پروفایل

لورا Curtis

در حال اجرا: ایلینوی در مجلس نمایندگان منطقه 49

سیاسی/مدنی مقدمه: من در حال حاضر به عنوان یک شمالی شفق متولی ایجاد کرد. من سابق جایگزین عضو از Kane County, هیئت مدیره بررسی.

شغل: من صاحب افتخار از Curtis ارزیابی یک ارزیابی املاک و مستغلات کسب و کار. من نیز مسکن مجاز.

آموزش و پرورش: Northeastern Illinois University (کسب و کار)

وب سایت کمپین: CurtisForRep.com

Facebook: @LauraCurtisforStateRep


شیکاگو سان تایمز هیئت تحریریه ارسال نامزدها برای ایلینوی در مجلس نمایندگان یک لیست از سوالات به پیدا کردن دیدگاه های خود را در طیف وسیعی از مسائل مهم رو ایلینوی و مناطق خود. لورا Curtis فرستاده شده زیر پاسخ:

لطفا به ما بگویید که در مورد مدنی خود را در دو سال گذشته, آیا این قانون شما را حمایت و یا محل کار شما انجام داده اند در راه های دیگر برای بهبود جامعه خود را.

من به شدت اعتقاد به قدرت اعضای جامعه کمک هم برای کمک به تقویت حکومت داری محلی که آیا این بدان معناست که خدمات عمومی و یا مشارکت در گفتمان عمومی. از سال 2011 من به عنوان یک امانت در شمال شفق قطبی ایجاد کرد هیئت مدیره. از سال 2009 تا 2011 من به عنوان یک جایگزین عضو از Kane County, هیئت مدیره بررسی. من همچنین عضو انجمن مسکن از Fox Valley.

لطفا لیست سه نگرانی های خاص خود را در منطقه از جمله به عنوان یک پروژه است که باید انجام شود و یا سیاست های دولت مربوط به یک محلی مهم مسئله ای است که باید اصلاح شود.

1. بهبود وضعیت مالی سلامت

به عنوان یک شمالی شفق متولی من رهبری تلاش برای تصویب یک تخت ملک مالیات مالیات است که نمی خواهد بار بیشتر ساکنان و صاحبان کسب و کار. شمالی شفق قطبی نیز قادر به دستیابی به یک باند رتبه AA+, به یک درجه زیر بالاترین درجه. استاندارد و پور را تحسین کرد برای آن “قوی بودجه عملکرد.”

من نگاه به جلو برای پیشبرد بحث در مورد چگونه برای کاهش تاثیر منفی اسپرینگفیلد در دولت های محلی و کاستن از بار مالی Illinoisans مجبور به تحمل است.

2. اخلاق و فساد

سرفصل های مورد قانون گذاران و مقامات دولتی و لابی قرار گرفت, تحت تعقیب, wiretapped و دستگیر فوق العاده آسیب رساندن به شهرت بزرگ ما دولت است. زمانی که صاحبان کسب و کار به دنبال گسترش یا محل عملیات جدید آنها باید به نگرانی در مورد ناعادلانه زمین بازی و یا پرداخت هزینه های اضافی به یک سیستم فاسد است. به طور مشابه Illinoisans هستند منزجر توسط شایع سوء استفاده توسط سیاستمداران استخدام آنها را به نگاه پس از منافع خود و نیاز به هیچ دلیل اضافی به دنبال فرصت های خارج از ایالت ایلینوی است.

3. رشد و توسعه اقتصادی

منطقه ما ساخته شده است تا از مردم سختکوش که در اینجا نقل مکان کرد به بالا بردن کودکان خود را حمایت از خانواده های خود و به دنبال رویاهای خود را. متاسفانه آب و هوای اقتصادی همراه با بیش از حد سنگین مالیات آب و هوا است که ساخت آن سخت تر و سخت تر به انجام. من می خواهم به اسپرینگفیلد برای کمک به احیای اقتصاد محلی ما و بازار کار. که به معنی پیدا کردن راه هایی برای آن را آسان تر برای جامعه کسب و کار به استخدام و کمک زحمتکش خانواده نگه داشتن بیشتر از آنچه کسب کردند. رشد اقتصادی و رشد اشتغال منجر به آلی رشد درآمد مالیاتی. ما باید شروع به در سطح محلی با تمرکز بر کمک به ما زحمتکش خانواده ها پیدا کردن و نگه داشتن شغل خوب و پردرآمد.

