند قادر به انجام هر دو به خصوص هنگامی که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد رفتن درب به درب, آموزش مردم است. این کتابخانه در حال حاضر بسته شده است. به طوری که خیابان برای پر کردن برنامه های کاربردی دیجیتال در دسترس نیست.”

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار Fran Spielman.


4:54 p. m. دولت کاهش نوار قرمز برای بازنشسته پزشکان و پرستاران که می خواهند به دوباره پیوستن به خط مقدم برای مبارزه با کروناویروس

زیر جهت از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر, دولت, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها اجازه می دهد کارکنان بهداشتی درمانی با مجوز منقضی شده به طور موقت بازگرداندن آنها را به ارائه بیشتر پزشکان و پرستاران برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

تغییرات قانون اجازه خواهد داد که پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی با مجوز که به تازگی تمام شده برای استفاده مجدد بدون نیاز به حرکت عادی موانع اداری برای انجام این کار.

“ایالت ایلینویز است بسیاری از بسیار مراقبت های بهداشتی واجد شرایط حرفه ای در سراسر کشور است که ما را تشویق به بازگشت به تمرین برای کمک به تاثیر COVID-19,” دبورا Hagan از ایلینوی بخش مالی و حرفه ای قوانین و مقررات در بیانیه ای گفت:.

بیشتر بخوانید از خبرنگار نیل یرلی.

4:18 p. m. CPS به دنبال $75 میلیون دلار برای مقابله با کروناویروس بحران

مدارس عمومی شیکاگو مدیران هستند و درخواست از شهر, مدرسه, مدیره برای $75 میلیون به آدرس coronavirus اورژانس در طول چند ماه آینده.

این درخواست که اجازه می دهد این منطقه به تصمیم می گیرید که چگونه آن را می خواهد به صرف پول بدون قبل از تصویب هیئت مدیره و یا فوری و مقررات عمومی است که بخشی از دستور کار روز چهارشنبه ماهانه جلسه هیئت مدیره.

اگر تایید توسط شهردار لری Lightfoot هفت عضو هیئت مدیره مدرسه قطعنامه بلافاصله به مقامات منطقه انعطاف پذیری نهایی در پرداختن به بحران از طریق پایان ماه ژوئن مگر اینکه در غیر این صورت تغییر هیئت مدیره. همه پول صرف شده در coronavirus پاسخ از مارس 5 نیز تایید شده تحت اندازه گیری.

بیشتر بخوانید از خبرنگار نادر عیسی.

2:46 بعد از ظهر سه ایلینوی coronavirus مرگ و میر اعلام کرد; پریتزکر نیز جزئیات کمبود تجهیزات پزشکی

ایلینوی مقامات روز دوشنبه اعلام کرد سه نفر کشته شده اند از رمان coronavirus در حالی که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر نیز علنا مشخص شده دولت فدرال درخواست برای تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر تجهیزات پزشکی از جمله ماسک برای برخی از جدی ترین موارد است.

پس از چند تلویزیون ملی ظاهر که در آن پریتزکر با اشاره انگشت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او برای عدم پزشکی ملزومات پریتزکر دقیق آن درخواست در حالی که همچنین با اعلام همکاری از ایلینوی تولید کنندگان انجمن و ایلینوی زیست فناوری و نوآوری سازمان به سطح شیب دار تا در دولت تولید لوازم مانند ماسک و دستکش و لباسهای هواکش و عفونی.

“من باید پزشکی حرفه ای و اولین پاسخ گدایی برای آنچه آنها نیاز دارند” پریتزکر گفت.

با وجود این ترسیم از او درخواست و فشار فدرال کمک فرماندار دموکرات گفت که او صحبت می کرد به طور مستقیم به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر دوشنبه یک تماس که باعث فرماندار به تماس رئیس جمهور “بسیار پاسخگو است.”

بیشتر بخوانید از خبرنگار تینا Sfondeles.

2:31 بعد از ظهر درایو از طریق COVID-19 سایت آزمون باز می شود در سمت NW به اولین پاسخ دهندگان بهداشت حرفه ای

یک درایو از طریق سایت آزمون به صورت COVID-19 افتتاح شد دوشنبه به اولین پاسخ دهندگان و بهداشت حرفه ای در یک repurposed خودرو تولید گازهای گلخانه ای تست ساختمان در سمت شمال غربی.

