آخرین نشانه از coronavirus زمان: درایو-از طریق بیدار (به روز رسانی زنده)


آخرین

آخرین نشانه از coronavirus زمان: درایو-از طریق بیدار

A mourner gets out of her vehicle to pay her respects at the drive-through wake for Rosemarie Santilli, 91, at Kolssak Funeral Home, 189 S. Milwaukee Ave., Wheeling.
یک عزادار می شود از وسیله نقلیه خود را به او احترام می گذارد و در درایو-از طریق پی برای روزماری Santilli 91 در Kolssak کفن 189 S. میلواکی Ave. Wheeling.
Ashlee Rezin گارسیا / آفتاب نیوز

در اواخر 1980s, Lafayette, Gatling شروع به ارائه درایو-از طریق ملاقاتها از طریق صفحه تلویزیون در Gatling به کلیساهای کوچک در شیکاگو و هلند جنوبی. او فکر کرد که آن را اجازه می دهد عزاداران معلول برای رسیدن به بیداری و همچنین بهره مندی افراد مشغول به کار در ساختمان معاملات که آیا زمان برای تمیز کردن قبل از ورود به سالن مراسم تشییع جنازه. Gatling را اجازه می دهد تا مردم در شیکاگو رانندگی به یک سایبان و “حضور” viewings در جنوب هلند و بالعکس.

با همه گیر شده است وجود دارد علاقه در درایو از طریق ملاقاتها, Gatling گفت: به خاطر مردم “لازم نیست به شش فوت از هم جدا است.”

درایو از طریق بیدار و نوآوری های مشابه انتظار می رود برای افزایش, به گفته جان Wenig ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن در بروکفیلد ویسکانسین. “این راه را به مردم این فرصت را به خود را می گویند بصری خداحافظی” Wenig.

روزماری Santilli را ملاقات دوم درایو از طریق پی برای جان Kolssak های نسل سوم مدیر مراسم تشییع جنازه. برای اولین بار در تاریخ 17 آوریل بود برای ویلیام Hein سابق Wheeling ایجاد کرد که رئیس جمهور درگذشت coronavirus در آوریل 10 در 80. حدود 60 نعمتی به گفته پسرش ویلیام.

جشن آقای Hein زندگی برگزار خواهد شد و پس از همه گیر برطرف او گفت:. اما در عین حال او گفت: “آن را به خانواده بسته و آن را به دوستان خود را بسته.”

دفعات بازدید: داستان کامل از مورین o’donnell اینجا.


اخبار

8:01 a. m. Lightfoot تشریح طرح پس از همه گیر بازیابی

ایستاده در خارج از آب برج پنج شنبه, شهردار لری Lightfoot اعلام کرد COVID-19 بازیابی نیروی کار شرکت را به ریاست شهردار همراه با دوست دیرین او سام اسکینر.

وظیفه نیروی شهردار مونتاژ مجازی است که-که از شیکاگو قدرت کارگزاران.

از آن خواهد شد تقسیم به پنج گروه های کاری: سیاست محرک اقتصادی; سلامت روانی و عاطفی; بازاریابی و توسعه کسب و کار; منطقه ای هماهنگی و تغییرات اقتصادی و مطالعه است.

منطقه ای هماهنگی گروه شامل Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle بود که غرق پلیسی در 2019 شهرداری رواناب و تا به حال اختلافی با شهردار بوده است.

Preckwinkle تحسین Lightfoot برای او “رهبری قوی” و گفت: آن را حس می کند برای یک شهر و شهرستان است که “سهم بازار و زنجیره تامین” با هم کار کنند.

او تاکید کرد که باید برای بهبود تمرکز به شدت در “تاثیر مخرب” این ویروس تا به حال در “سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

خواندن گزارش کامل از Fran Spielman اینجا.

6:58 صبح لهستان ارسال COVID-19 تیم پزشکی به شیکاگو, کاخ سفید می گوید

یک عکس از لهستانی و امدادگران عازم شیکاگو به اشتراک گذاشته شده توسط وزیر ماریوس Błaszczak در توییتر. Mariusz Błaszczak از طریق توییتر

لهستان در حال ارسال است نه عضو تیم پزشکی به شیکاگو به عنوان شهر جنگ COVID-19 گیر یک مقام کاخ سفید گفت: شیکاگو سان تایمز در روز پنج شنبه.