شما چه هستند بالا دیگر اولویت های قانونی?

مالیات بر املاک

به عنوان املاک و مستغلات ارزیاب و مشاور به من کمک کرد تا خانواده ها برای رسیدن به رویای آمریکایی از داشتن خانه خود را, اما این آرمان است که در معرض خطر افزایش مالیات بر املاک که در آن ایلینوی در رتبه دوم بالاترین در کشور است. مالیات بر املاک و تاثیر مستقیم در قیمت برای کسانی که مایل به خانه های خود.

رهبران ما در اسپرینگفیلد بحث در مورد کاهش مالیات بر املاک و در عین حال خود را لفاظی نتواند به نوبه خود به عمل است. خانواده ما پرداخت 2 بالاترین مالیات بر املاک در کشور و اموال مالیات های بالاتر از کشورهای است که حتی نمی باید یک مالیات بر درآمد. در همان زمان قدرتمند ترین سیاستمداران در آمریکا در حال تجدید نظر مالیات بر دارایی وکلای غنی خاموش نگه داشتن اموال مالیات بالا به طوری که آنها می توانید دریافت معافیت های مالیاتی خود را برای مشتریان ثروتمند.

چه موقعیت خود را بر رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را پیشنهاد فارغ التحصیل درآمد مالیات ؟ لطفا توضیح دهید.

من مخالف تغییر ایلینوی فعلی مالیات بر تخت به مترقی مالیات بر درآمد که اجازه می دهد اسپرینگفیلد سیاستمداران به افزایش مالیات و حتی بیشتر در خانواده های با درآمد متوسط.

ایلینوی همچنان به مبارزه مالی با جمع شدن از صورتحسابها است که در صدر 6 میلیارد دلار. در علاوه بر این به یک مترقی مالیات بر درآمد دولت — و یا در ازای چنین مالیاتی — آنچه باید دولت را به پرداخت صورتحساب خود ملاقات آن تعهدات بازنشستگی و صندوق خدمات اصلی مانند آموزش عالی ؟

اولین گام این است که برای تعمیر خسارت مالی به دولت ما با متوقف کردن آسیب بیشتر است. ما باید به طور همزمان کاهش هزینه با تمرکز بر اولویت های ما و رشد اقتصاد ما.

ایلینوی باید القای نظم و انضباط مالی در تمام سطوح و همه مسئولان باید احساس فشار برای صرفه جویی در مالیات دهندگان بودجه و رشد اقتصادی در هر کجا که ممکن است. فرماندار پریتزکر باید نشان دهد رهبری در ایجاد فرهنگ صرفه جویی در هزینه و نوآوری در طول دولت.

دولت باید در محل قرار داده ساختاری اساسی و هزینه کنترل و به حداکثر رساندن بازده. لایه های تکراری از بوروکراسی باید شناسایی شود و کاهش می یابد. از همه مهمتر, دولت باید در شناسایی آن مسئولیت های هسته ای و اطمینان از این توابع هستند تامین می شود. آیا کسی فکر می کنم ما در حال اولویت بندی هزینه های زمانی که سخنران Madigan معرفی 1,500 صفحه لوایح بودجه و نیروهای آن را از طریق مجمع عمومی با زمان کمی به جزئیات این لایحه ؟

گرفتن هزینه های تحت کنترل است تنها نیمی از راه حل است. ما نیز باید اولویت بندی سیاست ها با هدف ایجاد شغل و رشد اقتصادی به منظور جذب و حفظ هر دو استعداد انسانی و کسب و کار. بیش از سه صد نفر را در ایالت ایلینوی هر روز و سر به کشورهای دیگر در نظر گرفتن مهارت های خود را و خود را به دلار مالیات با آنها. در اوایل سال جاری مدیر عامل شرکت مجله رتبه ایلینوی به عنوان 3rd بدترین دولت در کشور به انجام کسب و کار. به صندوق هسته خدمات دولت ما همه موافق هستند مورد نیاز ما باید ایجاد یک محیط را قادر می سازد که خانواده ها برای پیدا کردن شغل خوب و پردرآمد و تشویق کسب و کارهای محلی به استخدام و رشد است.

