نسل سرب: آنچه که ما آموخته ایم که تا کنون در طول covid-19 همه گیر

بسیاری از سازمان ها خواهد بود به شدت مایل به تمرکز بر روی کسب و کار جدید در حال حاضر, اما آنها را احساس بسیار مطمئن نیستید چگونه به اقدام و اینکه آیا اقدام در همه است و حتی قابل قبول است.

کار با 40 سازمان های خود به نسل سرب در اینجا پرسش های ما پرسیده شده است و پاسخ بر اساس تجارب ما در طول دو هفته گذشته.

ما باید صبر کنید تا همه از این به پایان می رسد شروع به درگیر شدن در کسب و کار جدید مکالمات?

آمار ما تا کنون به ما بگویید که هیچ.

کسب و کار جدید مکالمات اتفاق می افتد هر روز. و حال به خوبی دریافت.

از 40 سازمان های ما با کار تا کنون تنها یک زن و شوهر را متوقف کرده اند و کار با ما از بحران واقعا در زمان برگزاری در انگلستان است.

در ماه مارس سه سازمان جدید شروع به کار با ما.

به نظر می رسد این ادارات هستند که قادر به قرار دادن افزایش تمرکز در فعالیت های کسب و کار به سرعت به عنوان آنها می توانند.

به همان اندازه بحران به نظر نمی رسد به کشته شدن بازار تمایل به پاسخگویی به سازمان جدید است. تیم ما تا کنون دیده می شود بدون کاهش در مکالمات و معرفی آنها تسهیل برای سازمان ما را نمایندگی کند.

واسطه Creativebrief نیز دیده می شود اما دو نفر از آنها برنامه ریزی شده آژانس نقد و بررسی فرآیندهای ادامه و سه مارک های جدید را لگد کردن فرآیندهای در هفته گذشته است.

مطمئنا هیچ کس در انتهای دیگر از تلفن ؟

اولین روز پس از بوریس داد و اعلام کرد که همه ما باید کار از خانه من اعلام کرد به آینده کارخانه تیم است که همه ما باید تمرکز ما کمک رسانی در ایمیل و توقف هر گونه کار بر روی گوشی های. این تیم شد و سریع به درخواست برای روشن شدن – چه در مورد مخاطبین است که آنها در حال حاضر در تماس با و است که شماره تلفن همراه آنها می تواند آنها تماس بگیرید? البته! و آنچه در مورد اگر سپر خوشحال هستند به جلو تماس خود را به تلفن همراه کسی. بله مطمئن!

10 روز بعد 40% تصویری جلسات ما تا به حال مرتب شده اند امن و سازمان یافته بیش از تماس های تلفنی به جای.

کسب و کار و برندها می خواهید و نیاز تجارت به ادامه. اگر شما تلفن برق و تعداد بسیاری از آنها هنوز هم کارکنان و انتقال شما به تلفن همراه شخص شما در حال تلاش برای رسیدن به.

وجود دارد خیلی سختی و عدم قطعیت برای بسیاری از مردم, من فقط نمی دانم که چگونه به صحبت در مورد آژانس ؟

این تمرین خوبی است برای زندگی, اما بدون شک امر در حال حاضر: شروع به پرسیدن سوال.

این زمان برای صحبت کردن از طریق خود را جلا آژانس گزاره یا حلقه مطالعات موردی.

چه چالش های مشتریان در حال حاضر ؟ این به احتمال زیاد تغییر از دو هفته پیش. این ممکن است مختصری که هنوز پاسخ داده نشده توسط خود وقت.

دولت ها و مصرف کنندگان و بازار به طور یکسان به دنبال راهنمایی متخصص. اگر شما شروع به پرسیدن سوال شما شناسایی اگر شما که متخصص است که ممکن است قادر به کمک.

اگر شما هدف ارائه پشتیبانی و ایجاد ارتباط در درجه اول و سپس کسب و کار جدید ممکن است به دنبال.

این می رود بدون گفت که شما باید با رویکرد مکالمات حساسیت با همدلی و مهربانی. فکر می کنم از چشم انداز خود را به عنوان همسایه خود را به جای یک فرصت فروش. اقدام به عنوان اگر وجود دارد هیچ فروش به حال یک رویکرد خوب.

چه می توانم امید به رسیدن به, از تماس تصویری با چشم انداز کسب و کار?

من نمی تواند انتظار را انتخاب کنید تا کار جدید اما هر رابطه جدید آغاز شده در حال حاضر و هر مکالمه تا به حال در حال حاضر می افزاید: به یک خط لوله آژانس شما می توانید تمرکز بر تبدیل این سال است.

وجود خواهد داشت یک جهنم از یک مقدار زیادی از درآمد از دست رفته ساخته شود تا توسط سازمان ها و علامت های تجاری. آخرین چیزی که شما می خواهید به آهسته از دروازه زمانی که این دروازه را دوباره باز کنید.

من احساس می کنم ما در یک نقطه ضعف برای تبادل کسب و کار جدید بیش از تصویری به جای چهره به چهره است.

آن را سخت تر را که ارتباط انسانی است اما به همان اندازه فعلی ما راه کار واقعا درست زمین بازی.

این دیدگاه از دفتر خود و به اندازه خود هیئت مدیره اتاق دیگر عوامل موثر در انتخاب یک آژانس. همه رقبای خود را در حال نشستن در یکسان دفاتر به شماست.

آنچه به شما می گویند در حال حاضر هیچ کس چیزی است که مشتریان با توجه به.

من امیدوارم که این است که همه برای رفتن به ok ؟

نوزاد وجود دارد دادخواستها رفتن به سازمان به عنوان ما صحبت می کنند.

که در کنار وجود دارد مردم دوست داشتنی همه احساس کمی انسانی تر و فروتن به دنبال هدایت به صحبت با کسی و برخی هیچ رشته های متصل مشاوره. این است که چگونه شما برای ساختن یک کسب و کار جدید خط لوله است. به اشتراک گذاشتن عشق و پول را به دنبال خواهد داشت.

چه در حال حاضر ؟

ما goddamn می خواهید برای دیدن 100% از شما کسب و کار خلاق زنده و لگد زدن در طرف دیگر از این پس در جمعه 3 آوریل در 9.30 صبح ما در حال اجرا آنلاین رایگان کارگاه.

در یک ساعت Google Hangout ما به اشتراک گذاشتن برخی از نکات بالا ما برای برنده شدن در کسب و کار جدید با استفاده از چیزی بیش از فروتن ایمیل. با ما ارسال ایمیل اگر شما می خواهم به ثبت نام.

الکس Sibille مدیر و بنیانگذار شرکت در آینده کارخانه.

الکس SIBILLE
مدیر & Co-Founder

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im