این تیم ارائه شده توسط لهستانی, وزارت دفاع ملی, و انتظار می رود که برای رسیدن به در شیکاگو در روز پنج شنبه بعد از ظهر و باقی می ماند تا زمانی که ممکن است در 2.

“هدف اصلی این تیم برای به اشتراک گذاری و تبادل تجربیات در مبارزه با COVID-19,” کاخ سفید گفت.

لهستانی تیم پزشکی آمد به شیکاگو به عنوان بخشی از ایالت ایلینوی گارد ملی را دیرینه دولت برنامه مشارکت با لهستانی نظامی.

“لهستانی نظامی حمایت ما در اینجا در ایلینوی در جهانی همه گیر است که یک عهد به عمق تعهد هر دو طرف از دولت ما همکاری با لهستان گفت:” Brig. ژنرال ریچارد R. Neely, یاور کل ایلینوی گارد ملی در بیانیه ای گفت.

بیشتر بخوانید از خبرنگار لین شیرین در اینجا.

6:21 صبح Lightfoot تشریح طرح پس از همه گیر بازیابی

شهردار لری Lightfoot در روز پنج شنبه پرسید که چه کسی از شیکاگو سیاست گذاران و shakers به برنامه ریزی برای این شهر تجدید حیات پس از coronavirus همه گیر است که در نهایت بیش از.

ایستاده در خارج از آب برج که جان سالم به در بزرگ شیکاگو آتش Lightfoot اعلام کرد COVID-19 بازیابی نیروی کار شرکت را به ریاست شهردار همراه با دوست دیرین او سام اسکینر.

اسکینر به عنوان کاخ سفید رئیس ستاد و ایالات متحده حمل و نقل وزیر تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش. او همچنین یک سابق آمریکا وکیل برای منطقه شمال ایلینوی.

“ما نمی دانیم که زمانی که این بحران به پایان خواهد رسید. … اما آنچه ما میدانیم این است که وقتی که می آید به دوره نقاهت بعد از این بحران وجود دارد نیمی از اقدامات. هیچ گوشه برش. … بحران ما امروز با آن مواجه است مثل هیچ چیز هر یک از ما تا کنون تجربه کرده اند. … آنچه که ما در حال گام گذاشتن در چیزی کمتر از خیره کننده ترین تلاش بازیابی شهرستان ما تا کنون دیده ام” شهردار گفت.

با این ایالت اقامت در خانه سفارش تمدید ژوئن 1 Lightfoot اذعان شیکاگو “هنوز هم بسیار در ضخامت از جنگ” و “راه طولانی از خارج از جنگل است.”

خبرنگار Fran Spielman است داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:18 صبح روز 19,432 از مستند: شوخی آن را تنها احساس می کند که راه

مادر من و من صحبت کردن در هر روز است. Boulder, کلرادو, که ارائه شده بسیار زمانی که پدر و مادر من بازنشسته وجود دارد geez بیش از 30 سال پیش نیست و کاملا این جشن آن بود. در حال حاضر در اواسط 80s آنها نیست شارژ تا دنباله به سرزمین عجایب دریاچه کنه.

این می تواند یک مکالمه خسته کننده. به خصوص زمانی که من در حال برنامه ریزی برای رفتن به فروشگاه. “Ma!” من می گویند “نمی خطر زندگی خود را برای میگو نارگیل!” یا وقتی که کار نمی کند “Ma! شما در حال رفتن برای مردن به تنهایی احاطه شده توسط غریبه در ماسک.”

پدر من است که گاهی اوقات تماشای تلویزیون وقتی که من گوشی — سی ان ان, تشکر از خدا نمی فاکس — و اشاره خواهد شد چیزی بر روی صفحه نمایش آخرین پس لرزه از رئیس جمهور ما روزانه چرخش در محل موردتوجه وتماشای عموم مانند برخی از مجنون رقاصه روی جعبه موسیقی در ناامن دختر کابوس.

“آیا تماشای اخبار تلویزیون مادر” من می گویند. “من هرگز فراموش.”

جزئیات نیل استاینبرگ کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im