باید ایلینوی در نظر گرفتن مالیات بازنشستگی درآمد از آن بسیار ثروتمندترین ساکنان به عنوان بسیاری متحده انجام دهید ؟ و استدلال خود را است ؟

هیچ. دولت و سیاستمداران ثابت کرده اند در وقت و زمان دوباره آنها نمی توان اعتماد کرد بیشتر درآمد مالیاتی که آنها حاضر به حتی کوچکترین اصلاحات و کاهش هزینه. مانند مترقی مالیات بر درآمد دولت و سیاستمداران به ناچار پیدا مالیات یک گروه از بازنشستگان به طور کافی و در نهایت اضافه کردن دیگر براکت مالیاتی. بازنشستگان باید برنامه ریزی برای آینده مالی خود را با دقت و فداکاری است و آن را ناعادلانه به بار آنها را با پرداخت های اضافی هنگامی که قانون گذاران حاضر به ایجاد اصلاحات مورد نیاز.

چه می ایلینوی انجام دهید برای بهبود آن ابتدایی و متوسطه?

حصول اطمینان از کیفیت ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش یکی از مسئولیت های اصلی دولت است. قانونگذاران باید کاهش تعداد تهی دست حکم و اجازه می دهد تا مربیان جلسه کیفیت و استانداردهای آموزش و پرورش افزایش انعطاف پذیری به صرف منابع خود را به طور موثر برای دانش آموزان در مراقبت از خود.

معلم کمبود در مدارس سراسر منطقه و دولت باید رسیدگی شود. ما باید با ارائه مشوق ها و حمایت برای دانش آموزان ورود به زمینه آموزشی. همچنین برجسته معلمان که رسیدن به رشد دانش آموز پاسخگویی نشانگر باید پاداش.

مدارس تحت فشار بیشتر از همیشه به نه تنها انجام آکادمیک بلکه برای اطمینان از ایمنی از دانشجویان و استادان. سلامت روان منابع از جمله آموزش و ایمنی بودجه باید افزایش یافته و به اطمینان حاصل شود تمام مدارس می تواند به مقابله با این چالش است.

در ضمن من پشتیبانی اجازه می دهد پدر و مادر به تصمیم گیری های آموزش و پرورش برای فرزندان خود از طریق منشور و مدرسه دیگر گزینه ها و حفظ شهریه اعتبار مالیاتی برای کمک به با که تعهد مالی.

تیرباران های دسته جمعی و خشونت اسلحه طاعون امریکا است. آنچه می تواند و یا باید قوه مقننه آیا اگر هر چیزی برای رسیدگی به این مشکل در ایلینوی?

وجود دارد هیچ راه حل آسان به دلخراش معضل خشونت اسلحه بنابراین ما باید یک all-of-the-بالاتر از رویکرد به این فجایع. ما باید خود را کنار بگذارند حزبی و سیاسی تفاوت و آنچه که بهترین است برای ما خانواده ها و کودکان است. افزایش جامعه-سلامت روان در منابع و آموزش برای تشخیص زود هنگام بیماری های روانی ضروری اجزای جامع مداخله برای مشکل افراد است.

من اعتقاد دارم که در خانواده های قوی که راهنمای افراد جوان به دور از شیوه های منفی مانند قلدری و رسانه های اجتماعی آزار و اذیت. ایمان قوی و شبکه های اجتماعی با افراد دلسوز نیاز به انجام حتی بیشتر کمک رسانی به کسانی که نیاز دارند. همه ما باید یک تعهد برای کمک به یکدیگر در زمان بحران.

علاوه بر این تفنگ موجود قوانین باید اجرا شود و پلیس باید با استفاده از تمام اقدامات قانونی برای نگه داشتن سلاح گرم از دست جنایتکاران و بیمار روانی در حالی که هنوز احترام 2nd Amendment حقوق شهروندان مطیع قانون. در خانواده من و همسرم گرفته اند یک مرحله اضافی آن را یک اولویت برای تدریس به کودکان ما در مورد اسلحه گرم ایمنی و نحوه رسیدگی به یک وضعیت که در آن یک اسلحه گرم موجود است.

