آخرین coronavirus اخبار برای مارس 25 سال 2020: به روز رسانی زنده


آخرین

پرنس چارلز آزمایش جدید کروناویروس

Prince Charles, the heir to the British throne, has tested positive for the new coronavirus.The prince’s Clarence House office reported on Wednesday, March 25, 2020 that the 71-year-old is showing mild symptoms of COVID-19 and is self-isolating at a royal estate in Scotland.  AP

پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید خود میگوید.

71 ساله است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند خود را Clarence House کرد.

آن را می گوید همسرش Camilla, 72, آزمایش منفی است.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus” Clarence House گفت. “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


9:25 p. m. NFL می گوید تیم دفاتر به مدت 2 هفته

با توجه به نگرانی از گسترش coronavirus NFL کمیسر راجر Goodell نوشت یادداشتی سهشنبه گفتن تیم امکانات خود را باید برای حداقل دو هفته از 6 بعد از ظهر چهارشنبه. تیم می تواند انجام کسب و کار عادی در این دوره NFL شبکه گزارش شده است.

خواندن گزارش کامل توسط خرس خبرنگار پاتریک فینلی در اینجا.


موارد جدید


6:49 صبح صرفه جویی در اقتصاد است ثانویه به صرفه جویی در زندگی در طول یک بیماری همه گیر

Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا بسیاری از مسائل قانونگذاران دولت رو به پشت رایتر. قیمت برق نباید یکی از آنها است.

همین دلیل است که ما صدایی این زنگ که صورتحساب برق برای ایلینوی شمالی ratepayers شلیک خواهد شد تا به زودی اگر قوه مقننه عمل نمی کند.

هفته گذشته یک شرکت به نام PJM که مختصات جنبش عمده فروشی برق در تمام و یا بخش هایی از 13 ایالت و منطقه کلمبیا در زمینه به اصطلاح انطباق طرح تحت فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات سفارش. این طرح می توانست عواقب مخربی برای ایلینوی مصرف کنندگان است.

اگر هیچ چیز انجام شده است, صورتحساب برق افزایش می یابد برای ratepayers فرصت های شغلی از دست خواهد رفت و محیط زیست رنج می برند عظیم آسیب برساند.

قوه مقننه می تواند جلوگیری از آن هر چند با تصویب قانون در امتداد خطوط از پیشنهاد حذف مشاغل انرژی عمل می کنند. اما آن را به انجام کار قبل از پایان زمان قانونی جلسه و این پیچیده لایحه است که بسیاری از قطعات کار.

خواندن سرمقاله کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de