ایلینوی گارد ملی افتتاح شد این سایت در ساعت 9 صبح و آزمون 250 اولین پاسخ دهندگان امروز در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده با توجه به Chicago Fire Department سخنگوی لری لانگفورد.

این سایت در 6959 حفظ جنگل رانندگی در نزدیکی هارلم ایروینگ پلازا محدود به افسران پلیس و آتش نشان و امدادگران و دیگر متخصصان بهداشت گفت. معلوم نیست اگر این سایت را بعد از تبدیل به سایت آزمون به صورت عمومی است.

بیشتر بخوانید از خبرنگار دیوید Struett.

1:55 بعد از ظهر بسته YMCA ساختمان به تامین سرپناه اضطراری

YMCA از شهر شیکاگو روز دوشنبه اعلام کرد که آن را با همکاری این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری و ارتباطات به تبدیل برخی از شیکاگو Y را به پناهگاه های اضطراری برای آوارگان و بی خانمان Chicagoans. کامل طرح خواستار YMCA امکانات به خانه بیش از 400 نفر برای کمک به از بین بردن پناهگاه شهرستان و ارائه فرصت های بیشتر برای اجتماعی فاصله.

YMCA مراکز در حال حاضر بسته به عنوان دیگر ورزشگاه و rec مراکز در سراسر کشور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید از YMCA از مترو شیکاگو اعلام.

1:29 p. m. دادستان کل Kwame رائول می شود قیمت سنگ آهن در بازار کسب و کار به توافق برای توقف و یا به صورت $50,000 خوب و shutdown

ایلینوی دادستان کل Kwame رائول می گوید دفتر خود را دریافت کرده است بیش از 525 شکایت ایالت در برابر کسب و کار متهم به سرقت با قیمت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از افزایش مشروع رائول گفت. اما کسب و کار در بر داشت غیرواقع مارک تا قیمت های خود را در حال خواسته به امضای موافقت نامه با دفتر دادستان کل به شرکت در بیشتر درآوردن, او گفت:.

شیکاگو ساکنان شده اند با استفاده از رسانه های اجتماعی برای هشدار دادن به همسایگان خود در مورد قیمت درآوردن و به تماس پلیس به سینه آنها.

یکی از شکایت از یک ضلع شمالی ایستگاه های گاز فروش یک کاغذ توالت برای $4.99 رول و مارک تا ضد عفونی کننده دست از 2.99 $برای $12.99. خورشید-زمان بازدید از ایستگاه گاز یکشنبه یافت و کاغذ توالت در فروش که قیمت اما ضد عفونی کننده دست رفته بود. دیگر صدا قیمت معقول تر: $3.99 برای Clorox دستمال مرطوب مثلا.

کامل به عنوان خوانده شده, به روز شده در Sun-Times گزارش اینجا.

1:12 بعد از ظهر, غرب ویرجینیا, مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

غرب ویرجینیا پیوست لیست در حال رشد از کشورهای سفارش ساکنان داخل خانه های خود بمانند مگر زمانی که کاملا ضروری است. فروشگاه مواد غذایی در سفر, و سفر به و از کار برای کارکنان “ضروری” صنایع میان چند استثنا.

سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت طول می کشد اثر در 8 بعد از ظهر شنبه. این به آن معنا نیست West Virginia مرزهای بسته شده است.

WSAZ 3 اخبار در هانتینگتون, WV بیشتر است.

12:59 p. m. 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس: عضو کمیته بین المللی المپیک

جانباز کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش بعد از ظهر دوشنبه که 2020 توکیو بازی های المپیک در حال رفتن به تعویق افتاد, به احتمال زیاد تا 2021 با جزئیات به کار در چهار هفته بعدی.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

12:48 بعد از ظهر ایتالیا ثبت کوچکتر روز به روز افزایش جدید کروناویروس موارد به صورت مستقیم دوم بعد

مقامات می گویند ایتالیا ثبت شده کوچکتر روز به روز افزایش جدید کروناویروس موارد برای دومین مستقیم بعد.

