وکیل نظارت پلیس شیکاگو وزارت دادگاه دستور اصلاحات تلاش روز جمعه گفت او برنامه ریزی یک گزارش در این شهر دست به تظاهرات اخیر پس از جورج فلوید مرگ است.

اعلام می آید پس از تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر علیه خشونت پلیس در آخر هفته گذشته افزایش یافت و به هرج و مرج و شورش و غارت در بخش هایی از شیکاگو است.

امیدوار کننده “شفافیت” ویژه نظارت بر مگی Hickey گفت: او می خواهم قرعه کشی بر روی انواع منابع در تدوین این گزارش از جمله اعضای جامعه شیکاگو افسران پلیس و اجرای قانون دیگر.

“من با آن موافق اقدام او در حال شکل گرفتن امروز” ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رابرت داو گفت: در طول یک تلفنی که شامل وکلا از شهر و ایالت ایلینوی دادستان کل Kwame رائول ، جلسه برنامه ریزی شده بود به بحث در مورد وضعیت فدرال رضایت فرمان است که به اثر رفت سال گذشته و میسازد از یک نقشه راه برای اصلاحات عمده ای از اداره پلیس است.

یکی از وکلای با رائول را در زمان های غیر معمول گام جمعه از عموم کوبیدن شهردار لری Lightfoot در طول جلسه.

Shareese Nycole پریر گفت Lightfoot نظرات در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در اوایل این هفته نشان می دهد زمان اصلاحات از اداره پلیس شده بود بیش از حد کند و بیش از اندازه متمرکز زنگ زد “توخالی است.”

“سال گذشته ما را دیده اند به مراتب بیش از حد پا کشیدن از شهر شیکاگو, اداره پلیس” پریر گفت.

پریر گفت Lightfoot نظرات در مورد محدوده رضایت فرمان نادیده گرفته و در واقع سند “یکی از بخش های بسیار گسترده تر اصلاحات در تلاش است.”

و در حالی که رائول را موافق است که اصلاحات است نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی پریر گفت: “شهردار قدرت به حرکت این روند رو به جلو با فوریت آن را سزاوار است.”

پریر گفت: دادستانی کل به نظر می رسد به جلو به شهردار پشتیبان گیری از کلمات خود را با اقدام فوری.”

روز سه شنبه در سخنرانی تلویزیونی, آدرس Lightfoot اعلام کرد مجموعه ای جدید از پلیس پاسخگویی اقدامات اصلاحات که شامل آموزش مراحل افسران که در آن اعضای جامعه به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در تاریخچه پلیس در روابط فردی و محله و پلیس منطقه.

روز جمعه پس از مدت کوتاهی فدرال دادرسی Lightfoot دفتر با صدور بیانیه ای در مورد برنامه ریزی برای مانیتور مستقل به نقد و بررسی این شهر از دست زدن به تظاهرات اما آیا به طور مستقیم در آدرس پریر نظرات.

“مانیتور مستقل شده است یک شریک مهم در جاده های ما به سمت ساختمان شفاف و پاسخگو و حرفه ای نیروی پلیس و ما عضویت در درخواست برای بررسی کامل این شهر را در پاسخ به اعتراضات خشونت و غارت در پی قتل جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس” شهردار بیانیه ای گفت:.

رائول با صدور بیانیه خود را دارد جمعه, متهم به اداره پلیس پنهان “پشت شکسته سیستم پاسخگویی” و “inexcusably” گم شده و ده ها تن از دادگاه دستور مهلت با هیچ برنامه در محل برای گرفتن.”

“شهر مدیون جامعه آن را در خدمت معنی دار اصلاحات نه لب نه Band-ایدز و سیاست” رائول گفت. “من می خواهم در این شهرستان به پیمان برای اجرای تغییرات ساختاری در اداره پلیس شیکاگو را علنا رد نژادپرستی نظاممند و به راستی و شفاف متعهد برای به دست آوردن اعتماد از جوامع از رنگ.

“من مشتاقانه منتظر مستقل نظارت بر آینده گزارش ویژه که به ما یک تصویر کامل تر از نحوه CPD در پاسخ به این تظاهرات که در ادامه در سراسر شیکاگو. تظاهرات اثبات است که ساکنان شیکاگو از انتظار خسته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de