قانونگذاران اصرار یخ CBP به انتشار هزاران نفر از مهاجران در میان coronavirus همه گیر

اعضای کنگره آمریکا هیسپانیک پارلمانی و حقوقی حامیان به نام مقامات فدرال سهشنبه به انتشار هزاران نفر از مهاجران برگزار می شود, در مراکز بازداشت و شهرستان در زندان های سراسر کشور به دلیل گسترش coronavirus.

در مورد 38,000 مهاجران در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و گمرک و چند هزار نفر بیشتر هستند برگزار شد در امکانات در نزدیکی مرزهای این کشور با گمرک و حفاظت از مرزها.

همه کسانی که مهاجران برگزار شد در امور مدنی — یعنی ورود و یا ساکن در ایالات متحده بدون مجوز مناسب — و یا در حال انتظار برای روز خود را در دادگاه مهاجرت و یا در حال حاضر شده است دستور اخراج.

یخ و CPB باید آزادی مهاجران که در حال انتظار برای رفتن در مقابل یک قاضی و مطرح تهدیدی برای امنیت عمومی برای جلوگیری از این بیماری از سراسر محدوده تنگ از بازداشتگاه تشکر. Joaquin کاسترو (D-تگزاس) رئیس کنگره اسپانیایی انجمن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“خوشبختانه ما دیده ایم برخی از قضات به منظور انتشار یک تعداد انگشت شماری از مهاجران آسیب پذیر در بازداشت است. همچنین به نظر می رسد که یخ شده است بی سر و صدا آزاد چند مهاجرین در برخی از بازداشتگاه اما این به سادگی کافی نیست,” او گفت:.

تا کنون چهار وجود دارد تایید موارد COVID-19 در میان کسانی که در یخ بازداشت همراه با پنج مورد تأیید میان یخ کارکنان و پرسنل شاغل در بازداشتگاه. BuzzFeed, اخبار, گزارش های یخ نظارت بر 63 تن از بازداشت شدگان در 22 بازداشتگاه.

قانونگذاران مشکوک و آن اعداد را به طور چشمگیری افزایش مهاجران در بازداشتگاه قادر به تمرین کافی اجتماعی فاصله.

“ما در حال تماس بر روی یخ به عمل در حال حاضر … چون ما می دانیم که مردم می میرند اگر عمل نکنیم” گفت: Rep. لیندا سانچز (D-کالیفرنیا.) که ریاست این جلسه’ نیروی کار در مهاجرت.

مراکز بازداشت هستند به طور معمول برای انتقاد از ارائه مراقبت های پزشکی کافی برای مهاجران. ده مهاجران فوت کرده اند در حالی که در یخ حضانت از اکتبر و هفت فرزند فوت کرده اند در CPB بازداشت و یا مدت کوتاهی پس از آزاد شدن “بسیاری از پس از دریافت با تاخیر مراقبت های پزشکی و یا محروم مراقبت در دسترس نباشد” با توجه به ACLU.

“ما می دانیم که بازداشتگاه ندارد شرایط بهداشتی مورد نیاز شامل پتانسیل شیوع کروناویروس در داخل امکانات خود گفت: Rep. عیسی “چوی” گارسیا (D-بیمار است.).

Tania لینارس گارسیا, یک دادستان ارشد ملی مهاجر دادگستری مرکز گفت: یکی از مشتریان خود را — یک مرد جوان که زندگی در شیکاگو برای بسیاری از زندگی خود را و است که برگزار می شود در یک بازداشتگاه در ویسکانسین — دچار اضطراب “و واقعا به خوبی انجام می دهند در حال حاضر.”

“هیچ راهی وجود دارد برای او برای محافظت از خود را — بدون دسترسی به دستکش و ماسک و هر چیزی برای نگه داشتن زندگی خود را در محله های تمیز. او احساس می کند مانند یک اردک نشسته.”

کارلوس Ballesteros یک عضو سپاه از گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش شیکاگو سمت جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im