آیا شما به نفع و یا مخالف محدودیت مدت به هر انتخاب رسمی در ایلینوی? لطفا توضیح دهید.

من از محدودیت مدت برای قانونگذاران و قانونی رهبران.

من نه تنها حمایت محدودیت مدت من با رعایت آنها. به عنوان یک شمالی شفق قطبی ایجاد کرد عضو, من یک شخصی محدودیت مدت تعهد خدمت به مدت سه نظر من به تازگی انتخاب شده به سومین و آخرین دوره.

همه می گوید gerrymandering بد است اما حزب در قدرت در هر دولت دموکرات در ایالت ایلینوی — مقاومت در برابر انجام هر چیزی در مورد آن. یا داریم که اشتباه است ؟ چه باید کرد ؟

من به پشتیبانی این نمایشگاه نقشه های اصلاحیه به رای دهندگان اجازه می دهد برای انتخاب رهبران سیاسی و نه راه دیگری در اطراف. اجازه می دهد یک حزبی و به طور کامل نماینده کمیسیون به رسم مرزهای منطقه را تشویق می کند بیشتر رقابتی انتخابات و در نتیجه بیشتر پاسخگو و شفاف دولت است.

Illinoisans شدت حمایت redistricting اصلاحات دموکراتیک رهبری باید اجازه می دهد رای دهندگان برای تصمیم گیری در نمایشگاه نقشه در پای صندوقهای رای.

از باراک اوباما در شیکاگو در حال بررسی است و ممکن است رسمی فساد توسط دولت و مقامات محلی است. این باعث شد که قوه مقننه به تصویب یک اخلاق اصلاحات اندازه گیری برای اصلاح لابی قانون ثبت (SB 1639). آن را امضا و به قانون در ماه دسامبر. چه شما و چه باید انجام شود ؟

Illinoisans باید صبر کنید تا به صورت جامع اخلاق اصلاحات. ده ها تن از مبارزه با فساد لوایح واصل شد در آخرین جلسه قانونی با هیچ عمل توسط حزب اکثریت. آسیب های جدی به کشور ما شهرت رخ داده است که تنها بیشتر را تشویق می کند تا کسب و کار و ساکنان به نقل مکان به خارج از کشور فرصت است.

افشای پیشرفته است که بخش مهمی از اصلاحات اما ناکافی است برای رسیدگی به بحران اعتماد در کشور ما دولت در تمام سطوح. مجمع عمومی باید واقعی اضافه کردن مجازات برای اجرای بهتر قوانین جدید و قوانین موجود از بین بردن تضاد منافع و گسترش اخلاق قوانین شامل محلی مقامات منتخب.

اجازه می دهد رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در یک نمایشگاه نقشه اصلاح و تصویب محدودیت مدت خواهد بود و مراحل اضافی است که باید انجام شود به کاهش سیلندر از قدرت وجود دارد که در اسپرینگفیلد.

زمانی که مردم استفاده از اینترنت و دستگاه های بی سیم, شرکت, جمع آوری داده ها در مورد ما. اغلب اطلاعات فروخته شده به شرکت های دیگر که می توانید از آن استفاده کنید به مسیر ما حرکات و یا حمله به حریم خصوصی ما را در راه های دیگر. هنگامی که شرکت به اشتراک گذاری این اطلاعات ما را نیز در معرض خطر بیشتری از سرقت هویت. آنچه باید در مجلس انجام, اگر هر چیزی ؟

دولت فدرال باید سرب در ارائه اضافی دستورالعمل های قانونی برای فن آوری و شرکت های نرم افزاری مورد حفظ حریم خصوصی داده ها استاندارد.

ایلینوی قانونگذاران باید تمام مراحل برای محافظت از کودکان از قرار گرفتن در معرض بد بازیگران آنلاین. به عنوان بخشی از یک کیفیت آموزش و پرورش دانش آموزان باید یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از خود و اطلاعات محرمانه آنلاین. با کودکان به عنوان جوان به عنوان پیش دبستانی-سن با استفاده از دستگاه های الکترونیکی وجود دارد یک نیاز فوری و فرصت برای آموزش و پرورش در هر سطح کلاس در مورد امنیت اینترنت.

