طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه به دنبال ComEd در قلاب به بازپرداخت مشتریان حداقل 150 میلیون دلار برای افزایش نرخ بودند که از طریق رشوه طرح شرکت پذیرفته شده در آن زمان بخش در.

طرح دعوی در دادگاه که به دنبال کلاس-وضعیت عمل می آید 10 روز پس از آن اعلام شد ComEd تا به حال زده مقابله با دادستان فدرال به پرداخت $200 میلیون دلار جریمه به وزارت خزانه داری ایالات متحده و اعتراف مشارکت خود را در یک بانک طرح که دست از مشاغل قرارداد و پول به دوستان و متحدان دموکرات مجلس Michael Madigan به منظور دریافت درمان مناسب برای قانون.

که قانون در نهایت به معنای بالاتر صورتحساب برق برای ComEd مشتریان گفت: وکیل استفان Blandin که در زمینه کت و شلوار از طرف افراد مختلف و کسب و کار در منطقه شیکاگو.

“ComEd فکر می کند که آنها فقط می توانید آن را بپذیرد پرداخت جریمه و با آن. این ذهن دمیدن” Blandin گفت. “ما می خواهیم هر دلار بود که پرداخت و دریافت مسترد برای کسانی که ratepayers.”

با توجه به فدرال دادستان ComEd سود حداقل 150 میلیون دلار از این طرح اما Blandin معتقد است که این تعداد به مراتب بیشتر است.

“ما ادعا خسارت در صدها میلیون ها و شاید میلیاردها” او گفت:. “به طور بالقوه 4 میلیون ComEd مشتریان تحت تاثیر قرار گرفتند.”

Blandin گفت: او خواهید بود به دنبال اسناد و مدارک مالی از ComEd و شرکت مادر آن Exelon برای تعیین دقیقا چه افزایش نرخ ها مربوط به رشوه خواری طرح.

کت و شلوار واصل در Cook County نیاز به تایید یک قاضی قبل از این مورد می توانید به جلو حرکت می کند. یک دادگاه در آینده تاریخ است و در عین حال به اختصاص به مورد.

سخنران برای ComEd و Madigan نمی بلافاصله پس از بازگشت درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de