رهبران دو کشور با بالاترین COVID-19 نرخ مرگ و میر می گویند پریتزکر محدودیت بیش از حد: “آنها در حال مرگ بود به هر حال’

اسپرینگفیلد — Downstate Jasper County دیده می شود تنها سه ساکنان مرگ COVID-19 و شهرستان مونرو تنها ده.

اما دو southern Illinois شهرستان دارای بالاترین سرانه میزان مرگ از coronavirus از همه دولت 102 شهرستانهای رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روز دوشنبه گفت:.

“این بدان معناست که شما بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 اگر شما زندگی می کنند در هر یک از این دو شهرستان از اگر شما در شیکاگو زندگی می کنند و یا در طبخ شهرستان” فرماندار گفت.

اما با وجود پریتزکر را جدی هشدار داد که “تصویر کلی در اطراف COVID-19 در ایالت ایلینوی است بسیار متفاوت تر از بسیاری از فرض کرده اند,” مقامات محلی در این دو شهرستان هنوز هم استدلال می کنند که فرماندار stay-at-home اقدامات رفته بیش از حد است.

“شما می دانید من با خواندن این اعلامیه هر روز کسی نام در آن وجود دارد و هر روز آنها نمی میرند از این ویروس گفت:” باب Elmore رئیس مونرو هیئت مدیره شهرستان کمیسیون. “پس از آن از یک نوع نفس بیش از حد تا آنجا که من نگران هستم.”

با بسیاری از مردم به خصوص در downstate ایلینوی خواستار پایان دادن به اقامت در خانه اقدامات پریتزکر را باز کرد جلسه توجیهی روزانه دوشنبه با اطلاعات او استدلال می کند نشان می دهد که coronavirus است نه فقط یک منطقه شیکاگو مشکل است.

روستایی Jasper County, در ایلینوی جنوبی با جمعیت 9,611 دارای 42 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با توجه به ایلینوی عمومی وزارت بهداشت آمار و ارقام. Monroe County واقع در مترو شرق تهران و با جمعیت 34,637 تا به حال 64 موارد گزارش شده و 10 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

مقامات محلی در هر دو شهرستان گفت: پریتزکر را به ماندن در خانه و اقدامات باید صدمه دیده خود را در اقتصاد محلی را وادار بسیاری از کسب و کارهای کوچک ، رهبران دولت در جاسپر و مونرو شهرستانهای اشاره به شیوع بیماری در خانه های سالمندان در مناطق مربوطه خود گفت: اکثر مرگ و میر آمده از یک منبع.

“منظورم این است که من در تلاش نیست که می گویند که آنها در مورد آنچه در جریان است در خانه سالمندان به آنها گفت:” برایان Leffler عضو Jasper County هیئت مدیره. “این یک معامله بد و همه بسیار متاسفم برای آن اما تا آنجا که به حفظ کل شهرستان تعطیل به دلیل آن را من نمی دانم اگر آن را پاسخ دهد.”

نیوتن مراقبت مرکز پرستاری صفحه اصلی حساب برای 36 42 موارد گزارش شده و دو نفر از سه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در Jasper County, با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت. در شهرستان مونرو باغ محل مستقل و زندگی کمک حساب برای 29 شهرستان 64 موارد گزارش شده و هشت نفر از شهرستان 10 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

State Rep. Darren Bailey
دولت Rep. دارن Bailey
از Facebook

دولت Rep. دارن بیلی که نشان دهنده جاسپر شهرستان و متقاعد Clay County قاضی به قانون را به نفع خود را در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر پریتزکر گفت: او “منزجر” توسط فرماندار نظرات.

“یکی از اندازه متناسب نیست و پس از این فرماندار را آغاز کرده است که دقیقا همان چیزی است که ما دیده ایم در ایلینوی — یکی از اندازه متناسب با همه” جمهوری خواه از اوهایو گفت.

Darrel Hickox عضو Jasper County هیئت مدیره اختلاف اعداد از دولت و مقامات بهداشت عمومی, رقیب که “هیچ کس” در Jasper County مرده است از coronavirus.

او گفت که اعضای رسانه ها که در گزارش این بیماری همه گیر در حال “سوسیالیست لیبرال ها و کمونیست ها.”

“شده است وجود دارد برخی از coronavirus اما آنها در حال مرگ بود به هر حال” Hickox گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im