اطلاعات منتشر شده توسط ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از روز دوشنبه نشان داد 4,789 موارد جدید از یک روز قبل از آن نزدیک به 700 کمتر از رقم گزارش شده در روز یکشنبه ،

تعداد مرگ و میر هم افزایش یابد به همان اندازه است. فقط وجود دارد بیش از 600 ثبت شده در روز دوشنبه در مقایسه با 651 در روز یکشنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

11:53 Cook County قضات برای بررسی زندانيان موارد به شدت کاهش جمعیت زندان

تیم کوک کانتی قضات این هفته آغاز خواهد شد بررسی هزاران نفر از پرونده های جنایی با هدف کاهش تعداد زندانیان در زندان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

رئیس دادگاه جنایی قاضی LeRoy K. Martin جونیور دوشنبه دستور داد که نقد و بررسی در پاسخ به شرایط اضطراری حرکت ثبت شده در هفته گذشته توسط مدافع امی Campanelli که به دنبال آزادی فوری برخی از زندانیان از جمله کسانی که مسن تر هستند باید شرایط بهداشتی نمی تواند خود را پرداخت و اوراق قرضه و یا در حال شارژ با سطح پایین و غیر خشونت آمیز و جنایات جرم و بزه.

Campanelli در حرکت اشاره سرخوردگی او که در مقیاس کوچکتر بررسی روند آغاز شد که در هفته گذشته تنها منجر به انتشار حدود 100 Cook County زندانیان.

در حال حاضر وجود دارد 5,600 زندانیان در داخل وسیع زندان پیچیده است.

دفعات بازدید: داستان کامل از اندی گریم در اینجا.

11:47 صبح ایندیانا فرماندار اریک هولکوم مسائل “در خانه ماندن” منظور

فرماندار ایندیانا اریک هولکوم صادر “در خانه ماندن” برای دولت دوشنبه پس از دستور مشابه تصویب در مجاور متحده Illinois, اوهایو و میشیگان.

هولکوم روز دوشنبه گفت که هنوز هم اجازه می دهد تا دولت 6.8 میلیون نفر به دنبال ملزومات از جمله مواد غذایی و دارو و باعث معافیت برای کارمندان بسیار مهم صنایع.

دولت گزارش هفت کشته و 259 عفونت ویروس. دولت جدید ترین مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس های بزرگسالان بیش از سن 60 در شمال شرقی ایندیانا است. آلن شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد مرگ او روز شنبه, ایالت ایندیانا وزارت بهداشت گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

10:02 صبح Lightfoot می گوید شهر خواهد بود ‘repurposing’ خالی اتاق های هتل به عنوان “قرنطینه فضاهای’

شهردار لری Lightfoot گفت: صبح روز دوشنبه شهر شیکاگو خواهد بود اعلام “repurposing” خالی اتاق های هتل به عنوان “جداسازی و قرنطینه فضاهای” برای coronavirus بیماران.

Lightfoot نیز تا به حال بازتاب شخصی: “من یک زن در امریکا است. من یاد گرفتم که اوایل هیچ کس می گذرد به جز من. من تا به حال به گام تا مطمئن شوید که من در زمان مراقبت از خودم. و این روشی که ما در شهر شیکاگو است.”

همچنین در صبح Gov. J. B. پریتزکر در ان بی سی “امروز نمایش” تکرار تماس خود را برای دولت فدرال به اتهام دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و لباس. نظرات خود را در مورد فدرال نیاز به گام تا روز یکشنبه جلب خشم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال رقابت برای به هواکش با FEMA و دولت فدرال است. بنابراین ایلینوی است مناقصه برای هواکش در برابر دولت فدرال است. در یک مورد دیگر ما بودند مناقصه علیه کشورهای خارجی و کشورهای دیگر. و بنابراین آنچه که اتفاق می افتد نه فقط در هواکش اما در تمام PPE که ما نیاز دارید ؟ قیمت در حال ratcheted و ما در حال رقابت در برابر یکدیگر در مورد آنچه که باید یک بحران ملی, که در آن ما باید با هم و دولت فدرال باید منجر شود.”

دفعات بازدید: داستان کامل از سان تایمز’ لین شیرین است.

9:41 صبح شبان دعا خارج طبخ زندان شهرستان برای آزادی زندانیان کمک به محافظت از آنها را از coronavirus

گروهی از رهبران مذهبی از سراسر شهرستان امیدواریم که برای اضافه کردن قدرت دعا به تلاش برای تعداد زیادی از زندانیان آزاد شده از طبخ زندان شهرستان در پی گسترش coronavirus.

