“Law & Order: Special Victims Unit” را منعکس جورج فلوید ‘ثانیه مرگ در بازداشت پلیس و خشم عمومی است که به دنبال در آینده قسمت.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در مینیاپولیس در روز یادبود پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه جرقه در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس. تلویزیونی متعدد منتقدان و از جمله ایالات متحده آمریکا امروز کلی Lawler باید گفت این اعتراضات افزایش مسائل نه فقط در مورد زندگی واقعی پلیس اما در مورد داستانی آنهایی که بیش از حد.

در روز جمعه قسمت از Hollywood Reporter, پادکست, تلویزیون بالا 5, showrunner وارن Leight گفت که او فکر می کند این تصویر از افسران پلیس در تلویزیون است که رفتن به تغییر دهید.

“من امیدوارم که خدا آن را یک نقطه عطف” او گفت:. “تغییر خواهد شروع به مصرف محل را نشان می دهد به صورت جداگانه. وجود دارد خواهید بود خدمات لب پرداخت می شود, احتمالا در سراسر هیئت مدیره, اما من تعجب می کنم که چگونه از آن خواهد شد.”

Leight می بیند نشان می دهد که جلال پلیس که نیست به دنبال این قانون به عنوان یکی از بزرگترین مشکلات است.

“وجود دارد نشان می دهد با ناقص پلیس در مرکز,” او گفت:. “من نمی ذهن ناقص پلیس در مرکز, اما ناقص پلیس با تمایل به خشونت که جلال برای من یک دستور غذا برای مشروعیت بخشیدن به خشونت پلیس. که آنچه من می بینم که اختلال من است.”

اما هدف از “SVU,” Leight اضافه شده است برای نشان دادن “چگونه عدالت باید به کار گرفته شود” — حتی اگر که نیست همیشه این واقعیت است.

در بلند مدت در حال اجرا NBC جرم و جنایت, درام, اولیویا بنسون (Mariska Hargitay) یک نظارت افسر که به بررسی فیلم جنایات “اشتباه می کند… اما او همدلانه است که من فکر می کنم آنچه جدا پولیس در تلویزیون ما نشان می دهد از بسیاری از آنچه ما می بینیم این روزها در livestreams,” او گفت:.

این امیدوار تجسم عدالت سیستم طنین انداز با طرفداران این سری است که فقط در نتیجه آن 21 فصل Leight اضافه شده است.

“مردم آمده گفت:” من آرزو می کنم زمانی که من تجاوز من تا به حال یک پلیس مانند اولیویا بنسون,’, ” او گفت:. “شما دیده می شود مردم به مناسبت افزایش یابد که دیگران را فرو ریخت و تحت فشار و یا خود واقعی طبیعت آمده اند. من فکر می کنم که مخاطب به اندازه کافی پیچیده به دانستن این واقعیت روز به روز زندگی در جهان از تجاوز جنسی.”

در آینده Leight گفت: این مجموعه به آدرس فلوید مرگ و پس از آن واکنش در برابر اجرای قانون است. “قانون و نظم” حق رای دادن معروف است برای مصرف در دنیای واقعی وقایع به عنوان پریدن کردن نقاط به صورت داستانی, داستان.

“این است به آمده تا” او گفت:. “و از آن خواهد شد. آن را به شما می آیند تا زمانی که ما دستگیری کسی … دوم پلیس در خیابان بازداشت کسی در حال حاضر این دوربین هستند و ما بازی های برگزار شده است که ضرب و شتم تعدادی از بار. و چه که ضبط?”

وی افزود: “ما در پیدا کردن راه ما در به داستان و احتمالا ما پلیس همچنان در تلاش برای انجام کار درست اما میخوام برای آنها سخت تر و آنها در حال رفتن به درک و چرا از آن را سخت تر برای آنها.”

هنگامی که تماس گرفته توسط ایالات متحده آمریکا امروز نه NBC و نه دیک ولف که با نظارت entier “Law & Order” حق رای دادن ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در مورد برنامه ریزی برای یک جورج Floyd-تحت تاثیر داستان.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de