در سال 2018, ایلینوی, رتبه 7 بالاترین در ایالات متحده برای سرقت هویت بنابراین قطعا وجود دارد اتاق را برای بهبود در مورد حفظ اطلاعات خصوصی.

تعداد ایلینوی, عمومی, فارغ التحصیلان دبیرستان که ثبت نام در دانشگاههای دولتی همچنان به صعود. چه می ایلینوی خود را از دانشگاههای دولتی بیشتر جذاب به ایلینوی دانش آموزان دبیرستان?

ایلینوی, باور نکردنی در سیستم آموزش عالی جهان-کلاس خصوصی و عمومی دانشگاه های پراکنده در سراسر کشور. دانشگاه های ما جذاب هستند; آنها به طور فزاینده ای غیرقابل تحمل برای خانواده های شاغل. دانشگاه ایلینوی دومین در ایالتی در ده, یک برچسب قیمت بسیاری از خانواده ها نمی توانیم. در همان زمان دولت فراهم می کند نزدیک به دو برابر میانگین ملی در آموزش و پرورش از تخصیص یک برچسب قیمت مالیات مالیات دهندگان نمی تواند استطاعت.

کالج استفاده می شود دروازه به فرصت است. امروز بدهی دانشجویان در حال غرق شدن افراد جوان و جلوگیری از آنها را از رویاهای خود به دنبال ازدواج و خرید خانه.

قانونگذاران باید در پیدا کردن راه هایی برای رانندگی کردن هزینه های آموزش عالی در ایالت ایلینوی است. ما باید شروع به دنبال در هزینه های اداری و جبران خسارت از جمله “چتر نجات طلایی” برای بازنشستگی رئیس جمهور. ما نیاز به نگاهی به تصویر بزرگ اصلاحات ساختاری که ما را بهبود بخشد تهیه سیاست های راست-اندازه حقوق بازنشستگی و ارائه دانشگاهها با انعطاف پذیری لازم برای استخدام نیروی انسانی و تصمیم گیری به جای بستن دست با حکم مانند فارغ التحصیل دستیار unionization.

آنچه که در بالا خود را قانونی اولویت با احترام به محیط زیست ؟

یکی از برترین محیط زیست اولویت است برای اطمینان از کیفیت آب آشامیدنی برای همه خانواده ها در ایالت ایلینوی است. در ادامه علاوه بر نظارت بر میزان سرب در آب ما, ما همچنین باید نظارت و انجام تحقیقات به مقدار و اثر microplastics ما در تامین آب است. میشوند بسیار کوچک قطعه پلاستیکی است که می تواند مصرف و مضر برای ماهی ها و دیگر اقیانوس زندگی. اثرات آن بر مصرف انسان هنوز ناشناخته هستند و شایستگی های اضافی پژوهش و مطالعه است.

Rep. علامت Batinick با تصویب قانون در آخرین جلسه قانونی که حکم ایلینوی آژانس حفاظت از محیط زیست بررسی نقش microplastics در آب آشامیدنی عمومی و افشای نتایج آن آزمایش و گزارش. همانطور که تحقیقات تکمیل شده است و توزیع مراحل اضافی خواهد شد به احتمال زیاد باید گرفته شود برای محافظت از ما تامین آب از این نوع آلودگی است.

چه شخصیت تاریخی از ایلینوی دیگر از آبراهام لینکلن (چرا که همه در Abe) آیا شما را بیشتر تحسین و یا الهام گرفتن از? لطفا توضیح دهید.

رونالد ریگان بزرگ ارتباط برقرار نشاندهنده ارزش فوق العاده ای از خوش بینانه و اصولی رهبری در حالی که نمایش علامت تجاری خود را از طنز خوب است. رئیس جمهور ریگان قادر به متحد کردن ملت و تاریخی رسیدن به اهداف سیاست, در حالی که کاهش رد پای دولت است.

چه تلویزیون مورد علاقه خود را جریان و یا مبتنی بر وب نشان می دهد تمام زمان. چرا ؟

من عاشق نشان می دهد, مدرن, خانواده, دلیل ویژگی های آن خانواده هایی که قبول و عشق به یکدیگر در وجود همه شخصی معایب. من درک این واقعیت را نشان می دهد اهمیت و مزایای خانواده های قوی و عشق به یکدیگر بدون توجه به آنچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de