طرح دعوی در دادگاه بیش آفریقایی معدن شنیده می شود در بریتیش کلمبیا: دیوان عالی کشور

Category: ونکورسان Comments: No comments

دادگاه عالی حکومت امروز در برابر B. C.-بر اساس Nevsun منابع که تا به حال استدلال این ادعا نباید به خاطر یک کانادایی دادگاه نمی تواند تصمیم قانونی بودن اعمال شده توسط کشورهای خارجی است.

دادگاه عالی کانادا است, دیده می شود, پنج شنبه 16 ژانویه 2020 در اتاوا. دادگاه عالی کانادا تنظیم شده است برای تصمیم گیری که آیا به حقوق بشر و طرح دعوی در دادگاه در برابر کانادا معدن شرکت شنیده می شود در بریتیش کلمبیا حتی اگر آن را شامل وقایع در اریتره. آدریان microsoft developer / کانادا مطبوعات

اتاوا — انسان-حقوق طرح دعوی در دادگاه در برابر کانادا معدن شرکت شنیده می شود در بریتیش کلمبیا حتی اگر آن را شامل وقایع در آفریقا به دادگاه عالی کانادا می گوید.

دادگاه عالی حکومت جمعه در برابر B. C.-بر اساس Nevsun منابع که تا به حال استدلال این ادعا نباید به خاطر یک کانادایی دادگاه نمی تواند تصمیم قانونی بودن اعمال شده توسط کشورهای خارجی است.

سه پناهندگان از اریتره در شرق آفریقا محرمانه آنها مجبور به کار در طلا و مس و روی معدن و متعلق به اداره شده توسط بیشه معدن سهم شرکت است که تحت کنترل Nevsun.

آنها ادعا می کنند ساخت و ساز از معدن مسخره بین المللی مقررات قانونی در برابر کار اجباری برده داری و شکنجه دیگری که آزمایش نشده در دادگاه.

Nevsun را انکار می کند که این شرکت یا شرکت تابعه آن خدمت نظامی اریتره برای ساخت معدن یا عرضه نیروی کار و می گوید: پناهندگان در پشت دادگاه عمل شد و نه جامعه.

B. C. دادگاه را رد کرد Nevsun تلاش برای ایجاد اریتره این فروم برای هر طرح دعوی در دادگاه.

در آن تصمیم دیوان عالی کشور را رد کرد و این شرکت استدلال که دادگاه کانادا هستند مانع از ارزیابی مستقل عمل می کند از یک دولت خارجی از جمله اریتره ملی خدمات نظامی برنامه.

دادگاه همچنین اشاره کرد که حقوق بینالملل عرفی — قانون مشترک بین المللی نظام حقوقی — پذیرای هنجارهای اساسی از جمله ممنوعیت در برابر برده داری کار اجباری و ظالمانه و غیر انسانی یا اهانت آمیز درمان است.

حقوق بینالملل عرفی است و بخشی از کانادا قانون, عدالت, Rosalie Abella نوشت: به نمایندگی از اکثریت دادگاه.

“Nevsun یک شرکت محدود در کانادا قانون است. آن است که نه ساده و واضح به من که اریتره مطالبات کارگران در برابر Nevsun بر اساس نقض حقوق بینالملل عرفی نمی تواند موفق شود. کسانی که ادعا می کند بنابراین باید اجازه ادامه دهید.”

Nevsun در بیانیه ای گفت: جمعه این انتظار دادگاه از شاکیان ادعا می کند و کسانی که از دیگر مشابه متقاضیان برگزار خواهد شد در B. C. دیوان عالی کشور در ماه سپتامبر سال آینده.

Nevsun گفت: آن را در نظر دارد “شور و نشاط در دفاع از خود در دادگاه” اضافه کردن این انتظار بیشه معدن سهم شرکت. ادامه خواهد داد به کار این معدن با توجه به استانداردهای بالای حکومت, شرایط محیط کار, سلامت, ایمنی و حفاظت مناسب از حقوق بشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>