Rev. Jason Lydon, of the Second Unitarian Church of Chicago, leads a prayer with other faith leaders outside Cook County jail. Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“مهم ترین چیز این است که به درک که زندانی مردم فقط به عنوان بخشی از خانواده ما به عنوان افرادی که در خارج هستند” گفت: Jason Lydon کشیش در دومین کلیسای کلیسای در دریاچه به عنوان او ایستاده بود در خارج از زندان پیچیده دوشنبه. “این مسئولیت قضات در این لحظه خاص به مردم رایگان به منظور حصول اطمینان از بهداشت فردی و همچنین سلامت جامعه است.”

Cook County, مدافع امی Campanelli بود و انتظار می رود به نظر می رسد قبل از یک قاضی در جورج لیتون کیفری دادگاه های بعد از روز دوشنبه تا حال حاضر اورژانس دادخواست به دنبال آزادی جمعی از زندانیان — ویژه ترین پزشکی آسیب پذیر در میان آنها است.

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار استفانو اسپوزیتو.

8:50 a. m. NewsGuard راه اندازی coronavirus اطلاعات غلط ردیاب

دروغ و اطلاعات غلط در مورد سرعت گسترش coronavirus است ثاقب کشور و جهان به شدت به عنوان ویروس خود را.

NewsGuard — “اینترنت اعتماد ابزار” — یک امتیاز سرویس است که دامپزشکان وب سایت های خبری برای دقت و شفافیت. رهبری آن شامل سابق شیکاگو تریبیون ویرایشگر جیمز وارن.

است و پیگیری اخبار و اطلاعات در سایت در آمریکا و انگلستان و فرانسه و ایتالیا و آلمان که منتشر مادی اطلاعات غلط در مورد ویروس. همانطور که از صبح روز دوشنبه آنها ذکر شده 33 وب سایت در آمریکا گردش اطلاعات نادرست در مورد COVID-19.

هفته گذشته NewsGuard ترسیم یک داستان در داستان است که سرچشمه در مبهم هندی سایت — که شده است افشا و خنثی توسط PolitiFact, FactCheck.org و Canadian Broadcasting Corporation در عین حال به پایان رسید تا در حال مشاهده و به اشتراک گذاشته شده توسط ده ها هزار نفر از آمریکایی ها به دلیل غیر قابل اعتماد منابع خبری به طور منظم دنبال کنید و دوباره هر یک از دیگر.

“غذای آماده است که چگونه به راحتی اطلاعات غلط می تواند به تقویت و حتی یک گروه کوچک از سایت های غیر قابل اعتماد است که ادعای خود را در رسانه های اجتماعی. قرار, متفاوت, رسانه های اجتماعی است اطلاعات غلط نیروی چند برابر” NewsGuard واشنگتن خبرنگار Gabby داچ استدلال در سیمی.

یکشنبه: ‘تیره و تار در هر سطح.’ COVID-19 فشارها در حال حاضر بر دوش شیکاگو بیمارستان

Roseland بیمارستان جامعه است دوباره purposing اتاق ایجاد یک مرکز غربالگری و حجیم کردن کارکنان در تهیه این ویروس در حال گسترش است.

دور در جنوب سمت بیمارستان به اصطلاح خالص ایمنی بیمارستان که عمدتا در خدمت خانواده های کم درآمد در این شهر به مراتب سمت جنوب در حال حاضر نیروبخش برای یک موج از بیماران را از طریق آن doowas عامل در حال حاضر در حدود 90 درصد از ظرفیت هر یک روز پس از نزدیکی MetroSouth مرکز پزشکی بسته سال گذشته است.

بیشتر بخوانید از خبرنگار مانی راموس.


موارد جدید


6:00 p. m. در اواخر بهتر از هرگز: پول جربنج کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک بیش از COVID-19

کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به هیچ کس اما اغلب احساس عمیق خویشاوندی با بالاترین پیشنهاد در بالا یا زیر میز. آن را نمی به عنوان یک شگفتی آمده پس از آن که بزرگ poobahs در کمیته بین المللی المپیک خواهد بود که آخرین افراد مرتبط با ورزش را تعطیل عملیات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هستند میلیاردها و میلیاردها دلار در ارتباط با قرار دادن در بازی های المپیک است. یک میلیارد تاخیر یک میلیارد سوخته است.

