در این قسمت از درام رهبری, درس, ویرایشگر, Stephen Lepitak صحبت می کند به میشل Peluso, مدیر ارشد بازاریابی افسر ارشد و معاون رئیس جمهور دیجیتال فروش در آی بی ام در مورد او چگونه اجرا می شود تیم های سراسر جهان و تجارب رهبری او تا به حال در زندگی حرفه ای او.

در طول مصاحبه Peluso صحبت در مورد موضوعات مختلف در اطراف او نظرات رهبری را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که او آموخته و در طول راه.

“ایجاد یک فرهنگ که در آن مردم می توانند انجام بهترین کار خود را و ایجاد یک محیط یک استراتژی و یک ماموریت و یک فرهنگ است که مردم انجام بهترین کار خود را ممکن است می گوید:” Peluso.

“رهبری مانند هر چیز بخشی از آن ذاتی است, اما مقدار زیادی از آن آموخته است. همه رهبران بزرگ من می دانم که یا باید در مورد آنچه شما را پیدا مشترک است که آنها دائما تغییر شکل سبک های خود را بر اساس تجربه و آن را هرگز پایان دادن به سفر و تلاش برای چگونه بهتر برای تیم خود و بهتر برای مشتریان و بهتر برای خانواده خود را. این است که تمایل به ادامه به رشد و فروتن باشد و آن را در مورد آنچه شما انجام می دهند اما هم وجود دارد بسیاری از مناطق همه ما می توانید انجام دهید برای بهبود به عنوان رهبران. شما فقط نمی رسند.”

او ادامه می دهد: “بیشتر از این سخت ترین چیزهایی است که شکل رهبران که واقعا حک کردن علامت خود را در روح رهبر آن شرایط دشوار آن زمان به چالش کشیدن. که هنگامی که شما ببینید رهبری پدیدار شود.”

Peluso همچنین صحبت در مورد تعدادی از موضوعات دیگر از جمله زنان و زایمان, ترک, شفاف به عنوان یک فرد و در ساختمان یک تیم با حق مردم برای حمایت از.

Peluso اذعان می کند او را منعکس نمی کند در مورد او رهبری خود را, اغلب, اما در نظر گرفتن مناطق از بهبود به عنوان یک مدیر و چگونه به تیم او و موسسات خیریه آثار او را با رو به جلو است.

“زمان به منعکس کننده در مورد چگونگی گرفتن بهتر از آنچه شما را از یک وضعیت… چگونه خواهد شما تغییر شکل است که وضعیت ؟ وجود دارد بسیاری از فروتنی و لطف و اعتماد به نفس در واقع اما من فکر نمی کنم آن را دارد که به عنوان رهبری است.”

تأمل در رهبری خود را از قهرمانان او به نقل از خروجی آی بی ام مدیر اجرایی جینی Rommety که Peluso کرده و از نزدیک در کنار و توصیف به عنوان ‘فوق العاده’ و به عنوان کسی که ‘تبحر یک مسیر برای رهبران زن در حالی که آوردن” فوق العاده شن ” و “فضل و بشریت” با آن است.

می گوید می رود نشان می دهد که زنان در طول تاریخ است که باید با آن مواجه موقعیت های چالش برانگیز الهام گرفته اند او از نظر رهبری خود را قبل از اضافه سابق Citibank رئیس مانوئل مدینه-مرا که گذشت به تازگی و که او نیز مشغول به کار با قبلا به عنوان یکی دیگر از الهام توصیف او به عنوان “فوق العاده ای رهبر” که به “پشتکار باور نکردنی و شن و یک نقطه نظر است.”

او می افزاید: “هنگامی که شما رشد می کنند تا شما گاهی اوقات برگزاری این تقریبا افسانه نمایش از برخی از افرادی که دست به یک مقدار مشخصی در زندگی که از آن شده است این طلاکاری مسیر و زمانی که شما واقعا به دیدن رهبران شما را تحسین نزدیک و شخصی که من تا به حال این فرصت را به انجام – پدر من شاید رئیس در میان آنها — شما متوجه است که سخت ترین چیز این است که هر فرد و رهبر کسب و کار می رود از طریق و هر غیر انتفاعی می رود از طریق – واقعا روشنگری چیزی است که تماشای چگونه مردم باقی بماند و پیدا کردن انعطاف پذیری و یادگیری و تغییر شکل و رشد است. که در مواجهه با مردم مانند جینی و مانوئل, از نزدیک و شخصی شما می بینید که شما تجربه است که, و آن را قطعا به شکل من است.”

Peluso همچنین صحبت در مورد مشاهدات خود از نقش بازاریاب آینده در یک مصاحبه جداگانه با درام با استناد به نقش هوش مصنوعی و داده ها به عنوان در حال حاضر در حال عناصر حیاتی.

گوش دادن به مصاحبه کامل با Peluso در فایل صوتی بالا در حالی که بیشتر قسمت از درس رهبری پادکست را می توان در درام وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de