اما در سراسر جهان تحت فشار است که اوت بدن مجوف در دوشنبه تعویق انداختن 2020 بازی های تابستانی در توکیو. عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز این رویداد به احتمال زیاد خواهد بود نقل مکان کرد تا 2021. آن چشمگیر بود برگرد از روز شنبه هنگامی که مسئولان اعلام کردند که یک ماه نیاز به تجزیه و تحلیل وضعیت. یک ماه ؟ آنها شوخی می کنید ؟ در این زمان تاریک حرکت سریع تحولات یک ماه معادل پنج سال.

این ممکن است سخت به نظر می رسد به سوال صداقت المپیک مقامات وقتی که می آید به چیزی به عنوان جدی این بیماری همه گیر. هیچ کس در ذهن حق خود می خواهید این ویروس در هر کسی و البته کمیته بین المللی المپیک در مورد مراقبت از ورزشکاران است. اما شما نمی خواهد اعتماد این مردم را با پول بازنشستگی. یا پول ناهار خود را.

جزئیات بیشتر از ورزشی نویس ریک Morrissey اینجا.

2:00 p. m. نامه به سردبیر: آمریکا كانون قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس

که حفاظت از رانندگان کامیون که خانواده خود را ترک پشت و قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به مراقبت از مردم آمریکا? هر یک در رسانه های اجتماعی است که همه در مورد پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ, اما آنچه در مورد رانندگان کامیون ؟ بدون آنها هیچ کس دیگری این ابزار برای انجام کار خود را.

عمومی و دولت نیاز به اطلاع از قهرمانان واقعی. شما می توانید آنها را در حال خواب در کنار بزرگراه های بین ایالتی در حال انتظار در خطوط را به دوش که 100 دیگران قبل از استفاده آنها را به خوردن آنچه در دسترس است و نه آنچه که آنها می خواهند کار 70+ ساعت در هفته — لیست در می رود. من خواسته اند مردم این سوال: اگر هر راننده کامیون متوقف شد و کار برای یک یا دو روز ؟

این به عنوان خوانده شده و بیشتر نامه به سردبیر در اینجا.

11:44 صبح تناسب اندام در خانه در طول اقامت در خانه سفارش با این تمرین نکات

با ورزشگاه در سراسر شیکاگو بسته به محدود کردن گسترش coronavirus کار کردن نیاز به کمی خلاقیت بیشتر این روز است. برای برخی از مردم این تغییر بزرگ در معمول ایجاد یک چالش منحصر به فرد: چگونه می توانم به شما اقامت مناسب در خارج از عادات معمول خود را?

آن را بسیار بیشتر از برخی از آموزش خوب برای شکستن عرق در محدوده خانه خود را. ما در ورزش به خوبی سری led با تمرین گورو استفانی منصور, ارائه می دهد تا راه های بسیاری برای دریافت ضربان قلب خود را حتی اگر شما تمرین های اجتماعی فاصله.

ما ساخته شده یک لیست پخش یوتیوب از 36 ویدئوها که شکستن تمرینات شما می توانید در خانه انجام دهید.

اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر.

9:55 صبح پریتزکر متوقف می شود توسط امروز نشان می دهد

صبح روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در ان بی سی “امروز نمایش” تکرار تماس خود را برای دولت فدرال به اتهام دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و لباس. نظرات خود را در مورد فدرال نیاز به گام تا روز یکشنبه جلب خشم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پریتزکر: “ما در حال رقابت برای به هواکش با FEMA و دولت فدرال است. بنابراین ایلینوی است مناقصه برای هواکش در برابر دولت فدرال است. در یک مورد دیگر ما بودند مناقصه علیه کشورهای خارجی و کشورهای دیگر. و بنابراین آنچه که اتفاق می افتد نه فقط در هواکش اما در تمام PPE که ما نیاز دارید ؟ قیمت در حال ratcheted و ما در حال رقابت در برابر یکدیگر در مورد آنچه که باید یک بحران ملی, که در آن ما باید با هم و دولت فدرال باید منجر شود.”

پریتزکر و فرمانداران از کالیفرنیا و نیویورک — گاوین Newsom و اندرو کومو همه دموکرات شده اند شفاعت برای منابع از دولت فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد منفجر می شود.

بیشتر بخوانید از مقاله نویس لین شیرین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im